Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
IMO 2 mpx to minimum...

 

Szczególnie, jak będziesz chciał przeglądać forum na fonie... :kox:

 

Forum jest prywatne, więc pozwólmy właścicielowi, administracji podjąć decyzję o zmianach, tym bardziej, że jest to w planach.

PS. Już widzę wszystkich krzykaczy - dorzuciłem $ do modyfikacji forum, a nie ma tego i tamtego; nie mogę pisać tego co chcę; dostałem "nagrodę", bo napisałem coś nie po myśli Adminów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze problemu...Poza tym na TT tego nie odczujesz tylko musi byc.

 

Co do kasy,to nie mow ze za te 5-10zl od osoby,to kazdy bedzie oczekiwal "zlotych jaj"

 

Niech powstanie lista najwazniejszych zmian,ktore zostana wprowadzone na nowym forum i kazdy kto zaplaci bedzie wiedzil ze to na pewjo bedzie na nowym forum.Kto sie z tym nie zgodzi nie wplaci.Jak ilosc zdeklarowanych osob wystarczy na zmiane,to wplaca kase i do dzielaza jak nie to trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieranie wszystkich nowych tematów w nowych kartach - instrukcja dla Chrome.

 

1. Instalujemy rozszerzenie Linkclump

link do wtyczki

 

2. Na forum zaznaczamy wszystkie tematy trzymając wciśnięty prawy przycisk myszy tak jak pokazano na obrazku

 

image.png

 

3. Po puszczeniu prawego przycisku myszy, wszystkie zaznaczone tematy zostają otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość for które odwiedzam/odwiedzałem są prywatne. Także prywatność KA, to moim zdaniem nie jest wyjątek a powszechność. I powszechne jest też to, że fora starają się rozwijać zgodnie z potrzebami swoich użytkowników. Ale nie wszystkie - i zgadzam się z tym, że nikt właściciela/administratorów siłą do niczego nie przymusi. Ale fajnie byłoby konkretnie wiedzieć jakie jest oficjalne stanowisko, bo może w ogóle nie warto robić wiatru.

 

O problemach forumowego silnika phpBB to już dyskutujemy od 3 lat :mrgreen: i temat przesiadki odwlekany jest z roku na rok. Z reguły takie odwlekanie albo kończy się poważną awarią, albo dalszym funkcjonowaniem wraz z upierdliwymi problemami. Awarii oczywiście nie życzę, ale prawa Murphiego w informatyce mają się szczególnie dobrze.

 

Jesli chodzi o kasę, to myślę, że tu w ogóle nie powinno być problemu, gdyż z tego co kojarzę Partnerzy forum płacą dla forum $$$ żeby tym partnerem być. Tak przynajmniej było ogłaszane na początku, gdy w ogóle Partnerzy oficjalnie się pojawili. Biorąc pod uwagę ich ilość, to kilka groszy chyba uda się wyskrobać. A jeśli nie, to jak widać jest wielu chętnych, żeby forum wesprzeć.

 

A czy mógłbym zapytać kto jest właścicielem forum ;-)? oczywiście jeśli to nie tajemnica :-)
Dobre pytanie... Kiedyś czytałem, że CleanerFreak, ale może się to zmieniło. Na pewno są lepiej zorientowane osoby, także w razie czego mogą sprostować.

 

 

A nie prościej klikać sobie środkowym przyciskiem myszy po kolei na te tematy? ;/
Też tak uważam. W Foxie to standardowa funkcjonalność i nie potrzebuje żadnych dodatków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej klikać sobie środkowym przyciskiem myszy po kolei na te tematy? ;/

 

po jakimś czasie kółko się wyrabia i nie zawsze chce działać, ale można też normalnie lewym przyciskiem z wciśniętym CTRL na klawiaturze (w FF działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej klikać sobie środkowym przyciskiem myszy po kolei na te tematy? ;/

 

po jakimś czasie kółko się wyrabia i nie zawsze chce działać, ale można też normalnie lewym przyciskiem z wciśniętym CTRL na klawiaturze (w FF działa)

 

Paweł od kilku lat katuje swoje kółko w myszce i ma sie bardzo dobrze, więc bez przesady ;-) pracując z kolei na laptopie bez myszki bardzo mi brukuje tego drobiazgu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę szefów o doprecyzowanie regulaminu dot. sprzedaży produktów a dokładniej tego punktu:

12.Wszelkie oferty/rezerwację należy publicznie składać w danym temacie, nie robimy tego poprzez Prywatne Wiadomości.

 

W moim temacie odnośnie sprzedaży m.in. polerki zrobiła się mała "afera". User, który pierwszy zaklepał sobie polerkę przez PW nie może pisać w dziale "Sprzedam" z powodu małej ilości postów. I może byłoby ok wszystko tylko jest szkopuł, że facet nie zarejestrował się "wczoraj" a jest z nami od czerwca 2012r. Chciałem, aby moderator mi wyjaśnił kto zwycięża a on też wkleja ten pkt regulaminu.

 

W mojej ocenie powinno się tak zredagować pkt 12 regulaminu, że nie dotyczy osób zarejestrowanych np. od pół roku i które nie mają wymaganych 10 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

czarekcw, dostales odpowiedz od moderatora w swoim temacie przeciez.

 

Szefem nie jestem, ale wg mnie jak w temacie nie bylo/nie zdazyles zrobic adnotacji o sprzedazy produktu przez PW to powinienes sprzedac go pierwszej chetnej osobie piszacej w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarekcw, kamilgt, krd, panowie, aby uciąć bezsensowne zapytania i prośby o werdykt: albo sprzedający ustala jasne zasady w aukcji, albo niech nie zawraca gitary i wnosi pretensji. W końcu to nie portal aukcyjny. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, wszystko spoko, zasady są po to żeby je łamać...

 

Osoby, które nie mogą pisać w dziale Giełda nie mogą tam pisać ze względu na treść regulaminu, z tego też powodu nie rozumiem "afery".

Przynależymy na tym forum do pewnej "społeczności", a każda społeczność ma jakieś lepsze lub gorsze zasady, skoro takie, a nie inne zostały wprowadzone i zaakceptowane przez wszystkich zarejestrowanych poprzez samą rejestrację na forum, która poprzedzona jest akceptacją regulaminu to czemu mamy się do tego nie stosować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeleniouchy, ciekawe co byś pisał gdyby regulamin mówił ze osoby w wieku do 25 lat nie mogą pisać w dziale sprzedam.

nie każdy chce się udzielać na forum (jednocześnie nie 'nabijając' sobie postów) i trzeba to zrozumieć, natomiast w regulaminie powinna być adnotacja o tym że każdy sprzedający ma prawo ustalić czy osoby nie posiadające tych 10 postów mogą składać oferty przez PW

 

zostały wprowadzone i zaakceptowane przez wszystkich

 

to oznacza że już ma tak zostać na stałe i nigdy nie można wprowadzić zmiany która rozwiąże bardzo często wynikające z tego powodu 'afery' na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasns, Dorósłbym do 25 lat i wtedy zaczął robić grube biznesy na naszej Giełdzie. Prawko kategorii B można zdawać od 18 lat, wytrzymałem, zdałem i jeżdżę.

To, że jestem 22 letnim gówniarzem nie oznacza, że muszę stawać naprzeciw wszystkim zasadom.

 

Zmienić zawsze można, ale myślę że najpierw się ustala/zmienia zasady, a później do nich stosuje. Więc jeśli jest prośba o zmianę w/w punktu w jakiś sposób to można ją przedyskutować z administracją forum.

 

Natomiast w/w poruszona transakcja raczej powinna odbyć się jeszcze na obowiązujących na tę chwilę zasadach. Zwłaszcza, że nawet moderator przytoczył bez większego komentarza ten sam podpunkt regulaminu działu Giełda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.