Skocz do zawartości

AG SRP vs Meguiar's SwirlX + DC2


PN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
2 godziny temu, menior napisał:

A jak z trwałością woskow na nim? Kupiłem jakiś czas temu,efekt po nim nie powalił a chyba woski na nim nie siedzą więc więcej nie użyłem :/

Co do efektów, to maszynowo są lepsze. Ręcznie trzeba warstwować dla podbicia rezultatu.

Oczywiście mając świadomość, że to "oszust" z fillerami.

Ja stosuję na danym samochodzie jak już zbliża się czas korekty. Bo po korekcie nie ma sensu stosowanie takich preparatów.

 

Spadek trwałości jakiś na pewno jak to przy glaze/aio. Wosk nie wiąże się bezpośrednio z lakierem.

Jednak spadek ten nie jest uciążliwy.

AG SRP + Fusso siedział u mnie prawie 3 miesiące i jeszcze był w idealnej kondycji ale zerwałem by położyć coś nowego.

Krótkotrwałe, naturalne woski letnie też na tym siedziały całkiem ok, a różnice w czasie bym powiedział sprowadzały sie do granicy błędu pomiarowego spowodowanego warunkami (np. jedno mycie więcej albo więcej deszczowych dni).

 

Także można śmiało stosować i samemu zobaczyć czy jest różnica z posiadanym woskiem. Jeżeli skład chemiczny się pogryzie (mało spotykane zjawisko) to może wtedy dużo szybciej spłynie, ja miałem jedynie raz przypadek, że robiły się mazy w połączeniu z którymś woskiem. W 99% fajnie zastępuje cleaner gdy lakier ma oznaki niedoskonałości i swirle to od razu lekko go podkręci.

 

Po korekcie i na zimę odchodzę całkiem od tego typu produktów na rzecz M37 CPP.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porwnalem go swego czasu pod wosk z innym raczej typowym cleanerem choć też pochodzącym pod glaze Perfect Polish od AW i ten produkt zagościł u mnie na zawsze,efekt mi się wiele bardziej spodobał i woski na nim siedzą bez problemu,a SRP raz użyty stoi już przeszło rok i za bardzo nie wiem co nim robić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, menior napisał:

Porwnalem go swego czasu pod wosk z innym raczej typowym cleanerem choć też pochodzącym pod glaze Perfect Polish od AW i ten produkt zagościł u mnie na zawsze,efekt mi się wiele bardziej spodobał i woski na nim siedzą bez problemu,a SRP raz użyty stoi już przeszło rok i za bardzo nie wiem co nim robić :/

Fajnie wiedzieć, na wiosnę jak będzie możliwość spróbuję porównać AW PP z AG SRP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.