Skocz do zawartości

NEOXAL 111


powalla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Dzięki za opinię. Masz sporo racji. Weźmiemy to pod uwagę. 

Nowe jest wrogiem dobrego. I tak jak w przypadku Neoxal 1,61, pierwszej naszej powloki, która jest dobra i sprawdzona,  to zdarzyło się nam potknięcie na "111".  Ale polega ono nie tak bardzo na składzie (baza jest ta sama. Zmieniliśmy jeden z dodatków mających opóźnić wysychanie) ale na zrobieniu szumu pod tytułem "powłoka której nie trzeba wycierać". Nie sprawdziliśmy tego dokładnie. Zachłystneliśmy się wynikami i za wcześnie ogłosiliśmy to światu. I to jest nasz błąd. Przyznajemy i sypiamy głowy popiołem. Nie zgodzę się jednak z argumentem aby zamknąć się na pół roku i wszystko dopracować. Nad stworzeniem produktów siedzimy od ponad dziesięciu lat. Były one sprawdzane i testowane za nim opracowaliśmy je na tyle aby można je było sprzedawać. Błędem było też wprowadzenie wielu podobnych produktów. Zwłaszcza Reload- ów. Jednak teraz zmierzamy ku podstawowej gamie produktowej. Dwie powłoki, "1,61" i "111" i każda z nich ma swój Reload. Nie zgodzę się też z twierdzeniem że mamy w oczach pogoń za kasą. Jest okurat przeciwnie. Pracujemy w małym gronie pasjonatów. Gdybyśmy chcieli się szybko dorobić wiem kto produkuje mocne produkty. Tak jak kilka polskich firm, zajęli byśmy się rebranding- iem i kasa leci. Można i tak. Jednak wybraliśmy drogę pod prąd. Naszą produkcja jest teraz manufakturowa. I dopracujemy nasze produkty tą drogą i tym sposobem. Małymi krokami. A że wadą tego sposobu jest podatność na zawirowania skutkujące  chwilowym bałaganem, trudno. Jesteśmy w stanie zrewidować każdy problem, zaradzić mu i wykorzystać do poprawy naszych działań w przyszłości.

Reasumując. Mamy ostateczna wersję 111 i związana z nim instrukcję aplikacji. Znajduje się na naszej stronie internetowej.  Przed nami dopracowanie 1,61 Nano Ceramic Reload. Przy nim będziemy jeszcze teraz grzebać. Co nie znaczy że obecna wersja jest do niczego. Przeciwnie.

I na koniec posłużę się przykładem firmy Atlas. Oni też zaczynali od betoniarki w garażu. Małymi krokami, z wiarą i determinacją osiągnęli sukces. Wierzymy że  i nam się to uda. Bardzo lubimy to co robimy. I jesteśmy zdeterminowani żeby oferować produkty najwyższe, swiatowejj jakości.

Pozdrawiam Grzegorz

W dniu 12.08.2020 o 15:13, Karbo napisał:

@NEOXAL EUROPE nie jestem w temacie, choć czytam na bieżąco wypowiedzi i myślę, że macie jeden znaczący problem. 

Za mało testujecie, za dużo wersji... Każdy dziś napalony jest na $ i właśnie tak postrzegam firmy, które co chwilę wprowadzają wzmianki, poprawki a później czytać Wasze komentarze "nie wiem czemu się nie sprzedaje"

A no temu, że ktoś kto nie ma budżetu na kosmetyki 5000 zł miesięcznie nie kupi od Was produktu który testowany jest po sprzedaży na klientach, halo mamy 21 wiek 😉 

Kibicuje oczywiście mocno, bo jesteście jedną z firm wychodzącą do klienta, niemniej jednak weźcie się zamknijcie w garażu na pół roku, zróbcie konkretną robotę i nie róbicie sobie sami antyreklamy 😉 Hejt nie wylał się na Was przez ludzi, tylko przez Wasze podejście "aa produkt zajebisty, działa na 5 autach, testowany w dwóch kombinacjach aplikacji, jest ogień ! Sprzedajemy, cena powyżej 200, bo przecież inni też tak dają"

Może i dają, ale mają inny marketing - co u Was lekko leży... Produkty są testowane, każde studio sprawdza na swoich autach, daje opinie...

A Wy? Otwartość do klienta się ceni, niemniej sprzedaż produktów które mają 50 wersji, 20 różnych sposobów aplikacji - już nie 😉 

Hejt stworzyliście sami na siebie a to że wypowiedzieli go odważni konsumenci to już prawo rynku 🙂 

Pozdro

 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@NEOXAL EUROPE co moge wam podpowiedzieć, to zmienicie troche nazwy bo "nano ceramic reload" kojarzy sie z taniochą. Lepsza krótka i prosta nazwa jak własnie samo 111 ceramic light czy 1.61 cermic które sa dosc łątwe do zapamietania 🙂 

Osobiscie testowałem wasz reload i jestem nim zachwycony ❤️ fantastyczna aplikacja, do tego fajne szkło i póki co trzyma sie dzielnie 😄 Jedynie to trzeba było doproacowac nanoszenie go bo atomizer zjadało ale to w wiekszosci tego typu produktów. 

W dniu 12.08.2020 o 20:20, NEOXAL EUROPE napisał:

Błędem było też wprowadzenie wielu podobnych produktów. Zwłaszcza Reload- ów.

Jak u was zamawiałem to też zauwazyłem że tych reloaderów jest cała masa i w sumie niewiele sie od siebie różniły. Kupiłem light i póki co nakładałem go tylko raz na maske. Prosta aplikacja i fajna śliskość 😄 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 20:20, NEOXAL EUROPE napisał:

I jesteśmy zdeterminowani żeby oferować produkty najwyższe, swiatowejj jakości.

Bardzo cenię sobie takie podejście dlatego też w swojej wypowiedzi dopisałem, że mimo sytuacji które wyszły po jakimś czasie i tak Wam kibicuje 😉

Co do kasy, to była bardziej taka zwrotka mówiąca o tym, że słabym wyjściem jest postawić się na cenowo podobnych półkach co konkurencja pewna produktu gdy sami nie do końca wiemy o nim wszystko i tak jak nie wypada mi ciągnąć tematu dłużej ponieważ Wasza, czy też Twoja wypowiedź była bardzo dobrze napisana, tak muszę to napisać, że zawsze producent powinien znać dobrze swój produkt zanim weźmie za niego chociażby grosz 🙂 

Co by się nie działo, życzę powodzonka ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
6 godzin temu, Karbo napisał:

Bardzo cenię sobie takie podejście dlatego też w swojej wypowiedzi dopisałem, że mimo sytuacji które wyszły po jakimś czasie i tak Wam kibicuje 😉

Co do kasy, to była bardziej taka zwrotka mówiąca o tym, że słabym wyjściem jest postawić się na cenowo podobnych półkach co konkurencja pewna produktu gdy sami nie do końca wiemy o nim wszystko i tak jak nie wypada mi ciągnąć tematu dłużej ponieważ Wasza, czy też Twoja wypowiedź była bardzo dobrze napisana, tak muszę to napisać, że zawsze producent powinien znać dobrze swój produkt zanim weźmie za niego chociażby grosz 🙂 

Co by się nie działo, życzę powodzonka ! 

Cześć, 

Bardzo dziękuję za te słowa i życzenia. Obserwuj i kibicuj nam proszę. Bez wsparcia jest ciężko, a chcę żeby było co raz lepiej 🙂

Powodzenia i dla Ciebie!

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz z Neoxal-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.