Jump to content

Kolejny gruz DZIDZI 馃お

DZIADZIA
 Share

Recommended Posts

6 godzin temu, zwirek03 napisa艂:

B臋dziesz Pan zadowolony 馃榿 niedawno naby艂em te偶 B8 tylko ciut m艂odsz膮 i allroad jestem mega zadowolony 馃榿

Te偶 mia艂em kupi膰 z 2010 i na 4 gumiaki, ale stan techniczny mnie nie zadowala艂, szeroko艣ci

49 minut temu, Lotek900 napisa艂:

Czyli jednak nie uda艂o si臋 znale藕膰 Brery w fajnym stanie?聽

Wszystkie dojechany, a jak by艂a w miar臋, to chcieli jak za Bentleya 馃ぃ

48 minut temu, PingNoMore napisa艂:

Brera mniam 馃檪

No 艂adna jest, ale c贸偶...

5 minut temu, zwirek03 napisa艂:

@Lotek900 @PingNoMore Alfa Romeo kupuje si臋 sercem a nie聽 rozumem, mia艂em kiedy艣 146, nie聽 m贸wi臋 偶e ju偶聽 nigdy mie膰 nie b臋d臋 bo co ruszy mi chodzi艂 po g艂贸wnie pewien model 馃榿

Ja nie kupuj臋 auta stereotypami, ma mi si臋 podoba膰 i stan techniczny przy zakupie, ma by膰 dla mnie na zadowalaj膮cym poziomie. Bol膮czki i s艂abe punkty ma ka偶da marka, wi臋c nie ma co kozaczy膰 馃槈

1 minut臋 temu, DZIADZIA napisa艂:

Ja nie kupuj臋 auta stereotypami, ma mi si臋 podoba膰 i stan techniczny przy zakupie, ma by膰 dla mnie na zadowalaj膮cym poziomie. Bol膮czki i s艂abe punkty ma ka偶da marka, wi臋c nie ma co kozaczy膰 馃槈

Ot贸偶 to. 艢wietnie powiedziane. Ja mam ju偶 6 z kolei Alf臋 w przeci膮gu 10 lat i nie narzekam. Ka偶de auto u偶ywane mo偶e si臋 zepsu膰. B8 bardzo fajne auto. Do艣膰 praktyczne, ca艂kiem 艂adne. Jedyny minus 偶e mniej unikatowe, bo je藕dzi ich ca艂kiem sporo. W Twoich r臋ka odzyska dawny blask.聽

12 minut temu, yas napisa艂:

@DZIADZIA , tzn maniek idzie w swiat ??

Maniek uje偶d偶any przez majmilejsz膮 馃槈

8 minut temu, Lotek900 napisa艂:

Twoich r臋ka odzyska dawny blask.聽

Zobaczymy

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=184215567029181&id=100063222163172

14 godzin temu, DZIADZIA napisa艂:

Tu nie ma chodzi o stereotypy, tylko ka偶de auto trzeba potem sprzeda膰, ja zazwyczaj samoch贸d trzymam p贸l roku, wychodz臋 z za艂o偶enia 偶e ka偶de auto music zarobi膰 i tak w moim przypadku jest, nigdy nie mia艂em problem贸w ze sprzeda偶膮 Niemca czy Francuza sprzedawa艂y si臋 moment a z Alfa to trzeba trafi膰 na takiego samego zapale艅ca do tej marki jak ten co j膮 kupuje a tych zbyt wielu nie ma 馃槣. Ka偶de auto psuj臋 si臋 tak samo i tu nie ma regu艂y bardziej kwestia szcz臋艣cia co si臋 trafi.聽

@zwirek03 tylko nie ka偶dy kupuje auto na p贸艂 roku 馃槈聽Jak mia艂bym je藕dzi膰 czym艣 powy偶ej 2 lat to jednak wybra艂bym to co mi si臋 bardziej podoba. Sprzeda偶膮 bym si臋 martwi艂 p贸藕niej.

Co do awaryjno艣ci to si臋 zgodz臋. Nie marka, a egzemplarz. Chocia偶 i od tego s膮 pewne wyj膮tki.

Fajny nowy nabytek Dziadzia! Lubi臋 Audi w艂a艣nie za wn臋trze. Wczoraj si臋 przejecha艂em po raz pierwszy E-Tronem i zakocha艂em si臋 od pierwszego wejrzenia. Niestety p贸ki co, nie moja p贸艂ka cenowa...

@RoBee Je藕dzi艂em e-tronem, nie mog艂em si臋 skupi膰 przez te lusterka w drzwiach, a raczej monitory馃ぃ.

Odejscie ma okrutne, ale to i tak g贸wniarz w por贸wnaniu do SQ8 4.0 V8, zrobiony na 700KM i ponad 1000 Nm

• 1 month later...
9 godzin temu, DZIADZIA napisa艂:

Zapomnia艂em 偶e okleilem dach

Robota jak zwykle prima sort, a偶 zazdroszcz臋 zapa艂u do tego typu prac...

Kurcze, szkoda, 偶e nie wiedzia艂em o Twoich poszukiwaniach Brery. M贸g艂bym pom贸c jako jej by艂y, dwuletni posiadacz. Na fejsie jest zrobiona do艣膰 hermetyczna grupka jej posiadaczy, do do艂膮czenia do kt贸rej potrzebny jest VIN posiadanego egzemplarza, st膮d tak w膮skie grono ludzi tam jest, cz臋sto tam cz艂onkowie mi臋dzy sob膮 sprzedaj膮 swoje samochody 馃槢聽No c贸偶, gdybym dok艂adniej 艣ledzi艂 forum to bym zapewne pom贸g艂, ale A4 B8 to te偶 fajny w贸z, cho膰 do b贸lu praktyczny w por贸wnaniu do prawie dwuosobowego coupe 馃槃聽Dodatkowo Audi kupione na blachach EWI, a wi臋c moje okolice. Niech s艂u偶y i czekam na kolejne aktualizacje 馃檪

Po艣redni, W艂ochy.

OE p臋kaj膮, chi艅czyk za mi臋kki, a ten ma niby by膰 spoko.

OE Rotor jest oblatany, a ten wz贸r jest bardziej zadziorny i mi si臋 podoba.