Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ehh w tym czasie uciekaja mi ciekawe oferty :) Dzieki za odpowiedz. :good:

 

 

 

Edit: za krótko znaczy za mało napisanych postów czy za krótki czas na forum ?:) W regulaminie nic nie wyczytałem niestety o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tomas22,

 

71559 3. Ogłoszenia o sprzedaży mogą zamieszczać wyłącznie osoby posiadające staż na forum wynoszący minimum 30 dni.

 

4. Ogłoszenia o kupnie mogą zamieszczać wyłącznie osoby posiadające staż na forum wynoszący minimum 30 dni.

 

Jak byk w regulaminie działu giełda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru pisać ogłoszenia tylko na nie odpowiadać. Przydała by się może taka zmiana.

 

Jesteś świeżo po rejestracji, cytuje 4 punkt regulaminu forum który akceptowałeś przy rejestracji ;)

 

4. Każdy nowy użytkownik po zarejestrowaniu jest zobowiązany do przedstawienia się w dziale PRZYWITAJ SIĘ (po wejściu do działu klikamy na NOWY TEMAT) oraz do zapoznania się z FAQ Portalu. Początkowo będziesz mógł jedynie odpowiadać w istniejących tematach na forum, dopiero po przekroczeniu 10 postów otrzymasz dostęp zakładania nowych tematów, dostępu do działu giełda posiadają jedynie użytkownicy z 30 dniowym stażem na forum Kosmetyka Aut.

 

Przez dostęp rozumiane jest również fakt odpowiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może wyskoczę jak Filip z Konopi, ale...

 

Myślałem, że mam kłopot ze wzrokiem, skoro nie potrafię znaleźć przycisku "nowy temat" na którymkolwiek z podforów. Zorientowałem się jednak, że z pozycji niezalogowanego taki przycisk już się pojawia, ale po zalogowaniu otrzymuję komunikat, że nie mogę pisać na tym forum. Co muszę zrobić, by móc utworzyć temat? Mam kilka szczegółowych pytań, które chciałem zadać w jednym wątku w dziale "Szukam pomocy".

 

Uprzedzając pytania - przywitałem się w odpowiednim dziale zaraz po rejestracji. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Panowie chcialbmy sprzedac kosmetyki do samochodu ktore zakupilem w piatek w sobote raz uzylem. (szampon, wosk, cos do czyszczenie feld, prima amigo, reczniki) - chcialbym to wszystko sprzedac po okazyjnej cenie - jednak detailing to nie dla mnie ...

nie moge nic wystawic na gieldzie ... czy mozecie to zrobic ? z gory dzieki za info i sorki za zasmiecanie.

 

szkoda zeby te preparaty sie zmarnowaly - jak cos moze sobie je wykorzystac w lepszym celu niz ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmygel86, Czwarty punkt regulaminu który wczoraj zaakceptowałeś :acute:

 

Początkowo będziesz mógł jedynie odpowiadać w istniejących tematach na forum, dopiero po przekroczeniu 10 postów otrzymasz dostęp zakładania nowych tematów, dostępu do działu giełda posiadają jedynie użytkownicy z 30 dniowym stażem na forum Kosmetyka Aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej.Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale od paru dni non stop przy tym dzwoneczku mam powiadomienia, że jest odpowiedz itp...Wcześniej było tak, że pojawiało się to jak ktoś odpowiadał na mój post, a teraz dotyczy to każdego tematu..problem w tym, że mi to zawala skrzynkę mailową..Da się to jakoś usunąć, żeby mi to nie wyskakiwało?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja chciałbym poruszyć inna kwestię. Przejrzałem chyba każdy dział na tym forum i zdecydowałem się zacząć przygodę z detailingiem. Chciałem założyć temat odnośnie zestawu kosmetyków i poddać go ocenie, niestety jak wiemy do założenia tematu wymagana jest ilość 10 postów:/ Czyli trzeba na siłę czasami je pisać i to nie byle gdzie bo nie każdy post jest liczony. A myślałem że w tym tygodniu uda się coś złożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest wiele tematów, dzięki temu jestem w stanie po kilku dniach czytania, bez większego problemu stworzyć swój zestaw, tak jak i wielu innych, mimo to powstają kolejne tematy i zawsze znajdą się jakieś uwagi odnośnie zestawów i głównie jest to spowodowane indywidualnym podejściem do każdego "budżet, cel, połączenie różnych środków itd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym zaktualizowałem wtyczkę Tapatalk, Lightbox i kilka innych mniejszych, gdybyście zauważyli jakieś niedogodności/problemy proszę o ich zgłaszanie w tym temacie. Przy okazji zmieniła się wtyczka "przewijania" od teraz można jednym kliknięciem przenieść się na górę i dół forum, przy okazji pojawił się inny skromny dodatek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.