Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, janekbossko napisał(a):

I jak wygląda? Do którego produktu byś porównał?

Nie mam pojęcia. Na moim grafitowym lakierze do wyglądu wniósł niewiele. Ale np czerwony lakier fajnie "ocieplił". Aplikacja nie jest quick bo należy do zaaplikować i odczekać 2-3 minuty przed dotarciem. Hydro jest takie 50/50 taflowanie i kropelkowanie.

 

@imola33 nie szybko. Nie mam teraz czasu na takie zabawy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Strus napisał(a):

Nie mam pojęcia. Na moim grafitowym lakierze do wyglądu wniósł niewiele. Ale np czerwony lakier fajnie "ocieplił". Aplikacja nie jest quick bo należy do zaaplikować i odczekać 2-3 minuty przed dotarciem. Hydro jest takie 50/50 taflowanie i kropelkowanie.

No to definitywnie produkt nie dla mnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś..? 🙂  @mx_nowicki rozpoczął testowanie produktów tej marki, mają własną stronę i sprzedaż na All..ro.

https://blendbrothers.pl/pl/

Ciekawy jestem, czy to tylko kolejna marka-logo sprzedająca chemię innego producenta z własnymi etykietami, czy też nowy gracz na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Domel napisał(a):

A które to marki?

Tzn..? Bo nie zrozumiałem Twojego pytania... 😉

@pablo15005 - to prawda, dlatego jestem ciekawy, czy ktoś z Forumowiczów ma jakąś wiedzę na temat tej marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Eidos71 napisał(a):

Tzn..? Bo nie zrozumiałem Twojego pytania... 😉

@pablo15005 - to prawda, dlatego jestem ciekawy, czy ktoś z Forumowiczów ma jakąś wiedzę na temat tej marki...

Które marki to:

Cytat

marka-logo sprzedająca chemię innego producenta z własnymi etykietami

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel - nie wiem, dlatego pytam. Chodzi mi o to, czy ta nowa marka korzysta z usług któregoś z polskich producentów (np. Tenzi, ADBL, lub SG), rozlewając tylko jego chemię do butelek z własną etykietą, czy też jest to faktyczny, nowy producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Eidos71 napisał(a):

Chodzi mi o to, czy ta nowa marka korzysta z usług któregoś z polskich producentów (np. Tenzi, ADBL, lub SG), rozlewając tylko jego chemię do butelek z własną etykietą, czy też jest to faktyczny, nowy producent.

A nawet jesli to w czym problem? Przynajmniej leją w butelki sprawdzony towar a nie bubel poprawiany 100x do finalnej wersji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.