Skocz do zawartości

Mother's CMX Ceramic Spray Coating


ghost

Rekomendowane odpowiedzi

@Strus a gdzie info o 180 dniach? Bo o ile kojarze ani w opisie produktu ani katalogu Softa ani na forum w temacie Speed&Barrier nic o trwalosci nie ma,no chyba ze cos przeoczylem ,widze tylko w opisie nowej fukupiki trwalosc do 6 miesiecy,ponizej katalog Softa i tylko dla fukupiki daja do 6 miesiecy 

https://online.flippingbook.com/view/690444/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gardor napisał:

Hmmm ciekawy ten produkt pod względem składu. Jak myślicie czy można by użyć mothersa jako topcoat na świeża powłokę cquartz, zamiast Reloada czy Ccwater gold, w celu ochrony w pierwszym tygodniu.

Wydaje mi się, że można potraktować CMX jako topcoat... Sam dotąd nie aplikowałem go na świeżą powłokę, ale nawet producent zapewnia, że CMX "może być stosowany jako środek wzmacniający w stosunku do istniejących powłok ceramicznych". Myślę więc, że zadziała podobnie, jak Reload, lub Cure...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Strus napisał:

Zerknij do wątku z testem Speed & Barrier. Nawet pierwsze zdjęcie - do butelki przyczepiona jest dodatkowa etykieta a na niej...... Lasts up to 180 days

Etykieta jest owszem ale w dedykowanym watku juz Soft99 wyraznie pisze ze jest to produkt dedykowany do wspomagania Fusso 12M/F7 a nie ich szybki zamiennik i zaznacza by nie oczekiwac od niego trwalosci 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

7 tygodni od aplikacji. Auto umyte kwaśnym szamponem. Spłukane. Tak wygląda maska około 30 sekund po opłukaniu demineralką.

 

IMG_1935.JPG.ab727687d2bf36465077e0acbe5e47cc.JPG

 

 

 

Co ciekawe Fusso Coat S&B wypada gorzej niż Water Gold. CMX jak widać ma się dobrze. Jednak (podobnie jak było u mnie w wypadku Infinity Wax Glass Canopy Liquid Sealant) i ładnym kropelkowaniu można zapomnieć

 

IMG_1936.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Informuję tylko że CMX zaczął mocno umierać. Tafla po umyciu spływa powoli.

Dziś resztki zdjąłem z maski.

Można przyjąć że na "normalnym lakierze" a nie takim dziwnym jak moja maska CMX powinien poleżeć spokojnie 3 miesiące. W porywach do 3,5.

 

W zestawieniu z Infinity Wax Glass Canopy Liquid Sealant przegrywa trwałością

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.