Skocz do zawartości

16.05.2022 - 14.06.2022 - UPDATE - Test trwałości - The Last Coat, Ethos Resist, Gyeon Can Coay Evo, Zvizzer Spray Coat, Griot's Garage 3in1 Ceramic Wax, Autograph Sapphire


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy zabawę.

 

 

 

 

 

UPDATE 14.06.2022

29dni i około 4000km (wszystko dokładnie będzie podane jak zakończę test w pełnym filmie).

 

 

Mycia

- 2 razy Neoxial

- 2 razy Griots Rinseless

- 2 razy piana z bezdotyku

- 2 razy szampon z bezdotyku (nie proszek a szampon)

 

Wszystko jest.

Zvizzer, Ethos i The Last Coat zrzucają taflowaniem

Griots, Autograph - próbują się przed taflą bronić

Gyeon - próbuje kropelkować

 

Zaskoczeniem na plus jest dla mnie Autograph. Nie spodziewałem się że taki dzielny z niego zawodnik

 

 

Poglądowo wrzucam film prosto z telefonu

 

 

  • Lubię to 22
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustre postrzegam w innych kategoriach i pod innym kątem zamierzam ją przetestować. Tutaj kwintesencją produktu ma być lustro i blask urywający d***. Ciężko to będzie wizualnie do WG porównać ale taki mam cel. 
Choć faktycznie, etykietowa trwałość Nova Lustre (4-6 miesięcy) w zasadzie stawia ją na równi z przedstawionymi tu produktami. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, paki112 napisał:

@Strus mały off: Jak oceniasz Wipera do odtłuszczenia?

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie bo ten typ produktu jest mi potrzebny „od święta” ale  wydaje się być dość fajny. Nie jest „suchy”, odparowuje raczej bez problemu. 
Tutaj coś bardziej sensownego@Gozdziu23 może powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Jestem winny słowo wyjaśnienie z uwagi na brak update'ów.

Niestety dość poważnie się w lipcu połamałem (wszystkie 3 kości w stawie skokowym) co skutecznie wyłączyło mnie z funkcjonowania na ponad pół roku. Jak się łatwo domyślić kontynuacja testu była w tych warunkach niemożliwa.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem winny słowo wyjaśnienie z uwagi na brak update'ów.
Niestety dość poważnie się w lipcu połamałem (wszystkie 3 kości w stawie skokowym) co skutecznie wyłączyło mnie z funkcjonowania na ponad pół roku. Jak się łatwo domyślić kontynuacja testu była w tych warunkach niemożliwa.

Zdrowia!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.