Skocz do zawartości

OPINIE I SUGESTIE


Detailing House

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Może zacznę żeby było wszystkim łatwiej.

Sklep #dh znam praktycznie od pierwszego dnia działalności. Nasza współpraca zaczęła się od szkoleń właściciela, budowania relacji z dystrybutorami, nieśmiałych zamówień.
Dziś zaopatruje się praktycznie tylko w @Detailing House
Oczywiście nie jest idealnie a dlaczego?
Zawsze kupuję więcej niż zamierzałem, często ciągnie mnie do Trójmiasta żeby "odpocząć z rodziną", wymieniać te wady można bez liku ale są też zalety 😍
Firmę tworzy człowiek z wielką pasją i ogromnym sercu. Team DH to fachowcy w swojej branży, nie tylko sprzedawcy patrzący na słupki.
Zamówienia zawsze przychodzą kolejnego dnia, są pieczołowicie pakowane. 

Polecam!!!

p.s. zapomniałem o jeszcze jednej wadzie, Piotr jest fanem wosków i do oferty sklepu wprowadza za dużo ciekawych pozycji z tej kategorii.
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę żeby było wszystkim łatwiej.

Sklep #dh znam praktycznie od pierwszego dnia działalności. Nasza współpraca zaczęła się od szkoleń właściciela, budowania relacji z dystrybutorami, nieśmiałych zamówień.
Dziś zaopatruje się praktycznie tylko w @Detailing House
Oczywiście nie jest idealnie a dlaczego?
Zawsze kupuję więcej niż zamierzałem, często ciągnie mnie do Trójmiasta żeby "odpocząć z rodziną", wymieniać te wady można bez liku ale są też zalety 
Firmę tworzy człowiek z wielką pasją i ogromnym sercu. Team DH to fachowcy w swojej branży, nie tylko sprzedawcy patrzący na słupki.
Zamówienia zawsze przychodzą kolejnego dnia, są pieczołowicie pakowane. 

Polecam!!!

p.s. zapomniałem o jeszcze jednej wadzie, Piotr jest fanem wosków i do oferty sklepu wprowadza za dużo ciekawych pozycji z tej kategorii.
 
Terminowość dostaw oraz sposób pakowania przesyłek przez ekipę DH przeszły już chyba do forumowych legend ;) na duży plus można też zaliczyć, wspomniany już przez Arka, asortyment. Ciekawe marki i rynkowe smaczki, to na pewno jedna z cech charakterystycznych sklepu. Od siebie również polecam!



Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dodam coś od siebie: sklep DH znajduje się obecnie w mojej "Trójce" ulubionych sklepów, w których najczęściej (a ostatnio wyłącznie) się zaopatruję. O tej "Trójce" decydują: nietuzinkowy asortyment (czyli możliwość zakupu produktów, których u konkurencji nie znajdę), dostępność potrzebnego asortymentu i jego dobra cena. Sklep DH spełnia wszystkie te trzy warunki - pomijam szybkość realizacji zamówień, jakość realizacji i pakowania, które również są na najwyższym poziomie. Cieszy mnie fakt, że u Piotra znajduję duży wybór ciekawych wosków - ostatnio stałem się bardziej "woskowy", niż "powłokowy" i dzięki DH mogę zasilać swój arsenał "woskowymi smaczkami"... I pomimo, że "Trójka" ulubionych sklepów dosyć często w przyjemny sposób nadwyręża stan mojego portfela, to apetyt na nowości i ciekawostki jest nadal niezaspokojony. Dlatego czekam na kolejne smaczki, nowości i niedostępne dotychczas (lub dostępne kiedyś) marki detailingowe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lodowa napisał:

jeżeli macie okazje i mieszkanie w 'okolicy' to polecam wizytę osobista 🙂 maniacy nie będą potrafili wyjść ze sklepu 

polecam zdecydowanie @Detailing House

Byłem i potwierdzam ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja dodam cos od siebie :). Tak uwielbiam robić u Nich zakupy, jeśli czegoś u Nich nie kupuje to tylko dlatego, że gdzieś indziej znalazłem duuuużo korzystniejszą ofertę i nie mówię tu o różnicach rzędu 2-4 zł na produkcie za np. 50zł. Nawet jak DH jest droższy o taką różnicę i tak, nie wiedząc czemu, kupuje u Nich.

Ale.... Jeśli miałbym coś zasugerować, to wrzucenie do asortymentu padów Evoxy. Zaczynam je naprawdę lubić i brakuje mi tego w DH.

Pozdrawiam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To i ja dodam coś do siebie. Podejście sklepu DH do klienta jest wzorowe 😎 pakowanie produktów, czas wysyłki oraz asortyment jest chyba najlepszy w Polsce 🥰 zakupy robię regularnie i nigdy nie było żadnych problemów 🥰 DH podbiło moje serce i portfel 😁 aktualnie DH to mój ulubiony sklep a są jeszcze 2 w których robię zakupy jednak to w DH najczęściej kupuję 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ja też sie do sugestii dorzuce - planujecie może dorzucenie do oferty produktów excede? Juz któryś raz chce u was jakies zakupy zrobić, i zawsze mi brakuje u was tego jednego producenta (a konkretniej to UWC i Tire&rubber'a)

No i jeszcze taka jedna małą sprawa - jakbyście dodali opcje ciemnego motywu to bylby miod, bo jak ktos nie ma wtyczki do takich rzeczy, to po posiedzeniu na forum (czy tam innych ciemnych stronach) i wejsciu na wasz sklep idzie oślepnąć (sporo sklepow niby jest biała, ale u was jakos to najbardziej odczuwam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.