Skocz do zawartości

Deironizer, który najlepszy?


jazdabokiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Planuję kupić bańkę 5l deironizera, głównie do deironizacji lakieru, może ktoś doświadczony polecić jakiś dobry produkt cena/jakość?,

 

 2 pytania

-czym aplikujecie tego typu produkty na lakier?, przeważnie oryginalne triggery plują po lakierze i Idzie go bardzo dużo aplikując na całe auto.

-czy używacie gotowe produktu od razu na lakier czy jeżeli są gęstę to je rozcieńczacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podlacze sie pod temat, bo jakos nie moge nic przez szukajke znalezc. Poszukuje czegos w plynie, do szybkich tzw strzalow, do lekkich i codziennych myc. Do ADBL nie jestem przekonany, ogolnie stosuje D toxa bo jest swietny, ale jest zbyr zelowaty na takie tematy. Jakies propozycje?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sadam55 deironizera nie używa się do codziennych myć - głównie przed korektą, oczyszczeniem powłoki - ja np na lakier używam tylko przed korektą czy raz do roku jak oczyszczam powłokę, na felgi jak są mega usyfione, a także po zmianie sezonowej kół celem oczyszczenia przed składowaniem.

W sumie bogatemu nikt nie zabroni, ale wg mnie nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiales mnie. Czasem ktos jak przyjedzie na usluge gdzie auto nie jest mocno zapyziale a trzeba i tak psiknac ironem chce zaoszczedzic sobie pracy, bo zel zawsze trzeba ruszyc mechanicznie. Wiem kiedy uzywa sie takich produktow i w jakich przypadkach. Moje pytanie dotyczy: jakiego Irona w plynie polecacie. Dodam, ze najchetniej kupowalbym Gyeona bo jest niesamowity, ale nie w tej cenie

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam również nietypowe pytanie. Chce kupić vampira od ADBL,  bo właśnie zbieram listę zakupów. Ale zauważyłem, że nieraz ktoś poleca np K2 roton,  a to chyba jest środek na felgi,  nie zaszkodzi to lakierowi? 

Mam w zanadrzu Tenzi KF , na felgach dobrze sobie radzi, ale nie wiem czy na lakier tak by to pryskac,  zamiast jakiegoś deironizera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deironizer to deironizer. Lejesz tak samo na felgi jak i na całe auto. Kwestia kosystencji. Mozno żelowe jak Roton Pro czy Vampire Light są mocno problematyczne w użyciu na lakier za to świetne do felg. Najwygodniej mieć oba typu pod ręką albo szukać złotego środka. Czyli taki żelowy ale nie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@126tomek Roton jest ok 🙂 ja używam D-toxa. Prawdą jest, że żelowy D-Tox potrafi dłużej siedzieć, ale aplikacja jego jest uciążliwa ( psikanie z atomizera). Ja zawsze D-Toxa wzruszam jeszcze na końcu rękawicą 🙂 

Teraz w kolejce czeka ADBL Vampire Liquid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, peciu napisał:

którego

KWAZAR VENUS SUPER HEAVY DUTY ALKALINE - pre spray i d-toxy mu nie straszne.

W wersji 360 z wężykiem po jakimś czasie ten wężyk od chemii robi się strasznie sztywny  jak zostawiamy w nim chemię, ale jak płuczemy po robocie to ok.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aplikacji żelowych deirobiw używam tego: 

Screenshot_2020-10-13-15-51-19-360_pl.allegro.jpg.78c60c8f59e58f802f368a0d5a0f6246.jpg

Tiger pompuje dwukierunkowo -pompka DOUBLE ACTION (dwukierunkowa)- szybka i komfortowa aplikacja cieczy zarówno po naciśnięciu, jak i zwolnieniu dźwigni (bardziej wydajne od klasycznych pompek jednokierunkowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Strus napisał:

No dobra, a da sobie ten atomizer radę z takim Rotonem Pro albo ADBL Light ?

Można w nim zostawić spokojnie deirona i rurka na tym nie cierpi w żaden sposób ?

nie ucierpi. Mam zwyklego kwazara pomarńczowego pod deiron 2 lata, nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.