Skocz do zawartości

Tenzi Detailer - Ceramic Wax (v2 Październik 2018)


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
W dniu 18.02.2019 o 09:33, Domel napisał:

Ciężko stwierdzić też kiedy wosk znika - zima jest ciężka i długa. 

Prawda, ale dla nas w tej chwili ważne jest, czy produkt chronił karoserię przez zimę. Dla naszego laboratorium wyzwaniem było przy jego modyfikacji podtrzymanie hydrofobowości bez utraty innych parametrów, które dają lakierowi mega look i bez drastycznej zmiany ceny. Tu jest coś za coś niestety. Bo to, że mamy produkty, które długo utrzymują hydrofobowość, to widać choćby po Quartz Shampoo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Niestety na Fabii wosk umarł 😞 Tata nie zrobił mi zdjęć ale mówił, że tafla sroga 😞 Niestety nałożył na auto Funky Witch Amulet bez mojej zgody i cały test poszedł się.... 😞 Trzeba będzie go powtórzyć na wiosnę 😞

Pozostał niebieski Opel - jestem umówione na mycie na weekend.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie również umarł gdzieś w styczniu (bez wspomagaczy). Mam zamiar go nałożyć jeszcze raz tym razem na całe auto, teraz będzie miał prościej, ma wytrzymać 3 miesiące do lata. Prostota położenia i efekt końcowy był całkiem fajny jak dla mnie, teraz co jakiś czas będzie wspomagany QD z zestawu co któreś mycie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już testowałem Ceramic Wax, ale że kupiłem nowy samochód, a lakier chciałem ogarnąć, to stwierdziłem że na "finisz" dam właśnie znowu Ceramic Wax i efekt, w końcu zrobił dla mnie naprawde wooow, głębia wyciągnięta sporo, fajny "poślizg", super efekt "szklistości". Zobaczymy jak się będzie spisywał w warunkach codziennych. Nałożone zostało wczoraj, poniżej dwie fotki zrobione na szybko:

36dcc3fe0c4d17e3gen.jpg

7579b27a716731a1gen.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po nałożeniu tego wosku lakier prezentuje się naprawdę dobrze na tych zdjęciach. Czegoś takiego szukałem: fajnie wygląda, przystępna cena i przyzwoity czas ochronny, także chciałbym się zdecydować na zakup.

1) Jak to ostatecznie jest z trwałością tego wosku? Na 4 miesiące można liczyć?

2) V1 i V2 ? Jak kupię to mam pewność, że dostanę tą nowszą wersję? Opakowania są chyba takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mko13 napisał:

Na 4 miesiące można liczyć?

To zależy ile jeździsz, gdzie auto stoi, jak sam produkt siądzie na lakierze itd. Mi w zimie w trakcie testów wytrzymał w zaokrągleniu w dół 2 i pół miesiąca przy raczej rzadkim myciu auta i przebiegu 1100 km na miesiąc. Teraz będę go kładł na całość jak tylko znajdzie się odrobina czasu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.