Skocz do zawartości

Manufaktura Wosku Neon Night - wosk syntetyczny


paperson

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Risso napisał:

Mi się te kropelki podobają, więc w czym tkwi twój problem?

To jak wyglądają krople nie jest kwestią subiektywną a obiektywną. Z fizyką chyba nie będziesz dyskutował.

 

Zainteresowało mnie to co napisałeś bo dobrze wiem jakie Neon ma krople. Te nie są nawet blisko tego co Neon potrafi. Zaskoczyło mnie więc wychwalanie "kozaka" pokazując jakąś lipę a nie to co produkt potrafi.

 

21 minut temu, Risso napisał:

Coś cię musiało zaboleć, że hejtujesz każdy post z MW

Radzę Ci się powstrzymać się od wycieczek personalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Strus napisał:

Zinteresowało mnie to co napisałeś bo dobrze wiem jakie Neon ma krople. Te nie są nawet blisko tego co Neon potrafi. Zaskoczyło mnie więc wychwalanie "kozaka" pokazując jakąś lipę a nie to co produkt potrafi.

Negujesz to, że podobają mi się drone kropelki z porannej rosy? To trochę tak, jakby ktoś powiedział, że twoja żona jest brzydka, a ty na siłę byś chciał udowodnić, że nie jest. Tobie się podoba i wszystkim wkoło też musi. (Bez personalnych złości, taki głupi przykład z życia przyszedł mi akurat na myśl).

Dla mnie jest to fajne, podoba mi się, tobie nie musi.

A swoje rady zachowaj dla siebie, akurat latają mi one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Risso napisał:

Negujesz to, że podobają mi się drone kropelki z porannej rosy?

Udowodniłeś właśnie że nic a nic nie rozumiesz. Tak trzymać 👌

 

Koniec z mojej strony zanim się ustosunkuję do tego co Ci lata 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ! ja rozumiem stanowisko kolegi @Strus gdyż w tej fotce która wrzuciłeś to nie ma nic specjalnego wiec @Risso prześledź temat 'kropelkowanie - zdjecia ' 

zobacz jakie tam sa groszki na lakierze wtedy sam wyciągniesz wnioski . 

bez urazy  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lodowa napisał:

ale ! ja rozumiem stanowisko kolegi @Strus gdyż w tej fotce która wrzuciłeś to nie ma nic specjalnego wiec @Risso prześledź temat 'kropelkowanie - zdjecia ' 

zobacz jakie tam sa groszki na lakierze wtedy sam wyciągniesz wnioski . 

bez urazy  

Przynajmniej napisane bez spiny ✌️

Nie obrażam się, a zdjęcie może nie powala, ale mi osobiście taki drobny nalot się spodobał. Wcześniej telefon miałem w serwisie i nie było czym robić, a mam zdj po kilku myciach i sporej ilości deszczu, ale teraz już strach wrzucić 😅

 

P_20200831_085417_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Risso napisał:

Coś cię musiało zaboleć, że hejtujesz każdy post z MW 😅

Mi się te kropelki podobają, więc w czym tkwi twój problem?

 

@Strus faktycznie chyba nie przepada za MW, ale trzeba mu przyznać, że Twoje zdjęcie, wybacz, nie porywa

Dla porównania tu masz (prawie) idealne krople po innym produkcie, dla wielu najlepszym/jednym z najlepszych - Water Gold  chociaż nie ukrywam, pod spodem był wosk.

Co do MW - Heisenberg jest fajnym QD, z kolei Neon niczym się nie wyróżnia, może daje fajny "look" i ma fajny zapach, ale to już bardzo subiektywne odczucia. A Jodido to póki co fatalnie jak na moje oczekiwania...20200319_211931.jpg.ab2c8b919fe059db5492fa96d3a57c45.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.