Skocz do zawartości

RR Customs Wosk Hybrid - pierwsze wrażenia.


Davit

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec mojego mini testu. Po 3 m-cach i 877km (sorry. Nie nakręcłem dużo, ale to tym gorzej dla wosku) wosku praktycznie nie ma na aucie. Jakieś mini resztki zostały może na słupkach... dach, boki, maska to idealna tafla. Róg maski dla testu, odcięcia i kontrastu posmarowałem PB Black Hole. Na fotkach jest drugi bok niż pokazany wcześniej na fotkach, niestety przez te 877km udało mi się mieć stłuczkę i drugi bok był "klepany". Dziś tak samo jak pierwszy raz jesienią aut umyłem pianą Tenzi Neutral Foam + szampon RRC Active. Czyli ładnie 2 mycia na dwa wiadra i raz oprysk z splukaniem. Nic wiecej. Żadnych QD.
Zauważyłem, że opis na stronie RRC się zmienił i obecnie trwałość podawana jest na 2-3 miesiące (12 w testach laboratoryjnych). Pokrywa sie to z moimi doświadczeniami. Po 2 miesiącach wosk już ledwie kropelkował i umierał mocno. Dziś po 3 miesiącu w zasadzie nie ma po nim śladu.

Ogolnie jak za cenę 35zł za 25ml nie polecam. Wosk mało co robi. Jest nietrwały. Wcale nie tani w przeliczeniu na gram. Zmarnowany czas i pieniadze.

https://youtu.be/QOVb654OdGo

https://youtu.be/OR_2QzUtiCM

DSC_2288.JPG.0cd17b90c082166710aa0051de6b51af.JPGDSC_2289.JPG.fcb85ece49f2cd86b0dd960331f88155.JPGDSC_2290.JPG.468d2c95fa423b82923d2d8e768c2c32.JPGDSC_2291.JPG.3c8687b6c4f4d6510309e26b20654d91.JPGDSC_2292.JPG.bece4e1903017b06cdfd6c588d2c59de.JPGDSC_2293.JPG.d424a5268a132ac61d5abbc84f73b9fe.JPGDSC_2294.JPG.1e46fa73876447e21ff1ecb93956c1fb.JPGDSC_2296.JPG.bbe1be35d0dcef62b1c09b9efd6f05b3.JPGDSC_2297.JPG.2c6ce55e061e74a4e3c7205d0effedb6.JPG

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie to moje auto robocze, stojące większośc czasu po placach budowy. Szkoda mi smalcować je czymkolwiek lepszym, a i czasu nie ma kiedy by je myć. Uznałem, że taki wosk zdałby się do takich tanich aut - nie musi być idealny. Byle by coś działał przez jakiś rozsądny okres czasu. Ja niestety kupiłem go jeszcze gdy wisiała informacja o 12mcach ochrony przy dobrym przygotowaniu. Przygotowałem auto dobrze (nie jak w labolatorium) i wytrzymał tyle ile wytrzymał - zgodnie z odświeżonym opisem. Niestety przez to jego stos. jakości do ceny robi się absurdalny, bo sa trwalsze, lepiej wygladające, kryjące woski w niższej cenie.
Nie jest to problemem, bo na rynku jest pełno lepszych i gorszych produktów. Boli mnie tylko, że firma RRC jako jedyna chyba tak notorycznie kłamie w opisach i na dodatek prowadzą absurdalny PR m.in na facebooku - @DZIADZIA myślę, że będzie kojarzył mój post.
Po tej przygodzie ostatecznie żegnam się z firmą RRC - niezależnie od tego co nowego i jak "super" nie będzie. Po prostu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna kupic ten wosk? Bo Swissvax’a czy zymola concours juz ciezko dostac a widze ten je orzebija bezapelacyjnie  

Nie ma jakiegos instytutu ochrony praw konsumenta i conajmniej kilku paragrafow na to co oni jawnie robia?
 To moze firma corka pod nazwą Superhipermasterpower nano ceramic mp3sio2jp100% wypusci wkonu produkt nowy skuteczny i juz z najwyzszej polki 😉 w sensie ze w super swiecacym opakowaniu... czyli jak to dotychczas u lysego smiga - nie chcecie juz kupowac maxymalnie rozcienczonego shitu? To ja Wam go wcisne w jeszcze wyzszej cenie tyle ze w nowym opakowaniu lub innej firmy.

Grunt ze kupujac od nich zawsze masz pewnosc 😉 ze Cie wydymali 😉

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.