Skocz do zawartości

Octavia 2 szary antracyt by Maru 123


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maru 123 - przejrzałem temat o Twoim aucie i (nie obraź się) z przykrością stwierdzam, że nie jesteś normalny. A najgorsze jest to, że swoim opętaniem i obsesją inspirujesz innych. :D

 

Dobrze, że zawitałeś, Słifcior wreszcie straci znaki Vweja :D

 

Zobaczcie cenę najdroższego wosku od Swissvaxa, przy tamtym, Crystal Rock to tanizna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ;) na pewno kolejna relacja będzie jak się trochę ociepli. :roll: muszę zająć się wnętrzem dopieścić skórę i alcantarę ale głównie muszę ogarnąć lakier. niestety po zimie nie wygląda szczególnie ciekawie a na pewno nie wygląda tak jakbym chciał, :zly: więc będzie korekta lakieru, porządne mycie po zimie włącznie z wnękami kół silnikiem itd. na wiosnę pojawi się również trochę nowości stylistyczno-mechanicznych w aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam! :)

wczoraj miałem wolny cały wieczór więc dokładnie wymyłem nadkola i podwozie po zimie, pomalowałem piasty bo trochę ruda wychodziła, ogarnąłem środek auta, umyłem silnik i przepolerowałem autko z zewnątrz ;) używałem pasty DEOX2- bardzo fajny środek IMHO ;) Fotek z przebiegu prac niestety nie posiadam :oops:

 

wisienką na torcie były felgi 8) BBS model CH 18''

tak tak wiem są dekielki audi... na razie takie były pod ręka ale mam już zamówione nowe bajeranckie kapsle :-]

 

 

Opony

 

 

IMG_4391.jpg

 

IMG_4392.jpg

 

 

 

16 vs 18

 

DSC_0675.jpg

 

 

IMG_4550.jpg

 

IMG_4551.jpg

 

IMG_4552.jpg

 

IMG_4553.jpg

 

IMG_4558.jpg

 

IMG_4567.jpg

 

IMG_4569.jpg

 

IMG_4572.jpg

 

IMG_4582.jpg

IMG_4584.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się jeździ teraz na nich?

 

nareszcie mam to czego szukałem- amory bilstein b6+ sprężyny eibach -30mm i 18" :)

 

sam myłeś podwozie czy dałeś gdzieś na myjnie?

 

myłem sam. miałem rampę do dyspozycji więc mogłem wejść pod auto i dobrze je ogarnać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.