Skocz do zawartości

NEOXAL 111


powalla

Rekomendowane odpowiedzi

To już chyba ostatnia relacja ze stanu powłoki. Powoli nadchodzi sezon detailingowy, lakier samochodu od sierpnia "dostał w kość" i aż się prosi o odświeżenie. Dlatego w najbliższym czasie karoseria trafi pod maszynę, co spowoduje usunięcie powłoki. Na chwilę obecną planuję, aby po odświeżeniu lakieru trafiło na niego jakieś mniej "pancerne" zabezpieczenie - nie wykluczam, że jesienią znowu na lakier trafi Neoxal 111... 😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witaj!

Bardzo dziękujemy za rzetelne i profesjonalne relacje z długodystansowego testu naszej powłoki. Obecnie uzupełniliśmy zestaw o nowy produkt. Ceramic Reload Pro http://www.neoxal.com/?page_id=1081&lang=pl

Niestety nasz dystrybutor z powodu pandemii zawiesił zakupy (info z dzisiaj), i nie umieścił tego jeszcze w swojej ofercie.

Przy okazji, chcemy nawiązać współpracę z innymi firmami chcącymi sprzedawać nasze wyroby. W grę wchodzą atrakcyjne propozycje. 

Zbudowany jest na tej samej żywicy z której powstała powłoka "111". Posiada pH 8,2 - 8,5 tak więc ma też właściwości czyszczące i odtłuszczający powłokę. Nośnikiem jest tutaj woda. Można go też stosować na powierzchnie wilgotne. Efekt utrzymuje się przez bite 6 miesięcy. Tak więc można żywotność podbijać w nieskończoność, kilkoma prostymi ruchami 😉

Mam pytanie, czy zanim zedejmiesz powłokę zgodzisz się jeszcze na niej przetestować nasz CRP? Produkt nadaje się także na powłoki ceramiczne innych producentów. Co też można sprawdzić.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów i zdrowia😊

Zespół Neoxal Europe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 12.03.2020 o 17:56, powalla napisał:

na forum wrzucałem info o tej powłoce ale nałożyłem ją pod koniec września na autko ojca który jeździ raczej okazjonalnie ... 3x do sklepu w tygodniu + na treningi z wnukiem ~ miesięcznie max 300km

Od września minęło trochę czasu więc wrzucam jakieś uaktualnienie > 

Autko myte ręcznie mniej więcej 2 x w miesiącu bo przebiegi małe . Jak widać powłoka ma się bardzo dobrze i nie trzeba nic podbijać by woda szybko spływała z lakieru . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 18.09.2019 o 14:28, powalla napisał:

Do mnie paka dotarła i po otwarciu zostałem zaskoczony nową, świetną wyglądającą i chroniącą zawartość metalową buteleczką ! 

9-C907-CC3-BCFC-48-B2-ADC2-AEA5-D61-F8-A

AE0-AC7-F3-B300-4-BB9-8-A59-CC5963-F313-

 

PS: jeśli nic się nie zmieni, to aplikacja na autko planowana jest w sobotę  😉 

Uwaga specjalnie cytuję fotki , bo chodzi o to czy w tej buteleczce i tej z tego filmiku poniżej jest ta sama zawartość 😉 

 

@NEOXAL EUROPE  czy ten produkt w obu ww buteleczkach jest taki sam , czy były jeszcze jakieś korekty? Powłokę 1,61 też tak  można nałożyć i nie docierać? Kurcze niby mogę sprawdzić sobie sam ale na swoich autach mam już rozpoczęte testy , a nie chcę testować chemii na autach znajomych 😉  Jakby ten wasz filmik okazał się prawdziwy (nie znam powodów dlaczego miałby być fejkiem) , to nie mam pytań !!!  Kupa roboty odpada , bo tylko po korekcie , odtłuszczam , nakładam powłokę , gaszę światła i zamykam garaż, a rano autko gotowe do odbioru  😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, powalla napisał:

Uwaga specjalnie cytuję fotki , bo chodzi o to czy w tej buteleczce i tej z tego filmiku poniżej jest ta sama zawartość 😉 

 

@NEOXAL EUROPE  czy ten produkt w obu ww buteleczkach jest taki sam , czy były jeszcze jakieś korekty? Powłokę 1,61 też tak  można nałożyć i nie docierać? Kurcze niby mogę sprawdzić sobie sam ale na swoich autach mam już rozpoczęte testy , a nie chcę testować chemii na autach znajomych 😉  Jakby ten wasz filmik okazał się prawdziwy (nie znam powodów dlaczego miałby być fejkiem) , to nie mam pytań !!!  Kupa roboty odpada , bo tylko po korekcie , odtłuszczam , nakładam powłokę , gaszę światła i zamykam garaż, a rano autko gotowe do odbioru  😍

Cześć, produkt który trzymasz na zdjęciu to bardzo dobra ale poprzednia wersja. Trzeba dotrzeć. Nowa ma zmienioną etykietę (napis111 na żółtym tle). Dodam że budulec powłoki jest ten sam i jest go tyle samo. W nowej poprostu zostaly zmienione na niektóre dodatki. Miały one na celu opóźnić wysychanie. Szczęśliwie okazało się że efekt przerosły nasze oczekiwania. Wiem jak to wygląda. Że to same dodatki, rozpuszczalniki itp 🙂Ale nie. Wszystkiego jest tyle ile powinno.  Cóż mogę powiedzieć. Stale pracujemy z nowymi komponentami. . Lubimy to. A jak uda się zrobić coś fajnego, co może ułatwić, uprzyjemnić pracę w naszej branży, cieszy tym bardziej. Tymczasem wylała się przez to na nas cała hejtu. Dziwne uczucie. Dostać w twarz za nic. Ale widocznie takie czasy..

IMG_20200809_155710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam , nie każdy trzy lata po cichu testuje by po takim czasie ogłosić że zrobili "pierwszą Polską powłokę" która jest łatwa w nałożeniu i na dodatek posiedzi przez 3 lata i to bez podbijaczy !  Jednak zapominają podać że łatwo będzie tylko dla tych co mają po 2 pary rąk w korpusie i mają sterowanie temp i wilgotnością w garażu ... ale to przecież każdy ma w swoim garażu😉 

Co do "nowej" 111 , to jeśli faktycznie będzie działać przez rok i wszystko co trzeba zrobić żeby ją nałożyć będzie tak jak na filmie to GRATULUJĘ ! To może być przełom i prawdziwie "łatwa powłoka"  , a czy pierwsza , czy trzecia , to jakie ma to znaczenie? Ważne żeby działała ...

 

PS: nie widzę tego żółtego dopisku na aukcjach i w sklepie. Gdzie to można kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki za słowa wsparcia. Przydają się.👍

Na zdjęciach aukcji są stare zdjęcia. Ale w sprzedaży wyłącznie nowe. Starsze zabraliśmy od dystrybutora i wstawili nowe

Acha, 1,61. Nie, tak jej nie nałożysz. Tam są zupełnie inne składniki. Ana startuje w kontakcie z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy produkuje i reklamuje swoje powloki jak chce 🙂

ja np. jestem bardzo sceptycznym czlowiekiem i tak tez podchodze do produktow. Do produktow neoxal tez bylem sceptycznie nastawiony, wrecz byl mokent, ze bylem wsciekly ale jak sie okazalo to przez moja niewiedze 🙂

teraz jestem tak zadowolony z 1,61 ze az sam sobie sie dziwie. Zona tez jest pod wrazeniem, akurat tez cos tam wie bo niejedno auto ze mna zabezpieczala.

@powalla mam nowa wersje w domu, jak chcesz i znajde jutro czas to nagram filmik bez ciec, w ktorym bede nakladal tak go powloke jak Grzegorz w swoim filmie. Tylko ostrzegam, maska testowa stoi w piwnicy w ktorej nie jest mierzona temperatura i wilgotnosc powietrza 😉

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 @NEOXAL EUROPEKurde nie widziałem tego filmiki wcześniej a bardzo mnie to zaciekawiło 😎 

Mam pytanie czy butelka 50ml wystarczy na jedno auto czy więcej? I jak później z aplikacją? Tzn. ile ona może stać po otwarciu? I drugie pytanie czy warstwowanie coś wnosi do trwałości? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, Streat napisał:

 @NEOXAL EUROPEKurde nie widziałem tego filmiki wcześniej a bardzo mnie to zaciekawiło 😎 

Mam pytanie czy butelka 50ml wystarczy na jedno auto czy więcej? I jak później z aplikacją? Tzn. ile ona może stać po otwarciu? I drugie pytanie czy warstwowanie coś wnosi do trwałości? 😁

Cześć, wystarczy bez problemu. Powinno nawet zostać jeśli trzykrotnie przewarstwujesz. A tyle trzeba wrzucić.  Druga warstwa po godzinie trzecia po trzech. Warstwowanie ma wpływ na trwałość.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem nagrac film tak jak obiecalem ale...

Powierzchnia czysta i odtluszczona(moja maska testowa ktora stoi w piwnicy)

Zaczalem nagrywac, nawet z unboxingiem, wyciagam aplikator, daje kilka kropel i rozprowadzam produkt. Czekam 5, 8, 10 minut i produkt nie odparowuje... mysle co robie nie tak, juz chcialem pisac do Grzegorza ale jakos mnie zona zawolala cos robilem w miedzyczasie i znowu mi sie przypomnialo, mysle : ide zobaczyc. 

Schodze do piwnicy, biore brayta, patrze... a tu nic, ani sladu wszystko wyparowalo... 

Od aplikacji do koncowej 'inspekcji' minelo ok 40 minut. Dziwnie dlugo i nie umiem sobie tego za bardzo wytlumaczyc. Podejrzewam ze stosunkowo niska temperatura i wysoka wilgotnosc to spowodowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 godzin temu, Bare Shine napisał:

Chcialem nagrac film tak jak obiecalem ale...

Powierzchnia czysta i odtluszczona(moja maska testowa ktora stoi w piwnicy)

Zaczalem nagrywac, nawet z unboxingiem, wyciagam aplikator, daje kilka kropel i rozprowadzam produkt. Czekam 5, 8, 10 minut i produkt nie odparowuje... mysle co robie nie tak, juz chcialem pisac do Grzegorza ale jakos mnie zona zawolala cos robilem w miedzyczasie i znowu mi sie przypomnialo, mysle : ide zobaczyc. 

Schodze do piwnicy, biore brayta, patrze... a tu nic, ani sladu wszystko wyparowalo... 

Od aplikacji do koncowej 'inspekcji' minelo ok 40 minut. Dziwnie dlugo i nie umiem sobie tego za bardzo wytlumaczyc. Podejrzewam ze stosunkowo niska temperatura i wysoka wilgotnosc to spowodowala

Cześć, dokładnie tak. Wilgotność i temperatura ma tu kluczowe znaczenie.  W upalny dzień wysycha szybciej, wolniej wieczorem kiedy temperatura spada a podniosi się wilgotność.

Przyznajcie że aplikacja bez wycierania każdemu wydaje się zbyt piękna żeby była prawdziwa. Ogólne niedowierzanie. Pomimo że udawało się to nam bardzo wiele razy, postanowiliśmy  wymuszać wywrotkę stosując przeróżne kombinacje. I nie trzeba było długo czekać na niecodzienną sytuację. Dzisiaj trafiło się Audi A6 mojego serdecznego kolegi. Auto ma na sobie 111 pierwszej generacji. Jako nowe zabezpieczone w 2016 r. Jednak ostatnio dostało strzał w prawy tył.  Wymiana elementów, malowanie (zobaczcie jak zrobione. Tak oddał klientowi auto jeden z większych salonów Audi w mazowieckim, zdj). 🙈

I co zauważyliśmy? Tu gdzie auto miało nowy lakier, 111  wysychało inaczej. Tu wywrotka było blisko. Doszliśmy do wniosku że należy skorygować procedurę aplikacji.  Mianowicie potraktować pierwszą warstwę jako zagruntowanie zabezpieczanej powierzchni. To znaczy, zaaplikować i wytrzeć. Odczekać okolo godziny i położyć drugą. Jej można już nie wycierac. Pięknie się wchłania. Jest idealnie. Jednak z ewentualną trzecią warstwą musimy zaczekaj co najmniej dwie godziny. I też sądzie bez wycierania.

 

IMG_20200811_102547~2.jpg

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE nie jestem w temacie, choć czytam na bieżąco wypowiedzi i myślę, że macie jeden znaczący problem. 

Za mało testujecie, za dużo wersji... Każdy dziś napalony jest na $ i właśnie tak postrzegam firmy, które co chwilę wprowadzają wzmianki, poprawki a później czytać Wasze komentarze "nie wiem czemu się nie sprzedaje"

A no temu, że ktoś kto nie ma budżetu na kosmetyki 5000 zł miesięcznie nie kupi od Was produktu który testowany jest po sprzedaży na klientach, halo mamy 21 wiek 😉 

Kibicuje oczywiście mocno, bo jesteście jedną z firm wychodzącą do klienta, niemniej jednak weźcie się zamknijcie w garażu na pół roku, zróbcie konkretną robotę i nie róbicie sobie sami antyreklamy 😉 Hejt nie wylał się na Was przez ludzi, tylko przez Wasze podejście "aa produkt zajebisty, działa na 5 autach, testowany w dwóch kombinacjach aplikacji, jest ogień ! Sprzedajemy, cena powyżej 200, bo przecież inni też tak dają"

Może i dają, ale mają inny marketing - co u Was lekko leży... Produkty są testowane, każde studio sprawdza na swoich autach, daje opinie...

A Wy? Otwartość do klienta się ceni, niemniej sprzedaż produktów które mają 50 wersji, 20 różnych sposobów aplikacji - już nie 😉 

Hejt stworzyliście sami na siebie a to że wypowiedzieli go odważni konsumenci to już prawo rynku 🙂 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.