Skocz do zawartości

WORK BAG


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Good Stuff napisał:

Niezły wywód 

Niezły 😉 ale przynajmniej wiem skąd taka cena. Doceniam, że poszliście w jakość a nie ilość. Na pewno Wasza torba ma największą możliwość kofiguracji. Jest jednak najdroższa z wszystkich podobnych wielkością. Mimo to fajnie, że klient ma możliwość wyboru czy kupić "zwykłą" za ok 100zł czy dołożyć do czegoś lepiej wykonanego. Jeszcze około 2 lata temu jak szukałem toreb wybór był niestety mizerny.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fredi88 napisał:

Torba wygląda świetnie. Jest mega praktyczna i ma możliwość konfiguracji. Wg mnie niestety jest o jakieś 80zł za droga. Ok 150zł byłbym w stanie dać, ale 230zł to sporo przesadzona cena podkreślam moim zdaniem. Szkoda bo do tej pory wszystkie produkty WS były dobre jakościowo i przystępne cenowo.

Oczywiście szanuję twoje zdanie jednak powiem tylko od siebie tyle że swojego czasu mocno gryzłem temat Torb na kosmetyki ( czasy gdy na rynku była tylko torba megsa a nam marzyło się stworzenie własnej torby ;-) ) do dziś jestem pewien że temat się nie zmienił a nawet podejrzewam że będzie troszkę gorzej ( wzrost cen wszystkiego ).
Ciężko zrobić spersonalizowaną Torbę a już w ogóle tej wielkości z tymi smaczkami by kosztowała w detalu 150zł dodatkowo nie wykonasz tych Torb 50szt także jest to dodatkowo dla firmy spore obciążenie finansowe.
Także trzeba wziąć pod uwagę że nie jest produkt chemiczny typu szampon który rotuje na magazynie czas zwrotu kosztów poniesionych z zamówieniem Torb jest długi.
Na rynku jest już sporo Torb które kosztują 160-190 którym jakościowo brakuje do Torby WS w dodatku są mniejsze.
Także uważam że cena za tą Torbę jest Atrakcyjna 😀
 

  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem tę torbę jakiś czas temu. Biłem się z myślami, bo cena jest jaka jest. Kiedy przyszła i wszystko sobie ułożyłem, wątpliwości zniknęły. To jest naprawdę rewelacyjna torba, warta swojej ceny, która, nota bene, pozytywnie mnie zaskoczyła 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Właśnie dotarł do mnie mój Work Bag. Podobnie jak inni, miałem dylemat, czy jest sens wydać taką kwotę na torbę. Po otwarciu paczki wątpliwości zniknęły. 🙂

Torba jest naprawdę bardzo pojemna. Bez problemu udało mi się upchać cały sprzęt, jaki jest potrzebny do regularnej pielęgnacji auta (no, jedynie wiadra się nie zmieściły 😖) w środku i na zewnątrz. Demontowalne przegródki pozwalają w przemyślany sposób uporządkować wnętrze torby. Jakość wykonania jak zwykle na najwyższym poziomie - porządna tkanina i zamki, mocno trzymający rzep i estetyczne wykończenie. Mam nadzieję, że będzie dobrze się sprawować, gdyż pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Dystrybutor

Nowy WORK BAG jest już dostępny u naszych dystrybutorów oraz na oficjalnym sklepie - https://sklep.goodstuff.com.pl/pl/p/WORK-STUFF-WORK-BAG-Torba-Detailer/138

Nowości:

  • wyższa o 3cm (teraz torba pomieści nasze butelki WORK Bottle 1L 😄)
  • dodana duża kieszeń z przodu
  • 4 gumki na pędzelki z boku
  • 2x siatkowa kieszeń

black_work_bag_new_GIF-1.gif.a2acb9c337a51fa163f123077b2a2a7b.gif

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam stara wersje i jestem bardzo zadowolony. Jedyna rzecz ktorej mi brakowalo po zakupie, to kawalek rzepu ktorym moznaby zakleic tyl torby zeby nie przyczepialy sie do niej szmatki. Poza tym drobiazgiem nie mam sie do czego przyczepic.

Przy okazji, duzy uklon w strone producenta. Torba kupiona na allegro przyszla do mnie z przecietym w jednym miejscu materialem. Sprzedawca sie wykrecil, a producent zaproponowal wymiane na nowa. 👏👏👏


IMG_4948.jpeg.a2e1297f9c92cdc3f74f67b68304024a.jpeg.b6e55a5441e1f54e520778d97067de7d.jpeg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Torba mega, konkurencję połyka w całości😉

MVIMG_20201119_110528.jpg.a8863ff005f4a6a67bc2ad588385b224.jpg

Jeden minus za rzep z tyłu torby, brak zaślepki powoduje przyczepianie się torby do odzieży. W kolejnej wersji dodajcie jakąś, naprawdę niewiele trzeba do ideału.

Poniżej dokupiona "włochata" część rzepa.

MVIMG_20201201_161621.jpg.125a461a18e091719705996569117c31.jpg

MVIMG_20201201_161632.jpg.75d43ac4858d0c06d4af2f3563dc8ef3.jpg

MVIMG_20201201_161625.jpg.3298bce9f5d3ac4833e5acb2533f7132.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.