Skocz do zawartości

Detailing Show 2019 - najlepsze szkolenie detailingowe


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

69235211_2492692790790029_5240438577380196352_o.png.9f4d2e60d45ede66c013b37864e4dea4.png



 

#detailingshow #bilety #szkolenie #detailing #pierwszapula

Jak już wspominaliśmy📣 będą dwie 2️⃣ możliwości uczestnictwa w evencie. Pierwszą opcję dobrze już znacie. Wejście jest całkowicie darmowe🆓(opcja dla uczestników obserwatorów🧐😎). Mamy też drugi wariant…

Pamiętacie słynne polerowanie straży🚨🚒❓
Dostaliśmy wiele wiadomości📜📭 z prośbami o zorganizowanie możliwości polerowania czegoś dużego w towarzystwie ekspertów 👨‍🏫 No i już, oto druga opcja uczestnictwa w detailingshow 🤩
🔥 Szkolenie podczas detailingu wozu strażackiego Magirus-Deutz Mercur F 125A 🔥

Chcesz wziąć udział❓

Właśnie ruszyła licytacja pierwszej puli biletów 🎫 na szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów. 


https://bit.ly/326iIuf


Kto da więcej📈🤑❓

Przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży biletów trafia bezpośrednio na cel charytatywny💸💕


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, _arek_ napisał:

Rozumiem że nie ma ograniczeń pod względem zaawansowania w technice polerowania ??  W sensie jeśli ktoś amatorsko zrobił jeno autko też może wziąć udział ?? Wstydu  nie będzie 😜

Oczywiście ,że nie ma żadnych ograniczeń. Będą specjaliści wielu firm którzy wprowadzą w zaawansowane techniki ale będą również trenerzy np.  Detailing Academy którzy pokażą wszystko od podstaw.
Nasza oferta skierowana jest do pasjonatów detailingu na każdym stopniu wtajemniczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, Bare Shine napisał:

Oferta zlozona 😄 mam nadzieje ze sie spelni jedno z moich marzen 🙂 

Tego dnia będziemy spełniać marzenia. Zarówno Wasze jak i nasze ale najważniejsze jest spełnienie marzenia Igora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, KryMar1983 napisał:

Kusząca sprawa ale nigdy nie miałem maszynki w łapach i może być ubaw, no prawie nie miałem bo kupiłem Rollera i tyle emoji38.pngemoji848.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

...no tym bardziej serdecznie zapraszamy, pokażemy Ci jak okiełznać potwora. Nawet się nie zastanawiaj. Taka szansa może się nie powtórzyć.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, AreK napisał:

Przypominam o możliwości licytacji szkolenia.
Do końca aukcji zostały niespełna 3 dni.
https://bit.ly/326iIuf
 

Sorki za głupie pytanie ale nie jestem obeznany z tym systemem charytatywnym allegro i może ktoś ma podobnie:

obraz.png.e9e7cc0f1e7aa29916a35e5eee6e2f08.png

Trzeba "tylko" zalicytować/zapłacić jeden dostępny item i "wchodzę na szkolenie" ? Czy tylko jeśli wygram licytację ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Domel napisał:

Trzeba "tylko" zalicytować/zapłacić jeden dostępny item i "wchodzę na szkolenie" ? Czy tylko jeśli wygram licytację ?

Każda licytacja to miejsce na szkoleniu. Jeśli nikt nie przebije Twojej ceny to wchodzisz. Jeśli przebije to walczysz dalej.
Normalne zasady Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chcę Was wesprzeć w tzw "pierwszym kroku" . Jak zobaczycie listę trenerów to spadniecie z krzeseł. 
Pamiętajcie ,że ilość miejsc jest ograniczona a cena minimalna w następnej turze nie będzie już tak atrakcyjna ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś odkrywamy kolejne karty.
Chciałbym przedstawić Wam trenerów pod okiem których będziecie pracować. 

Pamiętajcie ,że to nie wszystko. Zaopiekują się Wami technicy wielu firm .
 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK czy na miejscu można dokupić bilet na to szkolenie z detailingu ? 

w tym momencie nie mam 100% pewności że będę, ale jeśli będę, to czy można też pomiziać autko - ew wbić się w szkolenie i słuchać "wykładów" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, xadamx napisał:

@AreK może i głupie pytanie. Uczestnicy będą auto przygotowywać do "miziania" czy dostaną już gotowca?

Tak, samochód będzie przygotowany.

19 minut temu, kursien napisał:

@AreK czy na miejscu można dokupić bilet na to szkolenie z detailingu ? 

w tym momencie nie mam 100% pewności że będę, ale jeśli będę, to czy można też pomiziać autko - ew wbić się w szkolenie i słuchać "wykładów" 

Wszystko zależy czy sprzedamy wcześniej ustaloną pulę biletów.  Widząc zainteresowanie, może być problem z miejscem. 

Ciężko jest mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. 

Licytacje będą praktycznie do samego końca. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.