Skocz do zawartości

Octavia 2 szary antracyt by Maru 123


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jodan, ledy z http://www.natea.pl

 

[ Dodano: 30 Kwiecień 2011, 22:22 ]

dobra my tu pitu pitu a zdjęcia trzeba wstawić :-]

 

wybaczcie ze nie będę się rozpisywał co i jak, specjalnie jest dużo zdjęć żeby nie trzeba było nic opisywać ;)

 

słowem wstępu powiem tylko że wreszcie miałem trochę wolnego i mogłem się odstresować przy aucie. samochód dzień wcześniej dokładnie umyty i wyglinkowany niestety nie mam z tego zabiegu zdjęć ale tam nic ciekawego się nie działo :D

 

teraz dokończyłem auto na zewnątrz, wewnątrz silnik itd. przeprowadziłem też wstępnie mój pierwszy undercar detailing ;) jak zgromadzę potrzebne narzędzia to wtedy będzie drugie lepsze podejście do tematu ;)

Jednak głównym powodem całej akcji była chęć nałożenia Crystal Rock-a 8-) zajebisty jest co prawda mógłbym za niego wymienić sobie skrzynię biegów ale ona nie wygadała by tak ładnie :D

 

 

przy okazji całej akcji uporządkowałem sobie kosmetyki-nie wiedziałem że mam ich tyle :o

niech zdjęcia wszystko Wam powiedzą ;)

 

 

 

wybaczcie ze nie wrzucam miniatur ale jest ok 240 zdjęć i nie chce mi się chyba że ktoś ma jakiś trik jak w kilku kliknięciach wygenerować wszystkie linki do zdjęć to wtedy chętnie zmienię opis ;)

 

 

:arrow: proces mycia, przygotowanie lakieru, woskowanie, wnętrze https://picasaweb.google.com/marekbanak/ProcesMycia#

 

:arrow: zdjęcia po zabiegu https://picasaweb.google.com/marekbanak/Finish#

 

:arrow: kosmetyki https://picasaweb.google.com/marekbanak/Kosmetyki#

 

 

DSC_1173.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maru 123, będę monotematyczny, fajna praca-jak zawsze, super kolekcja. :good: Interesuje mnie porównanie Z. Titanium do Shielda, który dłużej utrzymuje się na lakierze(jeżeli miałeś cierpliwość, żeby dotrwały do swojego końca), wydajność, aplikacja, zapach, obiektywne i nieobiektywne odczucia, etc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek,stoję przed decyzją jakie auto kupić i różne mam koncepcje ale jak wchodzę w Twój topic to zawsze wiem. Będzie Octa II :mrgreen:

To auto po prostu w każdym szczególe wygląda idealnie,każdy element jest doskonalą częścią całości. A wykonywany przez Ciebie detailing jest kwintesencją dobrego stylu.

Głębokie pokłony Bracie!

i jak jeszcze raz usłyszę po czym rozpoznać skodziarza to w ryj dać mogę :)

Powiedz mi jeszcze skąd wytrzasnąłeś wloty w zderzak Miloteca? Bo w Polsce to chyba nie bardzo się kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wariat :)

forum przegladam od dawna, co prawda zarejestrowalem sie pare dni temu ale dla mnie to co robisz i jak to robisz jest na poziomie projektow ( najwyzej mnie ktos znokautuje ) np Car Spa

szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy... brak słów, widać dbałość o każdy najdrobniejszy element. Ja najbardziej jestem pod wrażeniem wyglądu końcowego tłumika :shock: i w związku z tym chciałem zapytać czy za pierwszym razem jak się za niego zabrałeś dużo zużyłeś tej pasty autosolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać czy za pierwszym razem jak się za niego zabrałeś dużo zużyłeś tej pasty autosolu?

 

jakieś 1/10 opakowania. wcalej eje dużo nie trzeba używać żeby uzyskać dobry efekt ;)

 

dziękuję wszystkim za miłe słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto po prostu w każdym szczególe wygląda idealnie,każdy element jest doskonalą częścią całości
Marku, tylko, ze Marek zrobil sporo modow w dodatku z smakiem :), do tego doszedl prawdziwy detailing. Oryginalnie auto nie wygladalo tak fajnie, po prostu zwykla Skodzina.

Kwestia podejscia, jedyna rzecza ktora bym zmienil to dekielki AUDI na inne - chociaz wiem, ze zielone logo Skody pewnie nie pasowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, z dekielkami nie jest taka prosta sprawa. skodowskich nie chce bo robiłem sobie symulację komputerową-będa wyglądały kiepsko a oryginalnych BBSów nigdzie nie mogę dostać ;)

 

[ Dodano: 2 Maj 2011, 18:45 ]

Marek zrobil sporo modow w dodatku z smakiem :).

 

no fakt auto trochę się zmieniło :-]

 

 

P1190153-2.jpg

IMG_4558kopia-4.jpg

 

 

P1190157.jpg

IMG_4567kopia-2.jpg

 

 

P1190249.jpg

IMG_4584kopia-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, ze Marek zrobil sporo modow w dodatku z smakiem :), do tego doszedl prawdziwy detailing.
No i dokładnie o to mi chodzi. Żadnej wioski,wszystko dokładnie przemyślane. A gdyby nie super idealnie zadbany stan auta ,nawet takie mody wyglądały by cinko. Czyż to nie jest doskonała całość ?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.