Skocz do zawartości

WSR - Water Spot Remover


barkry

Rekomendowane odpowiedzi

Resztek FK1000 nie zjadł jak na jednym aucie testowałem.

Na drugim był QD ProElite i pewnie za dużo mechanicznie szalałem i mi go podjadł , bo już tak tak kropelek w tym miejscu nie  było. Ale ten QD Pro Elite też nie jest jakimś  twardzielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2019 o 09:36, Birkhof napisał:

Najfajniejszy WSR na średnie i słabe waterspoty to frosch malinowy - wiem ze to nie detailingowy produkt ale i ładnie pachnie i dziala. Jest na organicznych kwasach malinowych. Koszt to 14 zł za 500 albo 750ml. Polecam z całego serca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Napisałeś to pierwszego kwietnia i teraz zastanawiam się czy pisałeś serio, czy robiłeś sobie jaja 🙂 Że dziale to wiem bo używam w łazience, ciekawe czy nie zje lakieru 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to pierwszego kwietnia i teraz zastanawiam się czy pisałeś serio, czy robiłeś sobie jaja  Że dziale to wiem bo używam w łazience, ciekawe czy nie zje lakieru  

Nie zje, zawsze możesz przetestować na małym kawałku. Na całkiem słabe waterspoty to koch fse


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Własnie kupiłem SG spot off i jak go stosujecie na cały lakier i szyby,bo pierwszy raz będe uzywał czegos takiego.U mnie po umyciu auta wysuszeniu recznikiem z MF i zebraniu nadmiaru wody ściągaczką silikonową,mam na szybach właśnie water spoty,potem i tak myje szyby płynem do szyb SG ale i tak zostają w kilku miejscach krople,to samo i na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym odwagi użyć tego typu ściągaczki na lakierze. Moje auto nigdy nie było na szczotkach, zawsze myte na bezdotyku a mimo to po 2 latach pojechało na korektę lakieru. Na masce ktoś wytarł mikrofibrą jakiś brud, robiąc pełno swirli. Stawiam na serwis, mimo że zawsze zaznaczam, że mają nie myć. 

Ta ściągaczka na 100% porobi ci mikro zarysowania ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2019 o 08:15, CybPL napisał:

Nie miałbym odwagi użyć tego typu ściągaczki na lakierze. Moje auto nigdy nie było na szczotkach, zawsze myte na bezdotyku a mimo to po 2 latach pojechało na korektę lakieru. Na masce ktoś wytarł mikrofibrą jakiś brud, robiąc pełno swirli. Stawiam na serwis, mimo że zawsze zaznaczam, że mają nie myć. 

Ta ściągaczka na 100% porobi ci mikro zarysowania ;(

Ale od czego ma porobic skoro auto umyte i co sciagne wodę to jest wycierana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.