Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez dzisiaj robiłem aktualizacje i nie ma daty.

Sprawdzałem na drugim forum, które obsługuje i tam również nie ma już daty przy postach, więc jest to zamierzone działanie ze strony twórców Tapatalk.

 

Na dwóch różnych kompach/ip po napisaniu posta nie przeładowuje się strona , nie wiem czy problem jest na forum ?

Problemem była nowa wersja Tapatalk w nocy została wydana poprawka, która jest już wgrana na forum.

 

Przy okazji wyłączyłem Wasze podpisy z Tapatalk na forum, które jedynie większość denerwowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się spierać co do zamiarów twórców TT, ale na innych forach daty są, np. PIKUR czy Alfaholicy.

 

Chyba że chodzi o wtyczkę TT dla danego silnika forum.

Zanim zaczniecie się czepiać mnie, to zapytajcie administratorów swoich for - kiedy aktualizowali ostatnio skrypt forum i wtyczkę Tapatalk (nowe wersje wtyczki wydano na phpBB 3.0, phpBB 3.1, vBulletin, IP.Board, SMF). Jako jeden z niewielu administratorów na bieżąco aktualizuję skrypt forum, wszystkie wtyczki, system na serwerze i wykonuję sporo innych aktualizacji, których nikt nie dostrzega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, nikt się nie czepia, zwłaszcza do nakładu pracy, ale sam lepiej ode mnie wiesz, że apka TT a wtyczka TT do silnika forum to dwie różne rzeczy, a z Twojej poprzedniej wypowiedzi nie wynika, co było poprawianie - wtyczka czy apka.

 

Skoro piszesz, że mamy zaktualizować TT, to rozumiem, że apkę - a to akurat nic nie zmieniło w temacie pojawiania się aktualnych dat.

 

Ze swojej strony temat uważam za zamknięty, bo jak rozumiem nowa wtyczka TT nie dorzuca dat do wyświetlanych pod TT postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowana została wtyczka forum oraz aplikacja, na starej aplikacji pojawiała mi się nadal niepoprawna data, na nowej wersji aplikacji już nie mam tego problemu.

 

Znajdź w Tapatalk forum Włóczykij i jest ono również na phpBB 3.1.6 oraz najnowszej wersji Tapatalk, tam też znikła data w postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony temat uważam za zamknięty (...).

 

;) Tytułem post scriptum dorzucę, że nie na każdym forum (czytaj: nawet ze starą wtyczką) data była błędna, dlatego nie uważam, żeby winna była tylko stara wtyczka czy stara apka. Jeżeli coś nie banglało pomiędzy TT a silnikiem forum, a teraz jest OK (choć bez daty), to nie ma o czym dyskutować. WYSIWYG i tyle.

 

A włóczykija obadam przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.