Skocz do zawartości

WORK BAG


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

WORK STUFF - WORK BAG

Rozmiar 40x24x34

Najwyższej jakości materiał poliester 1680D

Nóżki w podstawie

Dodatkowa kieszeń w klapie

Rzep na tyle

3 ścianki do własnej aranżacji

Dwie rączki

Haft z Logo i Hasłem Your Detailing Equipment

Torba jest sztywna i solidna

Produkowana w Polsce

Sugerowana cena detaliczna 299.90 zł

black_work_bag_new_GIF.gif.b298ce6ee2a60ef869b94077f6c2e70c.gif

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] bierzesz ?
Ja będę się prawie 3 tygodnie bił z myślami czy kupić.

Złoże zamowienie na urodziny :)
Ale ponoć mam dostać coś innego :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Good Stuff mówisz, że Wasze litrowe wejdą, a jaką maja wysokość? Nie znalazłem na necie wymiarów work bottle litrowych 😞 Torba ma 31cm tak? Bo najwyższe jakie mam to adbl'owe 1L, maja 30cm więc teoretycznie wejdą... kurde jeśli tak to biorę na urodziny pod koniec maja, świetna torba 😍

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
41 minut temu, pepper77 napisał:

@Good Stuff mówisz, że Wasze litrowe wejdą, a jaką maja wysokość? Nie znalazłem na necie wymiarów work bottle litrowych 😞 Torba ma 31cm tak? Bo najwyższe jakie mam to adbl'owe 1L, maja 30cm więc teoretycznie wejdą... kurde jeśli tak to biorę na urodziny pod koniec maja, świetna torba 😍

Oglądałeś ?

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Torba wygląda świetnie. Jest mega praktyczna i ma możliwość konfiguracji. Wg mnie niestety jest o jakieś 80zł za droga. Ok 150zł byłbym w stanie dać, ale 230zł to sporo przesadzona cena podkreślam moim zdaniem. Szkoda bo do tej pory wszystkie produkty WS były dobre jakościowo i przystępne cenowo.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Fredi88 Oczywiście szanuje Twoje zdanie Filip. Natomiast pozwolę sobie coś o niej opowiedzieć. Jak weźmiemy pod uwagę kilka aspektów to moim zdaniem nadal torba wpisuje się w naszą filozofie czyli dobra jakość i przystępna cena 😉

Po pierwsze rozmiar i pojemność - w tej cenie bezkonkurencyjna ba, śmiem twierdzić ,że jest to jedna z najbardziej pojemnych toreb na rynku 

Materiał - Najlepszy możliwy poliester ( używany np. w torbach SAMSONITE ) nie wiem czy na rynku są torby, które są z tego materiału. Jednym z wyróżników tego materiału jest wysoka trwałość, połysk materiału. A jedną z ciekawostek jest ,że na tym materiale jedyną możliwością znakowania jest haft.

Sztywność - wszystkie ścianki są usztywnianie . Dla przykładu do usztywnienia podstawy mieliśmy do wyboru 3 różne materiały. Najtańszy coś ala tektura, pianka bądź materiał, który wybraliśmy ( nie pamiętam nazwy ), który oczywiście jest najlepszy i zarazem najdroższym rozwiązaniem.

Praktyczność - 3 ruchome ścianki, 2 cup holdery, dodatkowa kieszeń w klapie, ogromny rzep 10x30cm!, nóżki w podstawie żeby kładąc na ziemie nie zniszczyć i zabrudzić materiału, taśmy nośne i naramiennik.

Produkcja - torby szyte są w Polsce

Detale - coś co w tej branży jest najważniejsze

* Haft - zwróć uwagę ,że nie jest to haft łączony tylko każdy element wyszyty jest osobno. Bajer ale jakościowo pierwsza liga. Koszt samego głównego haftu to.... prawie 10 zł!

* Dodatkowy Haft na naramienniku

* Zamki - tu znowu nie postawiliśmy na tanie rozwiązanie. Tylko grawerowane niklowane główki suwakowe. Najdroższe i najtrwalsza opcja.

* Jedna z rączek obszyta nubukiem żeby wygodniej się nosiło

 

Kwestia wizualna to oczywiście rzecz gustu ale tutaj również dokładaliśmy wszelkich starań żeby było estetycznie ( kedra w kolorze żółtym, szara podszewka ).

Oczywiście mogliśmy zrezygnować z wielu rozwiązań , użyć gorszych materiałów i zrobić torbę w cenowych okolicach o których piszesz ale była by to po prostu kolejna torba na rynku tylko ,ze znaczkiem WORK STUFF. Nie takie było założenie - miała to być najwyższej jakości torba na rynku, ogromna, wysoka ( żeby pomieścić nawet najwyższe butelki ).

Od początku wiedzieliśmy ,że torba nie będzie dla każdego naszego klienta ale filozofia jaką się kierujemy nie pozwoliła nam na stworzenie produktu byle jakiego. 

Dlatego jak najbardziej rozumiem ,że te 80 zł dla kogoś może być barierą , która jest nie do przeskoczenia. Natomiast chciałbym powtórzyć ,że biorąc pod uwagę wszystkie wymienione wyżej rozwiązania torba wyceniona jest bardzo atrakcyjnie. Wiem ,że jest to produkt za , który nie będę musiał się wstydzić i że osoba , która zainwestuje w niego swoje cieżko zarobione pieniądze będzie miała poczucie obcowania z produktem premium .

Niezły wywód 😄 😄 😄 

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ze torba jest mega dobrze wykonana i jest warta tych pieniędzy. Też walczę z cena i nie kupie jej tak szybko, po prostu będę sobie na nią odkladal jakaś sumę co miesiąc :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo i moje wewnętrzne ja krzyczy chce ją! Cena jednak spora.. Tym bardziej, że jedną widziałbym na stałe w bagażniku, a druga roboczo.

Wykonanie mega na plus, czuć skąd taka cena jak się przyjrzyjmy torbie dokładnie.

Osobiście pewnie i tak się skuszę, ale jak tylko na jakieś promo trafię ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.