Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie testowałem jeszcze wosków DJ, który polecicie do takiego koloru Astry?

5cf5265965ee.jpg

Zastanawiam się między Blue Velvet Hard, a Purple Haze, a może jakiś inny jeszcze będzie lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymmol szału nie robi pod względem looka a do tego przydałby się jeszcze HDC i mamy 300 zł.Jak nie ma korekty to nie ma sensu pchać się w zymolki

Testery DJ w/w są po 30-35zł więc weź oba lub najpierw spróbuj Purple haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymmol szału nie robi pod względem looka a do tego przydałby się jeszcze HDC i mamy 300 zł.Jak nie ma korekty to nie ma sensu pchać się w zymolki

Testery DJ w/w są po 30-35zł więc weź oba lub najpierw spróbuj Purple haze

 

Rozumiem że kładłeś Carbona i na hdc i na jałowy lakier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie na hdc.Nie neguje trwałości ale jak wyżej pisałem 300 zł na lakier bez korekty to troche pieniądz w błoto

 

Nie kumam Twojej filozofii. Na jedno swoje auto kładłem Zymole, lakier bez korekty. Delikatnie liznąłem kiedyś FF3000 a potem zawsze HDC i Carbon lub Titanium. Nieraz też poszedł jakiś FK, ostatnio Fusso99 KoG. Look po Zymolach IMO na zielonej butelce najlepszy. Nie widzę powiązania lakier z/bez korekty a droższy wosk. Ktoś chce może kłaść woski konkursowe na zajechane UNI. Poza tym te droższe naturale mają kilka innych cech, które wpływają na pozytywne odczucia podczas pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam Harly wax-a dobry wosk daje niezły look szklistosc. Pucha chyba nigdy sie nie skończy jest meeeeega wydajny jednym myznięciem aplikatora wysmarowałem maskę dach i klapę zuzycie zerowe. Wytrzymałosc niewiem bo leży 2 tygodnie kropelkuje jak świeżo położony a chce go ściągnąć bo ciekaw jestem Wax addict edition 21 :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów :)

 

Krótkie pytanie może ktoś ma doświadczenie z woskiem: Meguiars nxt 2.0 i POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX RED . Który z tych dwóch wosków da efektywniejszy look do koloru 492 savile grey pearl na volvie ;>?

 

 

Połóż któryś z nich na dobrze przygotowana powierzchnie i "spryskaj" kilka godzin po CarPro Reload/Tac Quartz Max/Gyeon Cure - dobrze podbijają look na takich kolorkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu już trochę, ale zadam laickie pytanie:

Czy posiadając wosk letni taki jak Nattys Red, jest sens jeszcze doposażyć sobie arsenał woskiem w sprayu. Jeśli tak kiedy go stosować? Czy różnica w wyglądzie będzie znaczna pomiędzy Nattysem i np. woskiem Shiny Garage Bee's Knees Purple?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.