Skocz do zawartości

SHOW Detailer - Quick Detailer z Carnauba


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany testem od @Eidos71 postanowiłem zaaplikować w podobny sposób - z użyciem aplikatora z mikrofibry i dotarcie. Niemniej ja robiłem troszkę inaczej, patrząc na kanał MXNowicki najpierw dawałem porcję siuwaxu na aplikator i robiłem panel. Dałem Show czas, czyli poleciałem aplikatorem maskę, potem oba nadkola z przodu i zderza. I dopiero dotarcie. Potem oba drzwi, chwila i dopiero dotarcie. Aplikacja w garażu, bez słońca, auto stało 2 godziny, temperatura otoczenia koło 19 stopni w tamtym momencie.

Z mojej perspektywy - produkt naprawdę robi to co w opisie. Ja u siebie widzę delikatne przyciemnienie, mocne podbicie głębi, śliskość - tu moim zdaniem nie jest jakoś wyjątkowo ale jest dobrze. Na pewno ten produkt daje mocnego kopa w wydobyciu głębi - ziarno perły widoczne jest naprawdę dobrze. Na moim ciemnym lakierze jest widać podbitą głębie, lekki wet look przechodzący momentami w szkiełko. Widać, że produkt jest dopracowany, dodatek carnauby robi swoje - maskuje delikatne swirle. Zapach fajny, wyczuwalny nawet kilka godzin po aplikacji robionej w garażu. Trudno mi określić trwałość, bawię się nim od kilku dni.

A, zrzut wody - nie jest zły, raczej krople, przy lekkim deszczu i jeździe ładnie odprowadza, ale moim zdaniem taki QD1 robi to lepiej.

Tu foto po 2 dniach i około 70 kilometrach jazdy.

ib00YJZ.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przetestowałem, co dostrzegłem:

  • Mega fajny look
  • Świetnie wydobywa ziarno
  • Maskuje drobne rysy
  • Super zapach
  • Ale niestety jak dla mnie dosyć ciężka aplikacja. Na pewno nie jest to taka spryskaj-przetrzyj. Ja na czarnym metaliku żeby nie było żadnej smugi musiałem się trochę namęczyć. Jakieś 40 minut całe auto (duże klasa E)

I ogólnie polecam, tyle że trochę zabiera czasu 🙂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@asaledr Tak SHOW zabezpieczy sam lakier. Możemy tu mówić o 2-3 myciach. Co do aplikacji , jeżeli przestrzegamy 3 podstawowych zasad czyli cień, odpowiednia temp. ( nie upał ) i mała ilość produktu powinno pójść gładko nawet na czarnym lakierze. Oczywiście są łatwiejsze w aplikacji QD i zdajemy sobie sprawę ,że nie jest to typowy PPZ.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.