Skocz do zawartości

CleanTech Cover


menior

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna uwaga co do hydro na myjce. Mam taką jedną w okolicy na której jak umyję auto swoją chemią a od nich tylko woda to mam tafle czy zaburzone hydro. 

Dobrze dzień czy dwa po popsikac z butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Strus napisał:

Ja w ogóle mam wrażenie że z tą deklarowaną trwałością to producentów ostatnich wynalazków mocno fantazja ponosi. 

Zwlaszcza jesli chodzi o produkty w spraju ktore sa najlepiej sprzedawane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, menior napisał:

Zwlaszcza jesli chodzi o produkty w spraju ktore sa najlepiej sprzedawane 

Zgadza się. Sam się na tym łapie/łapałem. Teraz przestaję zwracać uwagę na trwałość. U mnie Cover też bez szału na kilku autach.  Jedyne co strasznie mi się w nim podoba to śliskość, lakier po nim jest mega śliski. Teraz bawię się Sonax Xtreme Spray i odnoszę wrażenie, że wciąga nosem COVERA. Ale jeszcze pobawię się nim.

Ja się tego typu produktami jarałem mocno, ale teraz mój zapał ostygł i widzę je tylko jako produkt do ratowania umierającego wosku itp. gdy jeszcze mamy trochę zimy przed nami a czekamy na wiosnę. No i latem używam do moich wszystkich rowerów, szybkie mycie i na mokro cyk pyk.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, menior napisał:

Niestety woski nie sa w modzie a z powlokami to juz trzeba miec doswiadczenie wiec producenci sie dostosowują wymyslajac wszelakie spray waxy o deklarowanych mega trwalosciach ktore kazdy polozy w 5 minut 

Tak kładzenie tego to cyk pyk i koniec, ale trwałość słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.