Skocz do zawartości

Work Stuff Beast Drying Towel


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Domel napisał:

przynajmniej w teorii zbierać wodę jak kombajn siano.

powinien, ale jeżeli nie ma dobrego hydro, zostaną minimalne smugi... woda klei się do lakieru.

 

 

8 godzin temu, Domel napisał:

Zrób swój test, kooperacja

u mnie też hydro nie powala, a zdjęło ładnie wodę

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3:33 filmu Gyeon Silk Dryer, jeden z najlepszych ręczników twist pile, z jakimi miałem do czynienia. Przy czym każdy twist pile był bez porównania lepszy niż jakikolwiek fluffy czy waflowy (ten akurat mam tylko jeden, też z Gyeona i też się spisywał lepiej niż fluffy ale gorzej niż twist pile)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Domel napisał:

@rygryss Spoko, sprawdzimy różne warianty, po testujemy - zobaczymy co wyjdzie. Wczoraj było na szybko.

Nie do końca się z tym zgodzę. Ręcznik powinien - przynajmniej w teorii zbierać wodę jak kombajn siano.

Sprawdzimy jak w takich warunkach radzą sobie Fluffki a jak "Twisted Pile", zobaczymy kto więcej zacieków zostawi.

Oczywiście jest wiele warunków wstępnych - tylko kogo to interesuje ? chyba tylko nas 😄 - np. nie właściwe pranie sprawia że włosie źle chwyta wodę.

Zrób swój test, kooperacja, nakręć filmiki i porównamy wyniki. Im więcej próbkowania tym wyniki wiarygodniejsze.
Pzdr.

mam podobny z rocznym przebiegiem i myślę, że najzwyczajniej się zużył pomimo prania i płukania, a na początku swoje kariery chłonął ogromne ilości wody 😉 

20 minut temu, Good Stuff napisał:

Mniej więcej na połowę maja szykujemy premierę ręcznika dla wszystkich fanów splotu "Twisted Pile". Ręcznika , który w naszej hierarchii będzie ponad MONSTERem 🙂

się dzieje się 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Good Stuff napisał:

Mniej więcej na połowę maja szykujemy premierę ręcznika dla wszystkich fanów splotu "Twisted Pile". Ręcznika , który w naszej hierarchii będzie ponad MONSTERem 🙂

No to idealnie się składa, gdyż akurat będę na etapie zakupu ręcznika. Niestety na Bestii nieco się zawiodłem. Monster to kozak 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa to twisted pile. Zdjęcia z góry to przybliżenie na włókna, które są zawiniete w strone powierzchni ręcznika tworząc pętelke.
Natomiast fluffy to po prostu wystające włókna z powierzchni ręcznika

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mumins napisał:

No to idealnie się składa, gdyż akurat będę na etapie zakupu ręcznika. Niestety na Bestii nieco się zawiodłem. Monster to kozak 🙂 

Mam w domu 2 monstery (w tym jeden nawet nie odpakowany jeszcze 😄 ) Zastanawiałem się nad Bestią. Czemu Ci nie podszedł ?

 

15 godzin temu, Good Stuff napisał:

Mniej więcej na połowę maja szykujemy premierę ręcznika dla wszystkich fanów splotu "Twisted Pile". Ręcznika , który w naszej hierarchii będzie ponad MONSTERem 🙂

Shut-Up-And-Take-My-Money-1024x1280-300x

 

Wasz Monster to najlepszy ręcznik jaki miałem. Jak ma być coś lepszego to biorę w ciemno 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie nie ma ręczników idealnych ale.... naszemu nowemu bardzo blisko do tego miana 😄

Wymiar 90x73 i 1100 gr/m2 wagi . Natomiast ręcznik nie ma krawędzi i z dwóch stron pokryty jest mikrofibrą "Twisted Pile". Jest to duży, bardzoooooo chłonny ręcznik. 

Przyszła nazwa "KING" też zoobowiązuje. Naszym zdaniem to w tej chwili najlepszy ręcznik do osuszania dostepny na rynku. Ręczniki tego typu są bardzo popularne zagranicą szczególnie w UK.

Porównanie złożonych KING vs MONSTER

Cenowo okolice 99.90 zł

@ANB Karol miał okazję używać może podzieli się swoimi wrażeniami 🙂

55959655_444554856086142_7943059787908907008_n.jpg

  • Lubię to 6
  • Super 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Bielutomek Oczywiście ,że NIE 😄

Razem z "KIngiem" wpada do nas całkiem nowa seria Gentleman Basic. Bezkrawędziowe mikrofibry 40x40, 350gr/m2 w 4 kolorach. Będą też to nasze pierwsze mikrofibry ze składem 70/30 ( PRAWDZIWYM 🙂 ). Czyli już najwyższa półka jeżeli chodzi o jakość. Będą to mikrofibry przeznaczone do docierania powłok, wosków, qw, qd i wszystkich innych prac. Dostępne pojedynczo i w wielopakach.

A niespodziankę ROKU 2019 szykujemy na 1 Czerwca 🙂 

56169687_228466824685912_1106835934290116608_n.jpg

  • Lubię to 6
  • Super 4
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 23.04.2019 o 12:38, rygryss napisał:

u mnie też hydro nie powala, a zdjęło ładnie wodę

Co to masz za ręcznik, takiego Fluffiego bez czerwonego obszycia chyba jeszcze nie widziałem.

Próbowałeś może robić test bez dociskania ? W sensie kładziesz rozłożonego na lakier i ciągniesz za końcówki ? Nie dociskać ręcznikiem dłońmi po lakierze.

Ja wiem, że można takich warunków wstępnych podawać setki i wchodzić w szczegóły ale pytam z ciekawości. Nie chodzi tu nawet o ranking ręcznika z nazwy i firmy ale konkretnie jak dana technologia produkcji (twisted pile vs fluffy) daje sobie radę ze ściganiem wody.

1 godzinę temu, Good Stuff napisał:

Porównanie złożonych KING vs MONSTER

i love you GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Good Stuff napisał:

@Bielutomek Oczywiście ,że NIE 😄

Razem z "KIngiem" wpada do nas całkiem nowa seria Gentleman Basic. Bezkrawędziowe mikrofibry 40x40, 350gr/m2 w 4 kolorach. Będą też to nasze pierwsze mikrofibry ze składem 70/30 ( PRAWDZIWYM 🙂 ). Czyli już najwyższa półka jeżeli chodzi o jakość. Będą to mikrofibry przeznaczone do docierania powłok, wosków, qw, qd i wszystkich innych prac. Dostępne pojedynczo i w wielopakach.

A niespodziankę ROKU 2019 szykujemy na 1 Czerwca 🙂 

 

Te pozostałe nowości Fibrowe też bez krawędziowe czy z obszyciem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.