Skocz do zawartości

Szampon bez wycierania albo Waterless i Rinseless


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
7 godzin temu, Adrian89 napisał(a):


Na świecie jest dostępny od około pół roku, więc albo nie jesteśmy zbyt ważni, albo nie było w planach wprowadzać… dlateto pytałem wyżej czy to jakaś nowa rewizja, bo produkt sam w sobie to żadna nowość na rynku…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A widzisz nawet nie wiedziałem, nie śledzę za bardzo asortymentu od Kocha. A jak słucham "zachodnich" youtuberów mówiących KĄŁCZ KEMIE, KOK HEMIIE, KĄŁK HEMI, to mi po prostu uszy pękają 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz nawet nie wiedziałem, nie śledzę za bardzo asortymentu od Kocha. A jak słucham "zachodnich" youtuberów mówiących KĄŁCZ KEMIE, KOK HEMIIE, KĄŁK HEMI, to mi po prostu uszy pękają

Taa, ja jak słyszę Koczkemi albo kochsiemi to mimowolnie się uśmiecham już TRC robiło rinseless za pomocą Ego myjki zasilając ją roztworem RRW swoją drogą najwięksi propagatorzy ONR za oceanem chwalą ostatnio oprócz Absoluta również RRW więc chyba jakaś umowa biznesowa się pojawiła

BTW. Ktoś wspominał, że ciekawe ile produktów pana organizera to rebrandowane przelewki DIY - pojawił się wysyp recenzji jego linii kosmetyków i pod KAŻDYM filmikiem DIY zostawia pozytywny komentarz. Też mi to śmierdzi lewizną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@analyzator możesz mi przyblizyć jakich mikrofibr uzywasz do rinselessa?

Badam temat od nowa i mam problem z dobraniem mikrofibr bo wszystkie mi zostawiaja mikrowłoski... albo robią sie sklejone i cieżkie jak cegła. Zastanawiam sie jaką gramaturę to uptymalnie dobrać. Zastanawiam się nad czymś w ten deseń co uzywa Larry:

obraz.png.eeb1561340d0075607abc284b6e871f2.png

Wymycie auta w systemie mikrofibrowym i wysuszenie zajmuje mi 2x krócej niż gąbką - oczywiście mówimy o kurzu po przejechaniu 30km.

Tylko szukam jakiś sprawdzonych bez mikrowłosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel ciężkie jak cegła robią się mikrofibry z długim włosem i dużym GSM - po X praniach sytuacja z nimi wygląda z reguły dużo lepiej. Z doświadczenia wiem że najlepiej myje się mikrofibrami które mają już pewne przebiegi, bo one inaczej się układają, nie robią się sztywne i ciężkie gdy napiją się wody. U mnie najdłużej królowały WaxPro premium pozbawione krawędzi, K2 moli też bez krawędzi, a także ADBL Puffy towel light 41x41, tylko takie po już konkretnych przebiegach - nowe lub prawie nowe strasznie piją wodę przez co są ciężkie, a po wyciśnięciu z nich wody robią się sztywne i twarde.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

8 litrowy fiu fiu 2x wiecej niż moj Karcher OC3 i cena lepsza 🙂

Fanttik NB8 Nano Portable Cordless Electric Spraye https://www.amazon.com/gp/product/B0C8S784F7/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A30MIYRTO6RN4I&psc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.