Skocz do zawartości

Lake Country UDOS Polisher


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

bardzo ciekawa maszyne tylko jestem ciekaw jak ciezka ona jest bo mowia ze cieżka w pierwszym kontakcie i jaka bedzie jej cena bo to ze masz 4 maszyny w sobie nie oznacza ze bedzie od tych maszyn lepsza. Cos do wszystkiego jest tak naprawde do niczego ale tutaj moge sie mylić. No i druga sprawa ciekawe jak z żywotnościa takiej maszyny oraz całego mechanizmy zmiany. Mimo wszystko ciekawy produkt i bede go obserwować 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Domel napisał:

Na jednym filmiku widać jak ona drga w trybie rotacji przy najniższej prędkości - przy Flexie czegos takiego nie ma. Także zobaczymy co się z tego urodzi 🙂

faktycznie teraz ogladam ten filmik to drgania sa bardzo widoczne, jak na moje to taka maszyn sprawdzi sie jedynie w usługa mobilnych i to też takich pół amatorskich bo korekty tą polerka to chyba bym nie zrobił. Może to tez być przez jej cieżar gdzie środek ciężkosci jest wyzej niz w normalnych polerkach i przez jej przekłądnie powodowane sa takie wibracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Domel cena czyni cuda 2700 zł za tak maszyne gdzie rotacja flexa kosztuje 1500zł... No jako awaryjna maszyna taka do szybkich akcji na wyjeździe to moze sie sprawdzi ale nie zrobi to wielkiego wow w świecie detailingu przez brak wyważenia 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Na razie to tylko dywagacje i dedukcje. Podejrzewam, że jak spece dostaną ją w swoje łapy po roku będą poprawki. To co zauważyłem na tych filmikach to że strasznie delikatnie obchodzą się z tą przekładnią. Delikatnie obsunięcie pierścienia klik, pyk, R, S, T1 T2 T3 klik, pyk.... i zauważyłem na jednym filmiku ze ta linia na przekładni sama się przesunęła a wzrok Ivana był taki " ok ok byle nie zepsuć delikatnie pyk klik pstryk". Drgania tez jakieś dziwne na pierwszym biegu.

Może wyobraźnia mi działa ale nikt nie będzie się tak cackał z maszynami, w studiach może szanują ale maszyny tyrają i turlają się po ziemi nie jeden raz.

Jestem ciekaw pierwszych recenzji 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy to maszyna do prac w studiu , czy dla amatora (oczywiście normalnie zarabiającego ) ? Tak jak marco80 napisał , w studiu lepiej mieć kilka maszyn w razie "W" , a nie czekać 14 dni na zwrot z serwisu 😉 

Co do drgań , ciężaru , wyważenia nie wypowiadam się, bo filmik filmikiem, a żeby się sensownie wypowiedzieć trzeba by było takim cudakiem popracować na lakierze, gdyż czasem praca "na sucho" / "w powietrzu" jedno , a praca na lakierze drugie.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie to nie porwało. niby kilka w jednym... ale przełomu w kwestii polerek się nie spodziewam. w zasadzie obiad też można jeść tylko z głębokiego talerza. a po nim deser i kolacje... a mimo to odkąd pamiętam ( a tych lat jest dużo więcej niż 30 ) talerze są różne, nie ma uniwersalnego 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

znalazłem taki filmik:

Troche wiecej pokazuje i widac zmiane ustawień, nie chodzi to tak płynnie jak na filmikach wcześniej i widać ze niekiedy trzeba troche poruszać aby przeskoczyło, a to nowa maszyna jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 18:59, Streat napisał:

znalazłem taki filmik:

Troche wiecej pokazuje i widac zmiane ustawień, nie chodzi to tak płynnie jak na filmikach wcześniej i widać ze niekiedy trzeba troche poruszać aby przeskoczyło, a to nowa maszyna jest 

Maszyna jako prototyp była już na semashow w 2018 roku, od paru lat trwają prace nad nią, to z filmiku jest chyba tym starym modelem, po targach SS powstał następny model poprawiony i właściwe dopracowania trwają juz na nim, tak wiec minęło już kilka lat a maszyna dopiero teraz zostanie wypuszczona, i nie ma co negowac produktu, bo prawie cały asortyment jest godny podziwu a my na Europie możemy tylko pomarzyć o takim podejściu projektantów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 28.01.2020 o 22:00, marco80 napisał:

@Streat ok 2700zł  po dzisiejszym kursie dolara

Doliczcie podatki, cło, i marżę dystrybutora a wiemy, że potrafi on sporo doliczyć ;-)

...ale maszyna genialna i chętnie bym się nią pobawił. 
Na targach we Frankfurcie były prototypy i jak chciałem zrobić foto to mnie pogonili 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • Moderator
2 minuty temu, Streat napisał:

@Domel w dalszym ciągu uważam że droga zabawka do wszystkiego i niczego... Może w USA beda kupowac mobili detailerzy ale tez w to troche watpie

Nie mam zielonego pojęcia, może kiedyś uda się nią pobawić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.