Skocz do zawartości

BMW E46 - weselny klimat, czyli wszystko co najlepsze


lukeu

Rekomendowane odpowiedzi

@lukeu kibicuje mocno! Sam miałem zadbanego przedlifta i wiele nocy biłem się z myślami co zrobić z silnikiem, bo 1.8 to 1.8 😛 

Finalnie sprzedałem auto, rozsądek wygrał. Serducho nadal boli a minęły już z dwa lata 😉 

Dodawaj kolejne updaty, jak tylko coś będziesz miał nowego 😉 

lotka siadła kozacko, a kolor zacisków, to kwestia gustu... Myślę, że nie ma co dawać czerwonych, czarne do tego koloru auta myślę, że siądą ideolo 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qlimaxss napisał:

ja bym chyba szedł w grafitowy

Adaś Ty lepiej w wywalenie tego haka w stilo byś poszedł 😄 Taki żarcik 😛 

Ja również obstawiam grafit, ew. zostawił czarny... Fajne w Twojej bawarce jest to, że nie jest zwieśniaczona, to naprawdę się podoba. Często gęsto takie samochody robią bardziej wrażenie w mega oryginale i takim idealnym dopasowaniu "nie krzyczących" akcentów niż nawalone wszystkiego co się może rzucać w oczy. 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeuja bym chyba szedł w grafitowy . Czarny na razie niech będzie puki 3.0. Aaa jak servo pociągnie ta zmiane. Żeby ci potem , nie hamowało gorzej od serii.
Serwo w BMW jest od 316i do 330d takie samo.

A co do koloru może coś takiego 7aacfa55de794f86526607c7e3dccccd.jpgabbe934257136b1e759908513b1a48a5.jpg4819e235f6a6845a0e274c8a38c2bef5.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 14:52, lukeu napisał:

Mogę jeszcze pomalować w sumie na inny, tylko jaki?

Przyznam że ta relacja mnie trochę zainspirowała 😉  Właśnie ogarniam auto na ślub i jak zobaczyłem efekt to kupiłem Zymola.

Piękne auto i świetna relacja.

Jeśli chodzi o zaciski to odradzam jaskrawe kolory - sam dałem się namówić na czerwony (do czarnego lakieru) i była straszna wiocha. Po miesiącu przemalowałem na srebrne.

Szczególnie że masz fajny egzemplarz bez "tuningu".

Masz ładne felgi - wg mnie zaciski powinny być tłem a nie odwrotnie.

Czarne są ok, ew grafit lub srebrny jak w serii.

Jeszcze tylko uwaga odnośnie malowania. Ostatnio kupiłem farbę Foliatec i szału nie ma - znacznie droższa od Hammerite a efekt ten sam..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek233 @Karbo @Mlekosław @Qlimaxss @wojtt zaciski na 90% będą czarne, nie ma co cudować, to nie M3. Srebrne też fajnie siedziały, jednak jak już mam przód profesjonalnie zrobiony proszkowo to najlepszą opcją będzie domalować tył 😄 Dam znać jak coś zadziałam 😄 

Póki co zmieniłem kierownicę na M Pakiet, tamta może i spoko wyglądała, jednak miała cieniutki wieniec, teraz to inna jazda. Oczywiście wyczyszczona i zabezpieczona - tym razem systemem ADBL'a. Trochę się mieni, ale to tylko kwestia światła. 

IMG-5250.jpg 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.