Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

"Błąd ogólny

SQL ERROR [ mysqli ]

 

Incorrect string value: '\xF0\x9F\x98\x89 )...' for column 'message_text' at row 1 [1366]

 

Podczas pobierania tej strony wystąpił błąd bazy danych. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem witryny.

Poinformuj administratora witryny lub webmastera: af@freiberger.biz"

 

 

 

Nie mogę wysyłać PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam

Wyszukiwanie totalnie nie działa. Nie wiem czy zakladac nowy temat na moje pytanie bo pewnie szybko trafi do kosza wiec proboje cos wyszukac

 

Tutaj przyklad:

 

Szukam cos na temat ZYMOL HD Cleanse

 

W tym temacie np:

viewtopic.php?f=11&t=540

 

Szukam wyrazenia "HD Cleanse" - wystepuje np w poscie 5tym: autor: Łukasz » 3 paź 2009, o 12:59

A wyszukiwarka zwraca:

 

Znalezione wyniki: 0: HD Cleanse

Szukane wyrażenie: hd cleanse

ignorowany: hd

Wyszukiwanie zaawansowane
Szukaj w wynikach:
Znalezione wyniki: 0 • Strona 1 z 1
Nie znaleziono elementów spełniających kryteria szukania.

 

Czy jest osobny temat o ZYMOL HD CLEANSE moze podacie linka bo nie chce zakładać nowego tematu...

 

No a co do wyszukiwania nie znam forum na którym by to działało dobrze .... silnik który musi przedrzeć sie przez taką ogromną bazę nie wyrabia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, problem tkwi w indeksie wyszukiwarki, który po konwersji nie został od nowa utworzony wraz z tematami/postami, które były napisane na phpBB2 by przemo. Obejmuje on jedynie tematy/posty napisane już na phpBB3, stworzenie nowego indeksu wyszukiwarki nie wchodzi obecnie w grę, musiałbym wyłączyć forum na kilka godzin, aby wykonać kilkaset zapytań w bazie danych + utworzyć nowy indeks wyszukiwarki. Nie byłem jeszcze administratorem na forum, jak odbywała się konwersja i kilka spraw zostało zaniedbanych.

 

Mogę dodać osobną podstronę, gdzie umieszczę Wam wyszukiwarkę od Google.pl, która będzie wyszukiwała jedynie na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, problem tkwi w indeksie wyszukiwarki, który po konwersji nie został od nowa utworzony wraz z tematami/postami,.......

Wiesz, dla mnie no problem. Jestem już tutaj kilka lat i jakoś sobie poradzę, mniej więcej wiem co gdzie i jak szukac ;) Ale zbliżają sie wakacje i zacznie sie "spamowanie" i posty w stylu - "szukałem i nie znalazłem" ;)

 

Rozumiem problem doskonale.

Wyszukiwarka od google - super pomysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyszukiwanie to ja widzę jeden duży problem. Większość użytkowników posługuje się skrótami: HDC, BSD, SG BCS, SV, CS, itd. Doświadczony użytkownik może wpaść na to i szukać skrótu, ale mniej dla mniej doświadczonego to może być nie do przeskoczenia. Podobnie jest to nie do przeskoczenia w Google, nie wiem czy w phpBB da radę ustawić takie synomimy.

Sam pomysł wyszukiwarki w Google :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wyszukiwarka od google - super pomysl

Proszę, tutaj testowo dodałem Wam wyszukiwarkę od Google - google.php

Rewelacja, teraz to można szukać informacji :)

Moze guzik do "google" kolo "mini-chat" ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące Tapatalka:

Wrzucam dwa posty, jeden pod drugim, czy są automatycznie scalane?

Pytam, bo wydaje mi się, że tak, ale może to robota modów, a choć staram się im pracy oszczędzić, to jednak czasem zdarza się puknąć nie te miejsce ekranu, co trzeba - i wysłać wiadomość, zamiast dać enter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem parę stron wstecz i nikt nie zgłaszał problemu więc wina chyba leży po mojej stronie :dontknow:

Co zrobić, żeby strona forum wyświetlała się na całym ekranie, teraz jest zwężona na ok. 3/4 ekranu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.