Skocz do zawartości

Detailing Show 2019 - najlepsze szkolenie detailingowe


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pamietacie ,że już za kilka godzin kończymy licytację drugiej puli biletów na szkolenie?

Czekamy na Was i walkę🤼‍♂️ jaka była podczas pierwszej sesji.

Zwyciężą najlepsi 🥇🏆

Link do listy aukcji poniżej.

https://charytatywni.allegro.pl/listing?query=detailing+show&scope=all&fbclid=IwAR2Er_N3UYbTp9vpbxaQ2jIJSEu2ILPN02kwiVM9X4B-MBZvA0HL5viKad8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bez obaw. Konto jest założone przez mamę Igora. Tak musi być na Charytatywni Allegro. Kasa idzie bezpośrednio na konto fundacji i dopiero po zakończeniu całej akcji wszystko jest rozliczane.
Finalne rozliczenie może potrwać nawet ponad miesiąc. Szczegóły przedstawimy Wam po imprezie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wszystko leci do fundacji. Dostaniemy, oficjalne puszki, zaplombowane. Po imprezie jedziemy do fundacji, gdzie komisyjnie są otwierane i liczone przy nas pieniądze. Nie ma lipy ;-)
Formalności więcej niż przy braniu kredytu na budowę domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

1601270430_szkolenieostatniaszansa.png.69fcf0b14b096f0a18411f13295d8368.png

 

 

 

Nie zwalniamy🚀 i nie odpuszczamy🏋🏻‍♂️
Właśnie ruszyły licytacje ostatniej puli wejściówek na szkolenie🤩

Pewnie ciągle zastanawiacie się czy ta impreza jest dla Was. Spieszę z pomocą....

"Nigdy nie trzymałem polerki, czy mogę wziąć udział w szkoleniu?" - TAK, dysponujemy kadrą szkoleniową która nauczy podstaw.
"Robię już korekty lakieru ale boje się rotacji, czy mogę wziąć udział w szkoleniu?" - TAK, oswoimy Cię z najgroźniejszymi rotacjami na rynku.
"Jestem mistrzem detailingu, czy mogę wziąć udział w szkoleniu?" - TAK, detailing to ciągły rozwój a nasi technicy pokażą Ci triki o których nie miałeś pojęcia.
"Pracuję na pastach firmy Łubububu a chciałbym poznać inne systemy, czy mogę wziąc udział w szkoleniu?" - TAK, nasi technicy zaprezentują Ci większość systemów dostępnych na rynku.  

Podczas szkolenia będziecie mogli pracować :
maszynami aż 5 firm
- wieloma systemami polerskimi
- padami różnych firm

Szkolenie to nie tylko praktyka.

Nad częścią teoretyczną piecze będzie sprawowała najlepsza akademia detailingu w Polsce czyli @DetailingAcademy. Wykłady poprowadzą specjaliści wielu marek z naszej branży.

Czy mam Was jeszcze zachęcać? 

Licytujcie.... Więcej szans już nie będzie.

https://charytatywni.allegro.pl/listing?query=detailing show&scope=all&fbclid=IwAR00jR0Ko2fRT4K1zYtlq98ZvPZ3X56FIfsQQgHmneDUnOcIwSJ88afFEIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, rafalk napisał:

@AreK Czy można licytować z konta żony, czy muszę mieć swoje konto?

Chyba możesz, jeżeli wygrasz licytacje to musisz napisać do nas i podać imię i nazwisko osoby biorącej udział w szkoleniu.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wszystkie informacje otrzymacie w przyszłym tygodniu. wystarczy wydrukowane potwierdzenie z allegro o wygranej licytacji.
Przed szkoleniem trzeba będzie się zarejestrować, otrzymacie naklejki z imieniem. Kolor będzie oznaczał przynależność do grupy.
Oczywiście przedstawimy Wam masę dokumentów do podpisu ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, AreK napisał:

Wszystkie informacje otrzymacie w przyszłym tygodniu. wystarczy wydrukowane potwierdzenie z allegro o wygranej licytacji.
Przed szkoleniem trzeba będzie się zarejestrować, otrzymacie naklejki z imieniem. Kolor będzie oznaczał przynależność do grupy.
Oczywiście przedstawimy Wam masę dokumentów do podpisu ;-) 

Jeżeli wylicytowałem 2 wejściówki dla siebie i znajomego to nie będzie problemu w przydzieleniu do konkretnej grupy 2 osób? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, AreK napisał:

Kolor będzie oznaczał przynależność do grupy.

A czy możemy mieć życzenia co do składu grup? 🙂

Jeśli to nie problem to ja i @PiterG w jednej grupie. No chyba, że Piotrem ma coś przeciwko ...

59 minut temu, AreK napisał:

wystarczy wydrukowane potwierdzenie z allegro o wygranej licytacji

A to potwierdzenie mamy gdzieś przesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.