Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam chłopaki ponownie, po 30 dniowym banie na tym forum. Już powoli nic mnie tu nie zdziwi ...

 

Człowiek jakoś się tam stara udzielać merytorycznych wpisów w działach tematycznych, finansuje w końcu jako Partner także, ma jakiś tam swój malutki wkład w forum - zakłada, aktualizuje i pilnuje tematu o Olejach w swoim wolnym czasie ... tymczasem za słowa na forum regionalnym (!) do osób, które zna osobiście (!!!) - więc automatycznie ma to formę żartu i sam zainteresowany się nie gniewa, jakiś nadgorliwy, choć na usta cisną się znacznie mocniejsze słowa "moderator" z czyjejś łaski, daje Ci miesięcznego bana.

 

Nie dziwne, że to forum pustoszeje, że najstarsi użytkownicy czy właściciele studiów omijają je coraz szerszym łukiem.

Właśnie przez takie traktowanie, przez nieodpowiedzialnych, niedojrzałych ludzi zostających moderatorem.

 

Admin oczywiście o sytuacji poinformowany - oczywiście zero reakcji czy nawet zdawkowej odpowiedzi.

 

Dziękuję, odechciewa się wszystkiego, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Artih, wypowiem się od siebie bo nie znam stanowiska pozostałej części administracji.

Bardzo cenię sobie Twoje zdanie w wielu tematach. Uważam, że odwaliłeś kawał świetnej roboty w temacie olejowym i jestem Ci za to bardzo wdzięczny.

Ale nie może być tak, że w żartach czy nie wysławiamy się w ten sposób co miał miejsce. Staramy się stworzyć tutaj maleńką oazę kultury i wzajemnego poszanowania się. Partnerowi jako osobie budującej w pewien sposób to forum tym bardziej nie wypada używać języka ulicy - zostaw go tam gdzie nie może być opacznie zrozumiany.

Czy reakcja w formie bana była adekwatna do czynu to już nie mnie oceniać, jednak zgodzisz się chyba, że wszyscy niezależnie od wkładu powinni być traktowani równo.

 

Nie dziwne, że to forum pustoszeje, że najstarsi użytkownicy czy właściciele studiów omijają je coraz szerszym łukiem.

 

Tu akurat znam różne głosy i w większości wynikało to z tego, że ludzie odchodzący mieli inne pomysły na forum. Wiadomo, że rządzić wszyscy nie będziemy. Zawsze można sobie założyć własne forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - A - z tego co pamiętam słowo meritum było przeze mnie poddane autocenzurze w postaci "**" wykropkowania. B - moderator zamiast usuwać posta ma chyba możliwość edycji - jeśli słowa autoocenzurowane jeszcze mu przeszkadzało mógł je wykropkować całe.

 

Może i biorąc całość pod uwagę nie jestem bez winy, ale sposób rozwiązania sprawy i traktowanie w ten sposób userów nie podoba się nie tylko mnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jestem na tym forum od 2011 roku i może nie bryluję jako aktywny pismak, ale sporo czytam. Moim zdaniem można było to załatwić nieco inaczej. Nie sugeruję podziału na równych i równiejszych, ale użytkownicy, których się zna i którzy czymś sobie zasłużyli na uznanie są zdecydowanie bardziej przewidywalni niż ktoś kto zjawił się 5 minut temu (ot porównanie, nie piję do nikogo absolutnie). Można więc wobec nich podjąć lepsze działania niż spuszczenie po brzytwie na 30 dni. Jestem administratorem na http://www.mazda6forum.pl i przerabialiśmy tam z kolegami kolorowymi różne przypadki. Nie chcę nikogo pouczać, bo każde forum rządzi się swoimi prawami i tutaj czuję się szeregowym forumowiczem, ale sięgnięcie po 30 dniowego bana w takim przypadku to chyba nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :) nie wiem czy ktoś już poruszał ten temat - imageshack wysypał większość zdjęć :P. Wiem, że szukanie i usuwanie relacji które nie mają kompletnie zdjęć to żmudne zajęcie, ale możnaby dać cynka chociaż ludziom z "Najlepszych projektów" by wrzucili fotki ponownie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo pouczać, bo każde forum rządzi się swoimi prawami i tutaj czuję się szeregowym forumowiczem, ale sięgnięcie po 30 dniowego bana w takim przypadku to chyba nie bardzo.

W takim przypadku jak najbardziej. Było upomnienie w temacie, żeby nie używał wulgaryzmów, ale to nie pomogło. Poleciało ostrzeżenie, które również nie pomogło i do tego doszło wyzywanie od pajacowatych moderatorów. :thumbdown: Dopiero wtedy otrzymał blokadę na 30 dni... Artih uważał, że jest królem i przestrzeganie panujących zasad jego nie obowiązuje i może sobie pozwalać na wszystko, ale się mylił nie jest królem i obowiązują jego takie same zasady czy jest partnerem czy zwykłym użytkownikiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damiancd, a sam nie możesz wysłać wiadomości do autora relacji jak już na nią natrafiłeś?

pewnie nie byłbym pierwszy który to zrobił :) chodziło mi tylko o to, że skoro relacja jest wyróżniona na tle setek innych, fajnie jakby miała jednak zdjęcia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo pouczać, bo każde forum rządzi się swoimi prawami i tutaj czuję się szeregowym forumowiczem, ale sięgnięcie po 30 dniowego bana w takim przypadku to chyba nie bardzo.

W takim przypadku jak najbardziej. Było upomnienie w temacie, żeby nie używał wulgaryzmów, ale to nie pomogło. Poleciało ostrzeżenie, które również nie pomogło i do tego doszło wyzywanie od pajacowatych moderatorów. :thumbdown: Dopiero wtedy otrzymał blokadę na 30 dni... Artih uważał, że jest królem i przestrzeganie panujących zasad jego nie obowiązuje i może sobie pozwalać na wszystko, ale się mylił nie jest królem i obowiązują jego takie same zasady czy jest partnerem czy zwykłym użytkownikiem. ;)

 

No nieźle to rozpisałeś kolego ... nawet fajnie się czyta - tylko, że to stek bzdur.

 

A - usunąłeś posta z wykropkowanym słowem na "k" i przyznałeś mi ostrzeżenie.

B - odpisałem Ci na ostrzeżenie na PW a na forum napisałem kolejnego posta, dodając że "pajacowaty moderator" usunął mojego posta (a wierz mi, powstrzymywałem się - więc użyłem bardzo łagodnego określenia Twojego postępowania) - i tu od razu dostałem bana.

 

Nie rozpisuj więc ślicznie książki ilu to mi ostrzeżeń udzieliłeś zanim cokolwiek zrobiłeś.

I nie wiem skąd wytrzasnąłeś "króla", ale prawdopodobnie musisz mieć wiele kompleksów określając w ten sposób moje skromne samopoczucie.

I w sumie słusznie - bo nawet Twojego nicka nie zapamiętałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, daj sobie spokój.Też miałem delikatny spór z panem moderatorem damian i wiem,że tego pana nie da się przekonać.Zawsze ma racje a usuwanie postów to jego chleb powszedni.

Napisał ten gorszy czyli pracownik fizyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle to rozpisałeś kolego ... nawet fajnie się czyta - tylko, że to stek bzdur.
Nie rozpisuj więc ślicznie książki ilu to mi ostrzeżeń udzieliłeś zanim cokolwiek zrobiłeś.

Na forum nic nie ginie, pierwsze pouczenie bez konsekwencji ;)

skan.jpg

Więc kto kłamie? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Artih, odnoszę wrażenie że nasz związek zrobił się toksyczny. Tobie na KA się nie podoba, forum prezentuje poziom którego nie akceptujesz, wszyscy są głupsi od Ciebie, męczysz się z nami - to wyraźnie widać w twoich postach.

Chciałbyś niby dalej na KA się udzielać ale tylko pod warunkiem że wszyscy by się zmienili i dostosowali do Ciebie. Rozmawialiśmy na ten temat w gronie administracyjnym ale niestety ten pomysł nie spotkał się z powszechnym uznaniem.

W związku z powyższym, wybawiam Cię z opresji i wysyłam na kolejny 30 dniowy urlop i daję kolejne ostrzeżenie. Mam nadzieję że atmosfera zbliżających się Świąt złagodzi targające Tobą nerwy i pomoże z uśmiechem spojrzeć na otaczający Cię świat i na nas przy okazji.

Zapraszamy ponownie za miesiąc. Zachęcam do pokojowego powrotu i nie wracanie już do tego co Ci się w Nas nie podoba. Uprzedzam że jeżeli jednak powrócisz w atmosferze kolejnych żali i w dalszym ciągu będziesz obrażał administrację forum KA, Twoje konto bez kolejnych ostrzeżeń, zostanie definitywnie zbanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, odnoszę wrażenie że nasz związek zrobił się toksyczny. Tobie na KA się nie podoba, forum prezentuje poziom którego nie akceptujesz, wszyscy są głupsi od Ciebie, męczysz się z nami - to wyraźnie widać w twoich postach.

Chciałbyś niby dalej na KA się udzielać ale tylko pod warunkiem że wszyscy by się zmienili i dostosowali do Ciebie. Rozmawialiśmy na ten temat w gronie administracyjnym ale niestety ten pomysł nie spotkał się z powszechnym uznaniem.

W związku z powyższym, wybawiam Cię z opresji i wysyłam na kolejny 30 dniowy urlop i daję kolejne ostrzeżenie. Mam nadzieję że atmosfera zbliżających się Świąt złagodzi targające Tobą nerwy i pomoże z uśmiechem spojrzeć na otaczający Cię świat i na nas przy okazji.

Zapraszamy ponownie za miesiąc. Zachęcam do pokojowego powrotu i nie wracanie już do tego co Ci się w Nas nie podoba. Uprzedzam że jeżeli jednak powrócisz w atmosferze kolejnych żali i w dalszym ciągu będziesz obrażał administrację forum KA, Twoje konto bez kolejnych ostrzeżeń, zostanie definitywnie zbanowane.

 

Poziom tej wypowiedzi pozostawia wg mnie wiele do życzenia. O ile 1-sza sytuacja mogła zostać wyjaśniona tak drugiego bana rozumie chyba tylko moderator Eryczek. :o Ot tak sobie rzucę bana bo jestem "gość". Czy to odreagowywanie w internecie?

Teraz już wiem dlaczego większość ludzi stąd odeszła na grupy i podgrupy np fb i dlaczego firmy świadczące usługi nie przedłużają dostępów do partnerstwa. Naprawdę świetne forum, niestety BYŁO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątkach, w których jest sporo zdjęć nie działa przejście do ostatniego nieprzeczytanego posta.

Następuje zatrzymanie losowo pomiędzy fotkami.

Jest możliwość naprawy tej przypadłości?

Jakieś przykłady? Nie spotkałem się nigdzie na forum z takim błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak jak wcześniej napisałem, dzieje się tak praktycznie na każdej stronie w wątku, w którym podlinkowana jest spora ilość zdjęć.

Wchodzę w zakładkę nieprzeczytane posty, zaznaczam temat i powinno nastąpić przejście do ostatniego nieprzeczytanego posta, a w wyżej podanej sytuacji zatrzymanie następuje na losowo wybranym zdjęciu.

Nie dzieje się tak w wątkach, w których nie ma zdjęć.

 

Przykłady ze świeżych wątków:

viewtopic.php?p=613066#p613066

viewtopic.php?f=221&t=25260&view

 

System operacyjny i przeglądarka nie mają znaczenia. Sprawdzone na:

- Mac OS X + Safari

- Win XP + Firefox

- Win 7 + Explorer

Wszystkie przeglądarki zaktualizowane do najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.