Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Zdjęcia nie mam ale jak dla mnie:

 

Artemis, Gyeon i Gtechniq to ten sam produkt różniący się metkami i kolorem nitek

 

Car Pro ma twardszą "podkładkę" do której jest przyszyta wełna i włókna przeszły inny proces przygotowania (które są lepsze nie mogę stwierdzić ale na pewno widać różnicę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mało doświadczony detailer :P zauważy różnicę w myciu itd pomiędzy WWL Artemis, WM1 wool mitt i CP wool wash mitt?? Obecnie mam rękawicę od Megsa. Dużo lepsze są te rękawice które wymieniłem wyżej od tej Megsowej?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kiedys podchodzilem do rekawic z dystansem i tylko gabka , co mycie bylo wiecej rysek wkoncu kupilem jak narazie zwykla ale bardzo delikatna rekawice i gabki poszly do schowka . Dwa mycia i jak narazie lakier bez sairlow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie inaczej i opisze moje doświadczenia, miałem/mam:

1. Rękawica wełniana od VP - na początku fajna ale po 8-10 myciach zaczęła wychodzić garściami wełna.

2. Rękawica od Mothers'a - przyjemna i tyle (bez rewelacji) ale sprezentowalem znajomemu i z tego co wiem nadal jej używa.

3. Gąbka z fibry od CG - mam do dziś i myje nią wykroje itd. oraz czasami samochody przed :ad: (była wielokrotnie prana).

4. Futro/Rękawica WWM od CP - faworyt który ma za sobą grubo ponad 200 akcji myjących i nadal swietnie wygląda i spełnia swoje zadanie na 100% (przez 1,5 roku był może 5-8 razy rozczesany, a tak to tylko płukanie, wyczepanie i dosychał sobie na wiadrach) :good: .

5. Futro/Rękawica Artemis od WWL - traktowany identycznie jak w/w ale zakończył żywot po 6 mycia i 3 tygodniach. Dramatyczne sklejanie włosia (kołtuny), a o ile przy 1 i 2 myciu pozostawienie na samochodzie włosia tłumaczyłem sobie pozostalosciami produkcyjnymi to przy 6 myciu włosie wychodziło "garściami" i rękawica wylądowała w koszu :thumbdown: .

 

Wnioski z moich wypocin każdy wyciągnie sam - dla mnie król jest tylko jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Futro/Rękawica Artemis od WWL - traktowany identycznie jak w/w ale zakończył żywot po 6 mycia i 3 tygodniach. Dramatyczne sklejanie włosia (kołtuny), a o ile przy 1 i 2 myciu pozostawienie na samochodzie włosia tłumaczyłem sobie pozostalosciami produkcyjnymi to przy 6 myciu włosie wychodziło "garściami" i rękawica wylądowała w koszu :thumbdown: .

używam od czerwca ale przelot Artemis ma u mnie na pewno większy niż 6 myć i nie zauważyłem żadnej z wymienionych przez ciebie wad, możliwe że nieszczęśliwie trafiłeś na wadliwy egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Futro/Rękawica Artemis od WWL - traktowany identycznie jak w/w ale zakończył żywot po 6 mycia i 3 tygodniach. Dramatyczne sklejanie włosia (kołtuny), a o ile przy 1 i 2 myciu pozostawienie na samochodzie włosia tłumaczyłem sobie pozostalosciami produkcyjnymi to przy 6 myciu włosie wychodziło "garściami" i rękawica wylądowała w koszu :thumbdown: .

używam od czerwca ale przelot Artemis ma u mnie na pewno większy niż 6 myć i nie zauważyłem żadnej z wymienionych przez ciebie wad, możliwe że nieszczęśliwie trafiłeś na wadliwy egzemplarz

 

Możliwe, że jest to zbieg okoliczności lub wadliwy egzemplarz ale kolejnej próby nie będzie. Czasami potrzeba drugiego wełniaka i dlatego przy następnym zamówieniu dojdzie kolejny CarPro (oby sprawował sie jak pierwszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.