Skocz do zawartości

Jaki wosk do wiśniowego lakieru? Mitsubishi lancer


Mikoxor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, chciałem porządnie wyczyścić autko i na koniec je wywoskować, jaki możecie polecić wosk dla amatora aby poprawić głębie koloru i blask? w cenach się nie orientuję, jak będzie w cenie soft99 będzie ok. Jakby ktoś polecił jakiś polecany quick detailer aby używać po myciu na powłokę z wosku było by super 😄 

Ps. czytałem o woskach do ciemnych i jasnych lakierów, niestety nie umiem określić czy taka wiśnia to bardziej jasny czy ciemny 😛

auto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jak z damskimi butami do torebki. Muszą być dobrane.

Do wiśniowego lakieru, TYLKo wosk truskawkowy, jagody albo owoce leśne. Inaczej naruszy to równowagę natury.

Jak by sie zastanowoć to Nattys red i dodo juice spelniaja te warunki. IW Optic tez, bardziej trwały, ale dla wygladu raczej te 2 poprzednie 😁 Kto by pomyślał, że można to pogodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD ale beka bo ktoś kto się nie zna na czymś zapytał się na forum kumacie to? XD Czytałem na forum, że do wosków do ciemnych lakierów daje się coś lekko ściernego aby przy okazji lekko spolerować lakier, ile w tym prawdy to nie wiem, dlatego się zapytałem. Odpowiedź o turtle wax wziąłem na serio i miałem już kupić ale brat się odezwał, że ma COLLINITE 476S więc go użyliśmy dziś i efekt jest fajny jak na moje oko. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikoxor sherry glaze?     :------)

Każdy wosk zadziała. Najważniejszy jest stan lakieru. Pytałeś o QD. Jak max trwałość to turtle wax hydrofobowy wosk. Jak look na twojego metlika to bezbłędny water gold. Albo sto innych świetnych produktów 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 5.09.2020 o 19:30, Mikoxor napisał:

czy taka wiśnia to bardziej jasny czy ciemny

https://mrcleaner.pl/woski-naturalne-carnauba/zymol-rouge-wosk-glaze-do-czerwonych-cieplych-lakierow-236ml

Spróbuj tego będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikoxor Co prawda mam bordowy. Ale na twoim lakierze dobrze by siadło Fusso do ciemnych lakierów. Taki najszybszy typ , najlepiej kłaść go na mokro. A na lato fajnie by siadły Natyysy , niebieski , czerwony, czarny, Oba woski House od Wax, Chemical Guys Pete's 53, i Zymole 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.