Skocz do zawartości

Carlab Tire & Rubber Cleaner


paki112

Rekomendowane odpowiedzi

@zieloczek100 spróbuj te 1:4/1:5, wyciąga naprawdę dużo syfu. Podejdź 2/3 razy i użyj szczotki. Jak będziesz chciał to potem spróbuj jeszcze koncentratem czy coś wyciągnie. Ja chciałem kupić RRC, ale w cenie RRC mam Carlaba, którego mogę dodatkowo rozcieńczać. Ale pewnie i tak kiedyś porównam bezpośrednio.
@Strus Jak nie ma produktu to może nie wiedzieć o dawkowaniu (Carlab na allegro nie ma wypisanego dawkowania we wszystkich produktach). Edit: Dobra zwracam honor, akurat T&RC ma

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2021 o 08:30, D@ViD napisał:

Carlab zamówię sobie testerek

Dawid, widziałem ten twój 'testerek' w temacie arsenału 😜 

Jak twoim zdaniem zapach tego TRC?

Kończy mi się powoli bańka cleantecha i szukam czegoś nowego, ale kurde tak mi się spodobała bezwonna praca CT, że średnio mi się widzi powrót do duszącego Excede czy SG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzechu23 napisał:

Dawid, widziałem ten twój 'testerek' w temacie arsenału 😜 

kurde, źle kliknąłem 😄 

3 godziny temu, Grzechu23 napisał:

Jak twoim zdaniem zapach tego TRC?

w ogóle nie jest duszący, ale jakiegoś zapachu nie ma co się spodziewać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, V1RU$ napisał:

Czy u Was tak się robi.

1:20 - woda destylowana i się rozwarstwił.

 

 

U mnie 1:4 stoi od miesiąca i nic się nie dzieje

 

 

12 godzin temu, DZIADZIA napisał:

Zaczyna się 🤣😉


 Co się zaczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, pomijając incydent z rozwarstwieniem, że to mocny zawodnik. Chyba z tego co miałem to ma największą moc. Nawet mojego lidera od SG pobił. Widać to szczególnie przy małych stężeniach gdzie SG nie wyciąga już nic a CL jeszcze wyciąga. Generalnie nie mam potrzeby posiadania takich kilerów (u mnie opony regularnie myte, mają w sobie tyle dresingu, że mogę myć wodą :-)) ale dla kogoś co robi fury itp. to produkt wart uwagi. No i cenowo też kosi konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2021 o 20:14, V1RU$ napisał:

Czy u Was tak się robi.

1:20 - woda destylowana i się rozwarstwił.

cf2f03d2719f1.jpg

 

Tez to zauwazylem ze zwykła woda, ale produkt po wstrząśnięciu wraca do pierwotnej konsystencji i robi to co powinien. Mnie osobiście nie interesuje trwałość dressingów wiec oponki myje co tydzień t&r 1:5 i nakładam dressing, dla mnie narazie top 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@V1RU$ @paki112 Panowie, a jak wygląda sprawa położonego na oponach zbezpieczenia (np. CarPro PERL lub Nanolex Tire & Rubber Restorer), czy CarLab i SG nie ruszą ich przy zastosowaniu małych stężeń? (CL 1:20 / SG 1:5)? 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Pytanko: xzy można użyć tego środka do czegoś innego niż guma? Może plastiki? Albo mycie całych kół? Co to za rodzaj chemii? Zasada? 

 

P.s. na przykład Adam's opisuje, że ich TRC jest dobrym odtłuszczaczem i nadaje się też do usuwania wosków z karoserii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.