Skocz do zawartości

ADBL Snowball


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Mam snowballa, shampoo i shampoo pro i ropznica miedzy shampoo a snowballem jest taka że snoball jest zdecydowanie rzadszy od shampoo, zapach lepszy ma snowball i jak dla mnie lepszy połysk jest po snoballu niz po shampoo ale to tylko moje subiektywna opinia 🙂 Co do samego szamponu to fajny i na pewno kupie nastepne 5L 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jak zwykle marketówki się nie zgodzę kompletnie akurat. Wg mnie Snowball serio nie jest taki zły "Marketowe" szampony miałem dwa i dzieli je od Snowballa przepaść.

Z tego co piszecie widzę, że nie ma sensu zmieniać jednego na drugi. Dzięki Panowie za opinie.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@ghost szczerze nie kupuje marketowych szamponów to nawet nie wiem ile kosztuje ale mysle ze ~70zł za 5L to nei jest zła cena 🙂 Szamponów mam akurat duzo "tych markowych" to jakoś spekakularnie źle nie postrzegam snowballa 🙂 snowball w sumie nazwa wskazuje na kule śnieżną wiec moze tylko na zime jest? 😛 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam taką ciekawostke/pytanie

Kupiłem ostatnio snowballa w wersji z przezroczysta butelka. Po zakupie miał kolor denaturatu, taki jak tutaj

adbl-wizualizacja-butelka_1l_przezroczysta_snowball_1.png.ac30de277667aa14f11852b93bb6e7b8.png

 

Wczoraj spotkała mnie niespodzianka bo zauważyłem że szampon zmienił swój kolor na różowy 😀

IMG_20200617_111922.jpg.c1908300e89ba0ac4fa68c0cdee74ad8.jpg

 

Czy wie ktoś czemu tak mogło się stać? Podejrzewam że może to być od słońca, bo niestety zostawiłem butelkę na szafce gdzie mogło na nią przez jakiś czas świecić.

Myślicie, że mogło to mieć jakiś negatywny wpływ na działanie produktu? Czy może to jest taka właściwość limitowanej edycji, że z czasem zmienia swój kolor? 😀

@ADBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.