Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

"krol" jest jeden - Car Pro

 

Ta...

 

Szczególnie jak Ci się trafi z mniejszej owcy:

 

32841704273434141247.jpg

 

:evil:;)

 

Liczyłem na coś max do 50zł.

 

Po rabatach, w sklepach u partnerów forum Artemis wyjdzie Cię 75zł.

"Drożej, bo taniej, ale... zawsze za drogo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę wreszcie napisać coś o nowej rękawicy od Microfifber Madness...

Łapka zakupiona ok 3 tyg. temu, użyta już kilka razy w pracy. Ja osobiście używałem jej pierwszy raz wczoraj. W moim arsenale od jakiegoś czasu jest już rękawica Car Pro więc jak sami wiedziecie, każda inna rękawica będzie miała ciężkie zadanie żeby jej dorównać.

Do rzeczy, myje się dobrze, poślizg też jest dobry choć nieco gorszy niż CP. Jest dwustronna, chłonie dużo wody ale nadmiar można łatwo wycisnąć, nie jest jakaś strasznie ciężka po namoczeniu.

Na chwilę obecną za jedyną drobną wadę uważam, że ma za duży ściągacz ale jakby komuś spadała z ręki to na końcu jest przeprowadzona gumka, którą możemy złapać jednym lub wszystkimi palcami. Może jeszcze jedno, w porównaniu do CP nieco trudniej myje się zakamarki np pod klamkami. Za jakiś czas napisze coś na temat trwałości bo lekko to nie będzie miała u mnie, używana głównie w pracy (kilka do kilkunastu razy w tygodniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ta fajna rękawica to: CarPro Cquartz Rękawica Wool Wash Mitt w cenie ok 100zł?

 

Cena zaporowa... ale, przekierujemy paczke na inny adres i nikt sie nie dowie :evil:

 

Rok temu sam pukałem się w głowę co to musi być za rękawica i to jeszcze za taką kasę :o Niedawno stwierdziłem, że dorosłem-zrozumiałem i zakupiłem. Mycie tą rękawicą to inna czasoprzestrzeń :song: Ludzie użytkują ją po dwa lata i z tego co piszą, żadnych oznak zużycia. IMO zakup jej to dobrze wydane pieniądze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

ja natomiast do CarPro mam jeden minus, zbyt malo wchodzi mi na rękę i często mi się zdarza ze spada z dłoni, wg mnie gumka powinna być na nadgarstku a nie tak jak ja mam przy kciuku. no chyba ze mam za duze ręce albo sa rozne rozmiary carPro :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne rozmiary rękawicy CarPro ale nie sądzę, że używasz poniższej do mycia całego samochodu. ;)

04.jpg

 

Też mam większą łapę i u mnie wygląda to jak na poniższym zdjęciu.

 

02-PocketDesign.jpg

 

A mimo wszystko nie odczułem jakiegoś dyskomfortu podczas używania jej. Nigdy mi się nie zsunęła, nie spadła etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie u mnie tez tak jest ja na fotce ,

tragedi nie ma bo myje sie fajnie ale taka moja sugestia ze wg mnie mogla by byc wieksza jak dla mnie

mam jeszcze taka rekawice kupiona w chemicznym no name za 9zl i tam raczka wchodzi cała tak ze gumka mam za palcami i nie spada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glorusek, W cenie ze 34 złote. W myciu prawie żadna, ale różnice są. CarPro moim zdaniem mocniej ciągnie po lakierze(plus i minus) - Artemis ma lepszy poślizg. Trwałość - 9'ty miesiąc męczę Artemisa i ma się dobrze. CarPro ma lepsze trzymanie.

 

Co byś nie kupił, będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.