Skocz do zawartości

Detailing Show 2019 - koszulki dla użytkowników KA


Mumins

Rekomendowane odpowiedzi

W dyskusji na temat Detailing Show 2019 pojawiła się kwestia wykonania koszulek eventowych, która przede wszystkim ułatwiłaby nam, członkom KA, wzajemną identyfikację podczas spotkania. Jak wspomniałem, mam możliwość we współpracy z grafikiem, na którego namiary przekaże mi @AreK, stworzyć odpowiedni projekt i za pośrednictwem firmy mojej narzeczonej wykonać wspomniane koszulki. 

Na razie kwestia projektu jest drugorzędna. Do wydarzenia pozostało 19 dni, a 10 dni roboczych potrzebne będzie na realizację przy aktualnie napiętym niczym plandeka na Żuku kalendarzu. W związku z tym pozostaje nam ten tydzień na zapisanie chętnych i wykonanie w międzyczasie projektu.

Koszt koszulki wynoszący ok. 45zł brutto, miałby uwzględniać nadruk motywu przewodniego na plecach oraz małej grafiki na przodzie w rogu (np. nazwa eventu) oraz w drugim rogu Imię / Nick KA. Zastrzegam, że jest to na chwilę obecną jedynie wizja i nie była konsultowana z grafikiem, w związku z tym projekt może jeszcze ulec zmianie. W imieniu mojej kobiety strony mogę zagwarantować wysoką jakość wykonania i ciekawy projekt, bo tylko takie produkty wychodzą spod jej ręki, a współpracowaliśmy już wielokrotnie 😉 Zdaję sobie sprawę, że zapisy są trochę "w ciemno", niemniej uważam, że identyfikacja z forum i innymi użytkownikami powinna być postawiona na pierwszym miejscu.  

Pod linkiem -> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZbU-sgmi3GPaQfQPc9_6C2xuLDLXxYZAJ-kpVWXmgc4/edit?usp=sharing uruchomiłem zapisy. Postaram się maksymalnie popołudniem wrzucić tu jakąś rozmiarówkę producenta. Do każdej koszulki otrzymacie paragon. Płatność gotówką na miejscu lub uprzednio przelewem. Wpisanie się na listę jest równoznaczne z deklaracją złożenia zamówienia na koszulkę, w związku z tym bardzo proszę o przemyślane decyzje w tej kwestii.

Wszelkie sugestie dotyczące wykonania, kolorystyki itd. mile widziane - w końcu to Wy macie się czuć w nich dobrze i swobodnie 🙂

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba brać udział w evencie by zapisać się na koszuleczke ? 😉

Jeśli nie to czy mógłby mnie ktoś dopisać? Operuje głównie na telefonie i za cholerę nie dam rady się tam dopisać. 

Tomas22 rozmiar L 😉

@paperson odbierzesz za mnie ? 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kursien napisał:

@Mumins a jak kwestia wysyłki? też bym się pisał na koszulkę, a nie dam rady wbić na event i odebrać samemu

Nie ma problemu, po prostu dojdą KW za kuriera 😉 dopisz tylko przy płatności "-wysyłka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mumins napisał:

@Tomas22 Nie ma żadnych wytycznych, a nie przypuszczam, by ktoś miał o to spinę, że Cię nie było, a masz koszulkę...:) dopisałem Cię. Imię Tomek?

Daniel 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, kursien napisał:

@Mumins a jak kwestia wysyłki? też bym się pisał na koszulkę, a nie dam rady wbić na event i odebrać samemu

Żeby zaoszczędzić sobie i Wam czasu proponuję przesłać koszulki na mój adres a odbierzecie sobie je podczas rejestracji juz na evevcie.

 

@Tomas22 jeśli wpłacisz złotówkę na rzecz fundacji to przymknę oko na Twoją nieobecność ;-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gloss Factory napisał:

Rozumiem, że dziś popołudniu lub najpóźniej jutro rano można ewentualnie się wpisać na koszulkę jeszcze? Muszę sprawdzić rozmiar innych koszulek jakie mam 🙂 

Myślę, że spokojnie do czwartku można się wpisywać - tak aby do piątku zamknąć temat projektu i listy chętnych oraz zamówić materiały 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.