Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

cannonn i fipa, wystarczy się samemu zainteresować posiadanymi opcjami w panelu użytkownika i zmienić ustawienia dotyczące czasy w zależnoci, czy mamy obecnie czas letni albo zimowy. Samemu też trzeba coś zrobić, a nie zostawiać po stronie administracji, aby zrobiła za Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dzieje się tylko u mnie, ale jak wchodzę na tą stronę przez wynik w googlach to strona otwiera się w wersji ?mobilnej? i dopiero potem można przejść do normalnego forum - "przejdxłnej wersji forum". To chyba nie jest zamierzone? Dzieje się tak z moich dwóch komputerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn, odpowiedź masz w moim poprzednim poście. Każdy z Was musi sobie ustawić czas letni! Ja mam ustawiony czas poprawnie w panelu użytkownika i przy pisaniu podwójnych postów nie mam problemu z czasem.

 

1 cze 2015, o 09:08

 

OS92, jaka przeglądarka? Chrome?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam czas letni :roll:

 

259w4k.jpg

i7jgoh.jpg

 

1 cze 2015, o 10:14

 

W sumie Twój post ma normalną datę, a w tamtym temacie są cofnięte. Ciekawe czy ma znaczenie jak ktoś ma zimowy ustawiony i napisze podwójnego posta.

 

1 cze 2015, o 09:15

 

Test na zimowym

 

1 cze 2015, o 10:16

 

Test na letnim

 

1 cze 2015, o 10:16

 

No to wszystko jasne :good:

 

 

Edit:

Zrobiłem SS, bo może jako admin tego nie widać u Ciebie.

rpjxna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn i fipa, wystarczy się samemu zainteresować posiadanymi opcjami w panelu użytkownika i zmienić ustawienia dotyczące czasy w zależnoci, czy mamy obecnie czas letni albo zimowy. Samemu też trzeba coś zrobić, a nie zostawiać po stronie administracji, aby zrobiła za Was.
Spokojnie, u mnie wszystko ok, myślałem o tych mniej aktywnych użytkownikach. Nie każdy traktuje to miejsce jak drugi dom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Napisałem post w dziale Wewnątrz...->Plastiki w temacie "Co do efektu matowego / neutralnego ?"

Niestety post w całości zniknął. Forma jego napisania

celowo była tak skonstruowana żeby ograniczyć listę produktów dlatego

nie napisałem w dziale "zestawy kosmetyków" tylko w konkretnym

temacie dotyczącym chęci uzyskania efektu matowego. Czy mógłbym się

dowiedzieć gdzie ten post został przeniesiony ?

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mogę przeczytać i wybrać ale w poście właśnie napisałem że przeczytałem już bardzo dużo tu na forum a im więcej czytam tym mniej wiem. Pokazałem zdjęcie plastików w peugeocie 406 i miałem nadzieje że ktoś podpowie co będzie najlepsze dla tych plastików dla danego efektu.

Dobrze by było wprowadzić jakieś powiadomienie o usunięciu przeniesieniu itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Postąpił tak jak przewiduje ogłoszenie ;)

 

"Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli

 

 

Do tej pory takie ograniczenie dotyczyło tylko działu Pokaż Swój Blask, od tej chwili ograniczenie obowiązuje na całym Forum, bez względu na dział w którym zdjęcie się znajduje.

 

 

Posty które nie będą spełniały powyższego warunku, będą usuwane z forum bez uprzedzenia autora, stąd prośba do wszystkich o przyswojenie sobie nowej zasady, aby uniknąć nieporozumień."

 

Może to w końcu wpłynie na przestrzeganie rozmiaru zdjęć, bo wiele osób ma to gdzieś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, to nie tylko do Ciebie, raczej do ogółu. Zobacz co się dzieje, bo dla mnie to dziwna zależność. Im mniej było moderatorów, tym byli bardziej wyrozumiali, mieli czas na poprawienie czegokolwiek, a nie tylko -> kosz. Ja wiem, że często był bałagan, rozpasanie. W tym przypadku wystarczyło edytować post i "pociąć" adres zdjęcia, które i tak nie jest hostowane na naszym serwerze. Tym bardziej, że siwyjac nie bije piany, nie zakłada wielokrotnie wałkowanych wątków itd.

 

Widać ogrom pracy włożony w forum, wiele rzeczy zostało w ostatnich miesiącach uporządkowane, ktoś wziął się za forum, jest wizja portalu jakiego w Polsce nie ma. Nie mówię, że przepisy są po to by je łamać, ale w lepszych czasach internetu regulaminy for były funkcjonowały raczej jako zbiór zasad, zaleceń, NETYKIETY, a nie jako taryfikatora z punktami za przedział przekroczenia, który jest stosowany zerojedynkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

siwyjac, fipa, nie wiem jak reszta administracji więc napiszę od siebie. Mam pracę, obowiązki w domu i zwyczajne szkoda mi czasem czasu. W wypadku świeżych użytkowników zawsze po skasowaniu posta/avatara/podpisu wysyłam PW z informacją bo rozumiem, że jeszcze nie zna wszystkich reguł na pamięć. W przypadku użytkowników, którzy są z nami nie od dziś uważam, że takie "niedopatrzenia" to brak szacunku dla administracji i jej prywatnego czasu. W wielu wypadkach mam wrażenie, że Wam się nie chce. A skoro Wam się nie chce, to czemu nam (administracji) ma się chcieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Tym bardziej, że siwyjac nie bije piany.....
No fakt - to przecie "pełna kultura":
nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu... to nie można dać info' date=' że fota jest za duża tylko od razy wypierd...lać cały post ?! :wallbash:[/quote'] a nie "bicie piany" :good:

 

 

@siwyjac

zastanów się co piszesz! :wallbash:

 

Za to porównanie nie pozostaje mi nic innego jak przyznać Tobie urlop.

Będziesz miał czas aby poczytać co to faszyzm.

Jak już będziesz wiedział - daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.