Skocz do zawartości

Mycie auta bez wody


Gordo

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm zauważcie że nawet takie firmy jak meguiars czy poorboys robią takie produkty

 

wiadomo że zapiaszczonego auta to nie bo by trzeba z całą butelkę na auto :)

zauważcie, że na filmiku meg 1 krokiem jest omieć auto więc wiedzą czym to grozi bez mycia

no ale dla odświeżania auta czemu nie i lekko zakurzonego

 

kiedyś pisałem do f1clean czy mogę środek ich używać na mokre auto, czyli po wcześniejszym opłukaniu piachu a on, że nie trzeba, no to chyba po wymuszeniu w 3 mailu odpowiedzi napisał że można.

 

To oleiste środki są chyba z reguły, może nada się do mycia wnęk drzwi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mycie auta bez wody jest jak seks bez partnerki. Promujesz tą technikę na forum zapalonych maniaków kosmetyki samochodowej, gdzie tutaj woda leje się hektolitrami aby dokładnie wymyć i wypłukać każdą możliwą przyczynę nawet najmniejszej rysy. Film puszczony wyżej rzeczywiście wygląda fajnie, ale dla zwykłego szarego Kowalskiego, natomiast jak przyjdzie co do czego to któryś z nasz czytaj "skrzywionych " podejdzie tam z halogenem i widzę, że swirli tam będzie całe mnóstwo. Produkt należy sprzedaż ale umiejętniei z całym szacunkiem do Was to tego forum do tego typu zabiegów nie przekonacie na pewno.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eco Touch, Przygotuję Tobie auto do zabiegów.

Samochód będzie jeżdżony po mieście 2 dni po umyciu.

Bez błota "lekko" brudny.

Przeprowadzisz swoje mycie.

Ja krok po kroku udokumentuje to na tym forum.

Jeśli znajdę rysy.....to pomyślimy co zrobić.

Pewny siebie?

Zapraszam serdecznie.

Pozdrawia Piotr bardzo pewny siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w produkcie zawarte są polimery, które otaczają brud i go rozpuszczają częściowo, a mikrofibra 'wchłania' go..

 

Wolałbym przy....ć pianą PH14 i opłukać myjką...

Ale spoko, dla 99% społeczeństa auto musi być "czyste" i już...dacie sobie świetnie radę...ale nie na Forum, gdzie na temat kształtu kropelek i zapachu wosku dyskusja idzie "na gołe piąchy" :D

 

Rozumiemy Twoje podejście, jednak uważamy, że w niedalekiej przyszłości produkt ten znajdzie również swoich zwolenników wśród 'forumowiczów' bardzo dbających o swoje auta.

 

Czasy się zmieniają, ktoś wymyślił koło, ktoś wymyślił turbo, ktoś wymyślił produkt...

trzeba być otwartym na technologie :)

Pozdrawiamy:)

 

[ Dodano: 25 Styczeń 2012, 15:36 ]

hmmmm zauważcie że nawet takie firmy jak meguiars czy poorboys robią takie produkty

 

wiadomo że zapiaszczonego auta to nie bo by trzeba z całą butelkę na auto :)

zauważcie, że na filmiku Meg 1 krokiem jest omieć auto więc wiedzą czym to grozi bez mycia

no ale dla odświeżania auta czemu nie i lekko zakurzonego

 

kiedyś pisałem do f1clean czy mogę środek ich używać na mokre auto, czyli po wcześniejszym opłukaniu piachu a on, że nie trzeba, no to chyba po wymuszeniu w 3 mailu odpowiedzi napisał że można.

 

To oleiste środki są chyba z reguły, może nada się do mycia wnęk drzwi itp.

 

Nasze produkty nie są oleiste i można je używać na mokre auto - jest to nawet napisane na butelce :)

 

chemical guys też posiadają w swojej gamie produkty do bezwodnego mycia ( u nas chyba jeszcze nie dostępne) natomiast w usa mocno je promują.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycie auta bez wody jest jak seks bez partnerki. Promujesz tą technikę na forum zapalonych maniaków kosmetyki samochodowej, gdzie tutaj woda leje się hektolitrami aby dokładnie wymyć i wypłukać każdą możliwą przyczynę nawet najmniejszej rysy. Film puszczony wyżej rzeczywiście wygląda fajnie, ale dla zwykłego szarego Kowalskiego, natomiast jak przyjdzie co do czego to któryś z nasz czytaj "skrzywionych " podejdzie tam z halogenem i widzę, że swirli tam będzie całe mnóstwo. Produkt należy sprzedaż ale umiejętniei z całym szacunkiem do Was to tego forum do tego typu zabiegów nie przekonacie na pewno.

 

Zdrówka

 

1. raczej bez gumy :)

 

2. nie promuje tylko zachęcam do zapoznania się

 

3. próbowaliśmy w serwisie car detailingu i nie stwierdzono żadnych rys, aczkolwiek jak kolega napisał wcześniej, żę rysy to pojęcie względne.. ( nie ma takiej metody, która nie stworzyłaby mikro rys, nawet preferowana metoda lania wody jest niebezpieczna (tutaj nawet specjaliści z car detailingu wiedzą o tym, że po przgotowania auta na błysk, odświeżeniu lakieru, wystarczy przejechać mikrofibrą/irchą/gąbką i powstaną mikro rysy.

 

4. jeżeli chodzi o dbałość o auto i wyczulenie na jego punkcie to woda, dostaje się pod uszczelki zamarza bądź też powoduje korozję i tego nie wysuszysz...

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eco Touch, Przygotuję Tobie auto do zabiegów.

Samochód będzie jeżdżony po mieście 2 dni po umyciu.

Bez błota "lekko" brudny.

Przeprowadzisz swoje mycie.

Ja krok po kroku udokumentuje to na tym forum.

Jeśli znajdę rysy.....to pomyślimy co zrobić.

Pewny siebie?

Zapraszam serdecznie.

Pozdrawia Piotr bardzo pewny siebie ;)

 

Ok podoba nam się propozycja. Proponujemy, po umyciu auta zrób dokładne zdjęcia danych elementów (maska, błotnik, drzwi) po dwóch dniach my umyjemy naszą metodą - zrobimy zdjęcia tych samych miejsc, a Ty tak jak wcześniej napisałeś, opiszesz to na forum krok po kroku :)

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eco touch kim właściwie jesteś? Przedstawicielem na polske? Bo co ja mogę znaleźć to stronka z cenami w dolarach. Macie tam beczki 55 galonów, ile kosztują? Rozrabia się 1:10 i ile wychodzi na auto? Chodzi mi tylko o Waterless Car Wash Concentrate.

 

Galon, czyli 3.8l za 159$ to trochę dużo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

To i ja się wtrącę :D:D:D:D

 

BMW M5 nie podstawię :mrgreen: ale.................... jestem z Warszawy(dokładnie Kobyłka) - na dniach będę przygotowywał pewne autko :-] korektę zrobimy max jak potrafimy (mówię o WWL Team) potem pojeździmy i testa możemy robić z kamerą w ręku i bringmanem :-]:-]

 

Co to może dać:

- pierwszy niezależny test na tak dużym forum detailingu w Polsce

- zakończenie mitu - w jedną lub drugą stronę :-]

- nowi klienci jak będzie na waszą korzyść, koniec miejsca na forum jak na naszą :evil:

- fajne spotkano w gronie maniaków czystości autek :D:D

- i duże innych pozytywnych lub negatywnych

 

jak?? :-]:-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.