Skocz do zawartości

Kolejny gruz DZIDZI 🤪


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, zwirek03 napisał:

Będziesz Pan zadowolony 😁 niedawno nabyłem też B8 tylko ciut młodszą i allroad jestem mega zadowolony 😁

Też miałem kupić z 2010 i na 4 gumiaki, ale stan techniczny mnie nie zadowalał, szerokości

 

 

49 minut temu, Lotek900 napisał:

Czyli jednak nie udało się znaleźć Brery w fajnym stanie? 

Wszystkie dojechany, a jak była w miarę, to chcieli jak za Bentleya 🤣

 

 

48 minut temu, PingNoMore napisał:

Brera mniam 🙂

No ładna jest, ale cóż...

 

 

5 minut temu, zwirek03 napisał:

@Lotek900 @PingNoMore Alfa Romeo kupuje się sercem a nie  rozumem, miałem kiedyś 146, nie  mówię że już  nigdy mieć nie będę bo co ruszy mi chodził po głównie pewien model 😁

Ja nie kupuję auta stereotypami, ma mi się podobać i stan techniczny przy zakupie, ma być dla mnie na zadowalającym poziomie. Bolączki i słabe punkty ma każda marka, więc nie ma co kozaczyć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DZIADZIA napisał:

 

Ja nie kupuję auta stereotypami, ma mi się podobać i stan techniczny przy zakupie, ma być dla mnie na zadowalającym poziomie. Bolączki i słabe punkty ma każda marka, więc nie ma co kozaczyć 😉

Otóż to. Świetnie powiedziane. Ja mam już 6 z kolei Alfę w przeciągu 10 lat i nie narzekam. Każde auto używane może się zepsuć. B8 bardzo fajne auto. Dość praktyczne, całkiem ładne. Jedyny minus że mniej unikatowe, bo jeździ ich całkiem sporo. W Twoich ręka odzyska dawny blask. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, yas napisał:

@DZIADZIA , tzn maniek idzie w swiat ??

Maniek ujeżdżany przez majmilejszą 😉

 

8 minut temu, Lotek900 napisał:

Twoich ręka odzyska dawny blask. 

Zobaczymy

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=184215567029181&id=100063222163172

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, DZIADZIA napisał:

Ja nie kupuję auta stereotypami, ma mi się podobać i stan techniczny przy zakupie, ma być dla mnie na zadowalającym poziomie. Bolączki i słabe punkty ma każda marka, więc nie ma co kozaczyć 😉

Tu nie ma chodzi o stereotypy, tylko każde auto trzeba potem sprzedać, ja zazwyczaj samochód trzymam pól roku, wychodzę z założenia że każde auto music zarobić i tak w moim przypadku jest, nigdy nie miałem problemów ze sprzedażą Niemca czy Francuza sprzedawały się moment a z Alfa to trzeba trafić na takiego samego zapaleńca do tej marki jak ten co ją kupuje a tych zbyt wielu nie ma 😜. Każde auto psuję się tak samo i tu nie ma reguły bardziej kwestia szczęścia co się trafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zwirek03 tylko nie każdy kupuje auto na pół roku 😉 Jak miałbym jeździć czymś powyżej 2 lat to jednak wybrałbym to co mi się bardziej podoba. Sprzedażą bym się martwił później.

Co do awaryjności to się zgodzę. Nie marka, a egzemplarz. Chociaż i od tego są pewne wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
9 godzin temu, DZIADZIA napisał:

Zapomniałem że okleilem dach

 

Robota jak zwykle prima sort, aż zazdroszczę zapału do tego typu prac...

Kurcze, szkoda, że nie wiedziałem o Twoich poszukiwaniach Brery. Mógłbym pomóc jako jej były, dwuletni posiadacz. Na fejsie jest zrobiona dość hermetyczna grupka jej posiadaczy, do dołączenia do której potrzebny jest VIN posiadanego egzemplarza, stąd tak wąskie grono ludzi tam jest, często tam członkowie między sobą sprzedają swoje samochody 😛 No cóż, gdybym dokładniej śledził forum to bym zapewne pomógł, ale A4 B8 to też fajny wóz, choć do bólu praktyczny w porównaniu do prawie dwuosobowego coupe 😄 Dodatkowo Audi kupione na blachach EWI, a więc moje okolice. Niech służy i czekam na kolejne aktualizacje 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apovsky jestem bardzo zadowolony z tego egzemplarza, tak jak właściciel zapewniał, stan techniczny igła 💪

A o resztę już zadbam

 

https://www.facebook.com/groups/860279641182987/permalink/1032442500633366/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.