Skocz do zawartości

Detailing Show 2019 - koszulki dla użytkowników KA


Mumins

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, AreK napisał:

@Tomas22 jeśli wpłacisz złotówkę na rzecz fundacji to przymknę oko na Twoją nieobecność

Z pewnoscia 😉

Wiesz że lubię takie akcje 😉

Ogólnie moja propozycja jest by przy większym zamówieniu koszulek "utargowac"@Mumins  - wybacz 😁- cenę i by różnica była przekazana gdzie trzeba 😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KryMar1983 napisał:

Ja muszę chyba Nick zmienić jeśli ma być na koszulce bo taki jakiś nijakiemoji57.pngemoji848.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

I jakieś imię by się przydało oprócz tego 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie 🙂 

Wrzucam dwie propozycje. Polo również może być niebieskie, ale jako grupa musimy zdecydować się na jedną wersję kolorystyczną zarówno polówek, jak i t-shirtów. Proszę o napisanie w poście tylko i wyłącznie czarny/niebieski.

detailing-koszulki.jpg

detailing-koszulki2.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, AreK napisał:

Sugeruję abyście zamówili niebieskie, czarny kolor będzie zarezerwowany dla organizatorów. Oczywiście jeśli to nie problem ;-)

 

Chciałem nieco sprostować, bo może wprowadziłem wszystkich w błąd - "czarny" nie jest czarny - to kolor grafitowy i będzie jaśniejszy niż na ekranach. Choć pewnie na odróżnienie się od organizatorów to nie wpłynie 😉 

Natomiast "niebieski" nazywa się ebonygrey - jest pomieszany z szarym, naprawdę bardzo ciekawa kolorystyka. 

8 minut temu, Tomas22 napisał:

Niebieski    POLO

Typ koszulki wpisujemy w formularzu, a tutaj tylko mamy wybrać kolor - wszystko idzie w jednej kolorystyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie niebieski (o ile prezentacja mniej więcej pokrywa się z rzeczywistą kolorystyką - ja widzę taki niby niebieski, niby trochę szarego). 

 

30 minut temu, Mumins napisał:

Natomiast "niebieski" nazywa się ebonygrey - jest pomieszany z szarym, naprawdę bardzo ciekawa kolorystyka. 

O teraz doczytałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Inka14 napisał:

Te koszulki są tak fajne, że chyba nawet zadowolę się męskim krojem 😄 Ja też pozwoliłam sobie wpisać wysyłkę kurierem za dodatkową opłatą, kolor czarny.

Zamówienie damskiej koszulki nie stanowi problemu 😉 natomiast @AreK ma tu decydujący głos, bo jednak spotykamy się w konkretnym celu i tworzymy dzięki temu spotkaniu pewną społeczność i nie wiem czy mogę ot tak każdemu ją wykonać. 

PS. Kolor będzie taki, jak większość zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mumins napisał:

Zamówienie damskiej koszulki nie stanowi problemu 😉 natomiast @AreK ma tu decydujący głos, bo jednak spotykamy się w konkretnym celu i tworzymy dzięki temu spotkaniu pewną społeczność i nie wiem czy mogę ot tak każdemu ją wykonać. 

PS. Kolor będzie taki, jak większość zdecyduje.

Męski krój będzie w sam raz 🙂 Co do wydarzenia to planuję być, jednak na razie nadal nie jestem pewna, czy zdążę, stąd na wszelki wypadek ta wysyłka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Inka14 napisał:

Męski krój będzie w sam raz 🙂 Co do wydarzenia to planuję być, jednak na razie nadal nie jestem pewna, czy zdążę, stąd na wszelki wypadek ta wysyłka.

To daj znać odpowiednio wcześnie, ponieważ może się okazać, że wyślemy np. we czwartek i na sobotę może nie dojść 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech @AreK zadecyduje czy jest możliwość, aby użytkownicy forum którzy z różnych względów się nie wybierają na to wydarzenie mogli zakupić koszulkę z np dodatkową dopłatą +5zł czy +10zł która zostanie przeznaczona na akcję charytatywną. Myślę że znajdzie się kilka osób które kupią koszulkę i dzięki temu wpadnie dodatkowych kilka zł. na akcję 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Inka14 napisał:

Te koszulki są tak fajne, że nawet zadowolę się męskim krojem 😄 Ja też pozwoliłam sobie wpisać wysyłkę kurierem za dodatkową opłatą, kolor czarny.

Paula a może jest opcja zamówienia damskiej?  @Mumins ????

37 minut temu, smerf91 napisał:

To może niech @AreK zadecyduje czy jest możliwość, aby użytkownicy forum którzy z różnych względów się nie wybierają na to wydarzenie mogli zakupić koszulkę z np dodatkową dopłatą +5zł czy +10zł która zostanie przeznaczona na akcję charytatywną. Myślę że znajdzie się kilka osób które kupią koszulkę i dzięki temu wpadnie dodatkowych kilka zł. na akcję 🙂

Nie planowałem ale może utworzymy akcję na zrzutka.pl i tam polecą wpłaty? 
Serce rośnie, w oczach łzy. Rozwalacie mnie 😍

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.