Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest na forum taka opcja jak 'zobacz swoje posty', żeby wyświetlały się tylko wątki w których się udzielam i żebym nie musiał szukać? Szukałem kilka razy i nie mogę nic takiego znaleźć, z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest na forum taka opcja jak 'zobacz swoje posty', żeby wyświetlały się tylko wątki w których się udzielam i żebym nie musiał szukać? Szukałem kilka razy i nie mogę nic takiego znaleźć, z góry dzięki za odpowiedź :)

Górne menu, wystarczy kliknąć na trzy poziome paski i rozwiną Ci się wszystkie opcje związane z wyszukiwarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikam w dział Dystrybutorzy, i na górze mam dwa razy (obo siebie) "Oznacz jako przeczytane". Błąd, czy też do czegoś to służy?

Będę posiadał jutro pełny dostęp do swojego komputera, to zajmę się wszelki błędami, które zgłosili mi użytkownicy forum.

 

Ważna informacja dla użytkowników forum: W dniu dzisiejszym zmniejszyliśmy staż potrzebny do uzyskania dostępu do działu giełda, od dziś wynosi on 30 dni. Wszelkie regulaminy oraz informacje dla użytkowników, zostały zaktualizowane o wprowadzone zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd forum zostało zmienione muszę się logować bardzo często mimo że używam przycisku zapamiętaj mnie. Czasami w trakcie jednej godzinnej wizyty muszę się logować kilka razy.

Z czego to wynika ?

 

Mam to samo

 

Usuwaliście ciasteczka, zanim zadaliście pytanie na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak - to co prawda drobiazg, ale zmieniło się pole 'from' w notyfikacjach. Wcześniej szło z 'AF', a teraz idzie z Twojej (chyba) skrzynki, czyli 'forum@kosmetykaaut.pl' - więc albo zmiana skrzynki poszła, albo alias padł. (tudzież kontrolowana zmiana ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd forum zostało zmienione muszę się logować bardzo często mimo że używam przycisku zapamiętaj mnie. Czasami w trakcie jednej godzinnej wizyty muszę się logować kilka razy.

Z czego to wynika ?

 

Mam to samo

 

Usuwaliście ciasteczka, zanim zadaliście pytanie na forum?

 

Może dla Ciebie to oczywiste jako informatyka...

 

W ipadzie da się wykonać taką czynność ? Przeszukałem ustawienia ale nie znalazłem.

 

Edit:

 

Ok. Wygooglałem. Może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Takie dwa pytanka na szybko.

Dlaczego zostały usunięte moje ogłoszenia, oświećcie proszę, czym zawiniłem, czym tak straszliwie się naraziłem, jaką zbrodnię popełniłem, kogo skrzywdziłem, o morderstwie nie wspominam :shock:

Żadna to dla mnie sprzedaż komercyjna, hurtowa i takie tam...cykliczne wystawianie non stop masowo i hurtowo tych samych produktów.

Zdjęcia - ok, rozmiar - ok, ilość jednorazowo - ok, nikogo nigdy nie oszukałem - ok, nie było rozmowy poza tematem - ok...

Chciałem nieśmiało zauważyć, iż nie tylko ja sprzedaję tutaj nowe produkty w większych ilościach i bardzo często, jest takich osób dużo, co zdążyłem zauważyć.

Są również osoby, które wystawiają swoje ogłoszenia, mając np. 3, 5, 8 postów w sumie...

Na to niestety nie zwraca się uwagi, na mnie już tak. :thumbdown:

Może warto było napisać PW z krótką wiadomością do mnie typu "chłopie usuwamy jedno czy dwa, zostawiamy tylko jedno" i było by po rozmowie.

Niestety zostały usunięte wszystkie bez żadnego info...

Może wypowie się sprawca usunięcia. 8-)

Tyle w temacie pierwszego.

I drugie pytanie :

Czy i kiedy mogę wystawić jedno, maks dwa ogłoszenia ponownie, tak, żeby znów nie zostały usunięte przypadkowo lub celowo ?

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

miałeś wystawione 4 ogłoszenia, w każdym z nich po około 10 nowych lub prawie nowych produktów. To jest sprzedawanie cykliczne.

Nie wiem o jakich innych osobach piszesz, zawsze staram się interweniować w takich przypadkach. Jeżeli widzisz ogłoszenie które Twoim zdaniem nie spełnia regulaminu, napisz mi PW lub użyj przycisku zgłoszenia. Obiecuje zweryfikować.

Powinienem wysłać Ci wiadomość, ale nie zrobiłem tego bo musiałem wyjść. Przepraszam. ;)

Możesz wystawić ogłoszenie, ale tak aby nie było to postrzegane jak sprzedaż hurtowa. Ciężko mi pojąć, że ktoś ma prawie 40 sztuk nowych produktów i chce sprzedać je wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za szczegółową informację.

Było jedno stare ogłoszenie, które przeoczyłem i zapomniałem o nim napisać, żeby je usunięto.

W jednym z nowych ogłoszeń, które pojawiły się dwa tygodnie po pierwszym pojawiły się te same produkty ( chodzi o pasty Menzerna ) zgadza się jak najbardziej - nie zaprzeczam :)

Poza tym wystawiłem jeszcze dwa ogłoszenia czyli nie było 40 produktów, tylko 30, no może 32.

Sprzedawanie cykliczne takich samych produktów lub bardzo do siebie zbliżonych to moim zdaniem takie, jeśli jedna rzecz się sprzeda i na jej miejsce wrzucam od razu taką samą.

Czyli w rozumieniu Regulaminu, jeśli sprzedam QD, to nie mogę już wrzucić na giełdę innego QD ?

Przecież to produkty z jednej grupy - działające prawie wszystkie tak samo, mają jedno zadanie, i są do siebie bardzo zbliżone składnikami.

W myśl Regulaminu jest to też zabronione, to jest również sprzedaż cykliczna ?

Dla mnie nie.

To może warto by było również trochę zmodyfikować, fajnie by było o tym też pomyśleć, bo ludzie różnie to później odbierają.

Ja sprzedaję prywatnie, z mojej piwnicy, nie sprzedaję hurtowo, mam kilka rzeczy bardziej i mniej ciekawych.

Nie wystawiam ani faktur, ani paragonów, nie prowadzę sklepu - wszystkie przedmioty są moje własne, które sam kupiłem dla siebie wcześniej, lub od kogoś dostałem/zamieniłem się.

Wiem, że Regulamin jest Regulaminem.

Dla mnie niezrozumiały jest jednak jeden jego punkt.

Chodzi mi o sformułowanie w punkcie 2a.

"a. Jednorazowo dopuszcza się sprzedaż maksymalnie 10 nowych produktów naraz, po 1 sztuce danego produktu. Liczba sprzedawanych produktów używanych jest nieograniczona."

Może warto by było trochę to zmienić/delikatnie zmodyfikować, bo nie wiadomo, o co chodzi.

"Jednorazowo", może znaczyć "w jednym ogłoszeniu" i tak to można interpretować, zgadza się ?

Poza tym sprzedaję nowe produkty, bo chyba lepiej jest mówić prawdę, że są nowe - takie jest moje osobiste zdanie.

Niektórzy robią to tak, że napiszą o produkcie, że zostało tylko spróbowane dwie kropki, co oznacza, że produkt jest używany, a jak wiadomo, używanych można sprzedawać nieograniczoną ilość, o czym stanowi nasz/Wasz Regulamin.

Poza tym jeśli chodzi o sprzedaż nowych produktów, sprzedaje je, ponieważ czasem mam do nich dostęp i żadna to dla mnie komercja czy sprzedaż hurtowa.

Po prostu nazbierało się trochę, mam je z dobrego taniego źródła, kupiłem je za fajne pieniążki i myślę oddaję je w równie dobrym pieniążku.

Ponieważ w najbliższym czasie będę się zabierał za powłokę, taka ilość różnych kosmetyków nie jest/a raczej nie będzie mi już potrzebna.

W związku z tym chcę zostawić sobie tylko te, które mi się przydadzą, dlatego reszta ląduje na giełdzie.

Być może w przyszłości warto oszukać, jak to już bywało w przeszłości w przypadku innych Użytkowników nie raz, nie dwa i pisać w ogłoszeniu, że sprzedaję przykładowo 60 sztuk kosmetyków, każdego z nich ubyło dwa gramy, lub maksymalnie pięć...

Tylko czy wtedy aby na pewno będzie to w porządku w stosunku do innych Userów ?

Będę pisał do każdego z nich PW, że tak na prawdę wszystkie produkty są nowe, tylko Regulamin tego zabrania i muszę oszukiwać, i wystawiać je złotówkę taniej jako używane...

Dla mnie to niestety mija się całkowicie z celem, bo oszukuję wtedy Adminów, kupujących i czasem też siebie...

Niemniej dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, można to tak interpretować, ale limit 10 produktów powstał po to aby nie było problemu, że ktoś sprzedaje produkty w dużych ilościach.

 

Grzegorz to nie chodzi o to abyś kogoś oszukiwał. Cytat z wątku z regulaminem:

za produkt używany uznaje się każdy produkt, którego zawartość jest niższa niż 90% pełnego, nowego opakowania. Wartość 90% jest określana szacunkowo przez oferującego dany produkt - liczymy na Wasze wyczucie, sokoli wzrok oraz uczciwość. Zasada ta obowiązuje zarówno Partnerów jak i normalnych użytkowników.

 

To nie tak, że ktoś wystawi wszystkie produkty z ubytkiem "2 kropek" i produkt automatycznie staje się używany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość wymuszenia wielkości zdjęcia z poziomu tapatalka na taki, jaki zezwala regulamin? Przeglądam forum tylko z telefonu, większość zdjeć rownież mam tylko na telefonie, a jak wrzucę przez tapatalka to mi usuwają :/. A wiecie sami, ile trzeba zachodu żeby zmniejszyć zdjęcie z poziomu telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd forum zostało zmienione muszę się logować bardzo często mimo że używam przycisku zapamiętaj mnie. Czasami w trakcie jednej godzinnej wizyty muszę się logować kilka razy.

Z czego to wynika ?

 

Mam to samo

 

Usuwaliście ciasteczka, zanim zadaliście pytanie na forum?

 

Usunięcie ciasteczek nie pomogło. W trakcie pisania tego posta wylogowało mnie dwa razy.

Da się z tym coś zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość wymuszenia wielkości zdjęcia z poziomu tapatalka na taki, jaki zezwala regulamin? Przeglądam forum tylko z telefonu, większość zdjeć rownież mam tylko na telefonie, a jak wrzucę przez tapatalka to mi usuwają :/. A wiecie sami, ile trzeba zachodu żeby zmniejszyć zdjęcie z poziomu telefonu.

W ustawieniach wtyczki nie ma takiej możliwości, jest mi nawet ciężko dokładnie zrozumieć o Ci chodzi, ponieważ nie korzystam z TT, ani forum z telefonu i nie jestem w temacie.

 

Usunięcie ciasteczek nie pomogło. W trakcie pisania tego posta wylogowało mnie dwa razy.

Da się z tym coś zrobić?

Nic, nie mam pomysłów jak Ci pomóc. Ponieważ jesteś jednym z odosobnionych przypadków, większość użytkowników, którzy mieli problemy z logowanie na KA, Włóczykiju i innych forach, znajdowało problemy u siebie z przeglądarką/komputerem/telefonem. Ja ze swojej strony dołożyłem wszelkich starań, aby forum było poprawnie skonfigurowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.