Skocz do zawartości

Prostaff KiiroBin , NW 240 days


Swift

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

nalożyłem NW Prostaff. W trakcie pracy wycieraczek zostają smugi przez chwilę. Co to oznacza,

1. źle dotarłem szybę po nałożeniu NW

2. inne sugestie... 

Pytanie na przyszłość : jak 'ściągnąć' nałożoną wycieraczkę? Wystarczy IPA lub inny środek.

Dziękuję za pomoc 

Mariusz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mariuszekk napisał:

Witajcie, 

nalożyłem NW Prostaff. W trakcie pracy wycieraczek zostają smugi przez chwilę. Co to oznacza,

1. źle dotarłem szybę po nałożeniu NW

2. inne sugestie... 

Pytanie na przyszłość : jak 'ściągnąć' nałożoną wycieraczkę? Wystarczy IPA lub inny środek.

Dziękuję za pomoc 

Mariusz 

Czasami nowo nałożone NW lubi zostawiać taka smugę ale z czasem się to samo dotrze , ja robie tak ze jeszcze na pióra wycieraczek daje nw i smużenie w początkowej fazie jest mniejsze. IPA nie ściągniesz , raczej odetkasz jak sie zapcha. Usuniesz cleaneram do szyb albo tlenkiem ceru 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, 

dzisiaj jechałem przez ponad 2h w deszczu i niestety smugi były bardzo widoczne po użyciu wycieraczek. Momentami widoczność była bardzo niezadawalajaca. Smużenie nadal jest nieakceptowalne. Czy mogę coś z tym zrobić? 

Nie chce ściągać NW... Może coś podpowiecie... 

 

Czy ostatecznie jeśli będę chciał ściągnąć NW to czy mogę użyć cleanera Proelite Glass Cleaner GT...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam wszystkich, 

fajne testy panowie, dobra robota, ja u siebie co jakiś czas działam podobnie z kiiro bin.

Co do testu, to mam takie nagranie, może się komuś spodoba i będzie mógł podjąć finalną decyzje o zakupie, bo NW jest świetna.

Co do różnic ws inne softy itd, to to są moim zdaniem kosmetyczne różnice. Kwestia gustu tak naprawdę.

Clu jakości NW, to jak ona sobie radzi w teście długodystansowym, no i jak w międzyczasie jest "pielęgnowana". Tu nie mam takiej wiedzy, wiec zwyczajnie myję płynem do szyb aby ją "odetkać", przynajmniej tak to rozumiem no i plus cały proces NW powtarzam co roku. Aha, i co parę miesięcy używam NW w płynie od Prostaffa aby "podbić" NW, na początku używałem jeszcze płynu do spryskiwaczy z NW również od prostaffa, (WSZYSTKO JEST OPISANE W OPISIE FILMU). Ale na dłuższą metę mi się nie chciało.

 

Pozdrawiam i miłego oglądania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.