Skocz do zawartości

Twój arsenał 3


Eryczek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.07.2024 o 12:26, drufi napisał(a):

@Gardor może być - taki budżetowy washmist, jedynie zapach przypomina clin do szyb i dlatego mam wrażenie, że lecę clinem całe wnętrze emoji28.png

Kupiłem, kurde szczerze to dobry produkt jest 🙂 Taki Qd do wnętrza jak właśnie wash mist czy dużo droższy interior detailer od Gyeona. W składzie jest alkohol więc skór bym nie wycierał. Dodam tylko że umyłem nim od środka przednia szybę i powiem szczerze że bardzo fajnie dał sobie radę(chodzi mi że brak problemu z dotarciem czy powstającymi smugami, pytanie czy to zależy od produktu czy wypracowanej techniki.)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja osobista premiera roku. Dlugo czekałem na nową wersję mojego ulubionego boostera. Dzięki uprzejmości @gyeonpolska. Q2M Cure REDEFINED 500ml ląduje na mojej półce. Nie mogę się doczekać aplikacji.  Poprzednia wersja dawała mega szklo,  śliskość oraz niesamowite przyciemnienie. Nowy podobno jest lepszy w każdym aspekcie. Jest ogień 😉

20240725_191020.jpg

  • Lubię to 8
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drufi Mocno chemiczny. Tutaj minus w porównaniu ze starą wersją.  Poprzednia dużo lepiej pachnie. Może w pracy będzie lepiej,  ale z butli zapach nie należy do najprzyjemniejszych.

5 godzin temu, arczar napisał(a):

Wincyj informacji proszę! Bo ja myśleć o tym samym

Więcej powiem Ci po testach, jak na nie już znajdę czas. Na ten moment jest bardzo mało informacji w sieci. o tym produkcie Znalazłem jeden materiał na YT Z tego co pisze Gyeon , ma być łatwiejszy  w aplikacji niż poprzednia wersja, trwalszy i dawać jeszcze lepsze hydro, chociaż stary aplikowany poprawnie nie stwarzał mi żadnych problemów.  Wiadomo było, że trzeba go dawać na bogato bo bardzo przyciemniałl Zobaczymy, na ten moment ,jak wspominałem zapach jest na minus. Odniosłem też wrażenie,że jest bardziej wodnisty niż poprzednik ( tutaj być może kryje się kwestia tej łatwiejszej aplikacji. bez smug i mazów, które męczyły niektóre osoby ) ? Stary był znakomity i jeśli to co obiecują się sprawdzi, to dla mnie będzie to produkt idealny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.