Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam mimosrodowa. Taka ktora się kręci jak DA tylko ze skokiem 2.5 mm i super sobie daje rade.

+1

Czas pracy skraca się przynajmniej o polowe ;)

 

No właśnie i łapy nie odpadają - o to właśnie mi chodzi :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używalem worxa 350 bodajże, ale teraz kupię sobie mirkę ceros 2.5 mm.

 

A jaki najmniejszy BP mozna do nich zalozyc? 80mm? Ja uzywam takiej pneumatyczej z talerzem 50mm i dojscie jest super. Ale moj kompresor nie daje rady i jak mam wydac ponad tysia na jako taki kompresor to moze lepiej isc w cos elektrycznego.

Przepraszam za brak PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cerosa podchodza 125 i 150. Do worxa 125 ale jak sie zalozy podkladke to 150 tez sie da zalozyc. Mniejszych nie probowalem. Mirka robi tez male cerosy chyba 77mm specjalnie do reflektorow i małych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cerosa podchodza 125 i 150. Do worxa 125 ale jak sie zalozy podkladke to 150 tez sie da zalozyc. Mniejszych nie probowalem. Mirka robi tez male cerosy chyba 77mm specjalnie do reflektorow i małych elementów.

 

Robi 77 a nawet 33 (czy 32) ale to pod pneumatykę. A na prąd nic nie mogę znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytanie się w jakiś sposób powiela to nie bijcie, brak komputera.

 

Próbowałem papierem 500 na maszynie spróbować klosz i tak jakby rant krążka z papierem zjadał mi plastik. "Przypalał", zdzierał jakkolwiek to nazwać. Nic z tego nie wyszło. Stosuje się pod krążek jakąś miękką wkładkę albo coś takiego, żeby wszędzie równo dociskac, czy nieumiejętność i Janusz polerki się we mnie objawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytanie się w jakiś sposób powiela to nie bijcie, brak komputera.

 

Próbowałem papierem 500 na maszynie spróbować klosz i tak jakby rant krążka z papierem zjadał mi plastik. "Przypalał", zdzierał jakkolwiek to nazwać. Nic z tego nie wyszło. Stosuje się pod krążek jakąś miękką wkładkę albo coś takiego, żeby wszędzie równo dociskac, czy nieumiejętność i Janusz polerki się we mnie objawił?

 

500 to bardzo agresywna gradacja. Na jakiej maszynie to robiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.