Skocz do zawartości

Prostaff KiiroBin , NW 240 days


Swift

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam film nagrany z lekkiego deszczu ale niestety po zgraniu z icloud’a film się tnie tak ze się oglądać nie da. Nie bardzo wiem o co chodzi. 

 

W każdym razie i Prostaff i Glaco leżą. Krople na obu ruszają od 80km/h przy bardzo lekkim deszczyku. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od dluzszego czasu zarzekam sie, ze w koncu nakrece film ale zawsze jak pada deszcz to sie gdzies spiesze :D h2go juz raczej podumiera, a co za tym idzie nie mam do czego porównać. Teraz ma byc deszczowo, zobaczymy

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strus napisał:

Od 30 minut mam taki szampon więc potraktuję. Ale jeśli Glaco jest tylko zapchane to dodatkowy + dla głównego obiektu testu czyli dla Prostaffa. Znaczyłoby że zapycha się wolniej niż Glaco.

Tego ci nie powiem jak z tym zapychaniem. Ale glaco siedzieć potrafi długo, u mnie już 8 miesiąc leci. Od czasu do czasu potraktuję kwaśnym i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, paperson napisał:

Dzisiaj wracałem do domu w lekkim deszczu. Na tę chwilę (5 m-cy od aplikacji) obydwaj zawodnicy zrzucają wodę tak samo, z leciutkim plusikiem dla NW od Prostaff'a:good:

To ciekawe czemu u kolegi strus tak szybko siadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja po 4 m-cach od aplikacji. Chciałbym Wam pokazać ten lekki plusik po stronie NW od Prostaff'a. @integrale jestem co raz bardziej zadowolony z otrzymanego od Was produktu :good:

W dniu 15.05.2019 o 16:17, paperson napisał:

(...) obydwaj zawodnicy zrzucają wodę tak samo, z leciutkim plusikiem dla NW od Prostaff'a:good:

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Wydaje mi się jednak, że jaka to NW by nie była to tarcie mechaniczne wycieraczek robi swoje, a tutaj tez zależy ile kto ich używa przez dany okres czasu 😕  Moim zdaniem ciężko wywnioskować trwałość danej NW, jedynie można porównywać na jednej szybie różne, aczkolwiek z tym też różnie, bo na środkowej części szyby przeważnie lewa i prawa pracuje, wiec jakby nie było dwa razy więcej ruchów mechanicznych. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.