Skocz do zawartości

Octavia 2 szary antracyt by Maru 123


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator
Marek skąd masz taką wypasioną naklejkę "HAND WASH ONLY"?

 

nie powiem :P nie no żart http://www.odjazdowenaklejki.pl/ fajny sklepik i bardzo miła obsługa szybka wysyłka itd. :good:

 

Miałem nadzieję ,że będę pierwszy :zly:

 

Rewelacyjnie dobre opony wybrałeś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda więc pewnie bedzie sporo zamówień;)

ja jestem przeciwny "oblkejaniu" samochaodu nalepkami, więc nie podzielam zdania, że wygląda świetnie... ale jak komuś się podoba to ok ;)

ale naklejkę forumową mam za tylną boczną szybą :) (bo jest dyskretna) nie mam zdjecia ale zrobie i się pochwalę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wczoraj miałem wolny cały wieczór więc dokładnie wymyłem nadkola i podwozie po zimie, pomalowałem piasty bo trochę ruda wychodziła, ogarnąłem środek auta, umyłem silnik i przepolerowałem autko z zewnątrz"

Jaja sobie robisz? wolny wieczór? toć to robota na cały weekend :)

Koło idealne do tego auta :good: to jest ta wersja z demontowalnym rancikiem ochronnym?

Co do naklejek to też mam ten problem bo lubie podkreślać swoją przynależność do jakiejś grupki pasjonatów, a nie zawsze te naklejki dobrze sie komponują...

Morgan, dobrze gadasz, moje polo też podskakuje na B6+Eibach :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta wersja z demontowalnym rancikiem ochronnym?

 

nie. to jest cała jedna felga. skręcane sa np. RSy

 

 

toć to robota na cały weekend :)

 

skończyłem przed 3 w nocy :-]

 

 

co prawda nie myślałem o niej jako o wlepce dla miłośników car detailingu ale co tam

 

ej że niby ja nie jestem miłośnikiem car detailingu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. to jest cała jedna felga. skręcane sa np. RSy

nie chodziło mi o to czy skręcane czy nie, tylko widziałem niedawno w opisie takich (albo bardzo podobnych też BBS) że mają rancik-listwe ochronną z nierdzewki na obrzeżu, którą w razie otarcia mozna wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maru 123 napisał/a:

nie. to jest cała jedna felga. skręcane sa np. RSy

 

nie chodziło mi o to czy skręcane czy nie, tylko widziałem niedawno w opisie takich (albo bardzo podobnych też BBS) że mają rancik-listwe ochronną z nierdzewki na obrzeżu, którą w razie otarcia mozna wymienić

 

to nawet nie wiedziałem że takie coś jest :oops:

 

Maru 123, trele Morele u Ciebie grają?

 

nie. DLS UP8i ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, w Polsce i na 21" (Q7) można spokojnie jeździć i zachować felgi w dobrym stanie, chociaz to też zależy od rejonu naszego kraju. ;)

 

Jaki jest profil opon? 45?

 

Auto na tych kółkach wygląda pierwszorzędnie. ;) Z zewnątrz już nic mu nie brakuje. Gleba jest wystarczająca, niżej nie trzeba. Tylko ta dolna chromowana ramka powinna polecieć w czarny mat i mamy cud, miód, orzeszki. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.