Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam administrację.

 

Chciałem złożyć na wasze ręce/oczy oficjalną prośbę zdjęcia bana użytkownikowi WaxParadise.

 

I ja również popieram tę prośbę. Obecnie na forum zaglądam rzadko, z racji zmiany miejsca pracy, dodatkowych obowiązków i innych priorytetów, kosmetykę auta traktuję przede wszystkim użytkowo, ale gdy znalazłem się w potrzebie pomógł mi nie kto inny tylko Sebastian. Nie pierwszy zresztą raz...

 

Dodam jeszcze tylko od siebie, że - uogólniając - niektóre decyzje o przyznaniu bana (lub jego nieprzyznaniu) szczerze mnie zaskakują i są dla mnie zwyczajnie niezrozumiałe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Witam administrację.

 

Chciałem złożyć na wasze ręce/oczy oficjalną prośbę zdjęcia bana użytkownikowi WaxParadise.

 

I ja również popieram tę prośbę. Obecnie na forum zaglądam rzadko, z racji zmiany miejsca pracy, dodatkowych obowiązków i innych priorytetów, kosmetykę auta traktuję przede wszystkim użytkowo, ale gdy znalazłem się w potrzebie pomógł mi nie kto inny tylko Sebastian. Nie pierwszy zresztą raz...

 

Dodam jeszcze tylko od siebie, że - uogólniając - niektóre decyzje o przyznaniu bana (lub jego nieprzyznaniu) szczerze mnie zaskakują i są dla mnie zwyczajnie niezrozumiałe :thumbdown:

 

Miałem okazje kilka razy rozmawiać z WaxParadise. Niewiele osób posiada tak rozległą wiedzę o produktach. Forum z nazwy to miejsce wymiany poglądów, a te mogą być różne.

Podpisuje się pod prośbą by zdjąć temu użytkownikowi bana, gdyż forum jako całość na tym skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W nawiązaniu do głosów kilku forumowiczów w sprawie usunięcia z naszego grona forumowicza Wax Paradise, spieszymy z wyjaśnieniami.

 

Forumowicz WP został zbanowany nie pierwszy raz. Przydarzyło mu się to już wcześniej, otrzymał drugą szansę z której nie skorzystał.

WP został pozbawiony prawa do pisania na forum nie ze względu na brak wiedzy a z uwagi na jego ciężki charakter, brak umiejętności współżycia w społeczeństwie, wielokrotne naruszanie regulaminu forum, obrażanie innych forumowiczów oraz permanentne szukanie zaczepki z forumowiczami nie podzielającymi jego zdania.

Nowi forumowicze nie widzą śladów ciemnej strony jego osobowości ponieważ posty te zostały pokasowane. Starzy forumowicze zapewne je pamiętają...

 

Z uwagi na nasze bardzo przykre wspomnienia z czasów aktywności WP na naszym forum, podjęliśmy wspólną decyzję iż użytkownik ten, nie otrzyma kolejnej szansy na zaistnienie w gronie forumowiczów KA.

 

Mając na względzie jego początkowy wkład w rozwój Forum, postanowiliśmy pozostawić mu możliwość śledzenia tego co u nas słychać ale bez prawa zabierania publicznie głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tylko jeszcze dodać że dla niego najlepszy jest Duragloss, i w każdym temacie go polecał.

 

Można jeszcze dodać, że kolega SzaKal trochę się zagalopował :thumbdown: Wax Paradise wcale nie polecał Duraglossa w każdym temacie, a jeśli już go polecał - to potrafił to racjonalnie uzasadnić. I robił to w sposób kulturalny i obiektywny. Nie wszystkie posty są skasowane, można poczytać i zobaczyć jak było naprawdę.

 

Tłumaczenie Eryczka też mnie nie przekonuje - na forum jest co najmniej kilka osób z "ciężkim charakterem, brakiem umiejętności współżycia w społeczeństwie, wielokrotnie naruszające regulamin forum, obrażające innych forumowiczów oraz permanentnie szukających zaczepki z forumowiczami nie podzielającymi tego samego zdania" - i jakoś są ciągnie aktywni, nie zbanowani :dontknow:

 

Ponawiam prośbę o zdjęcie bana z użytkownika Wax Paradise. Jeśli któryś z użytkowników nie ma ochoty na czytanie jego, czy któregokolwiek innego użytkownika, może użyć funkcji IGNORE, żaden problem. Nie jest jednak dobrze, gdy ze względu na personalne przepychanki między kilkoma osobami traci cała reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do ludzi, którzy współtworzyli to forum od początku - w tej odpowiedzi nie ma NIC czego wcześniej już byśmy nie wiedzieli.

 

Po mimo tego uważam (a jak widzę moja opinia nie jest odosobniona), że należytą karę - będąc taki czas "na banicji" WaxParadise poniósł.

 

Ufam też, że po ew. odjęciu 2 pkt. karnych za "Insynuacje, szukanie zaczepek" taki użytkownik forum i tak był by na cenzurowanym i przy pierwszej próbie powrotu do poprzednich zachowań, można by zareagować w należyty sposób (i pozbawić tym samym osób tu piszących jakichkolwiek argumentów).

 

Myślę, że przy tak sporym odzewie ADMINISTRACJA mogła by to dla nas użytkowników zrobić i pokazać "ludzką stronę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj na innym forum dostałem taką wiadomość

"Hej

Posiadasz może konto na forum

http://forum.kosmetykaaut.pl/

 

Ponieważ nie mogę konta aktywować, gdyż strona posiada jakiś błąd i nie wysyła maila aktywacyjnego i nie znam sposóbu jak zgłosić ten precedens do administracji".

Ktoś coś może doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości- nie widziałem tematu dot. aplikatorów do nakładania dressingu na opony, założyłem wczoraj temat aby każdy się podzielił swoimi spostrzeżeniami w odpowiednim dziale ("Mikrofibry, aplikatory etc."), dziś patrzę a go nie ma. Patrzę kosz- też nic. Na mailu również brak powiadomienia. Co z nim było nie tak? Przecież taki temat aż się prosi, aby był.

 

EDIT

Ok znalazłem (choć w innym dziale), należałoby go chyba przenieść do innego działu :)http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... sc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mnie znalezienie takiego tematu w wyszukiwarce zajęło minutę.

Ciekawię ile czasu zajęło Ci zakładanie niepotrzebnych tematów i pisanie tutaj, zamiast po prostu poszukać.

Takie duże forum, istniejące 5 lat i nie byłoby tematu o aplikatorach? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.