Skocz do zawartości

Chemotion Quick Detailer


witkoszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Dzisiaj przedstawię QDeka od Chemotion.

 

Opis producenta.

 

Nasz wyjątkowy detailer to najłatwiejszy i najszybszy produkt do aplikacji na osuszony lakier w Twoim samochodzie. Nadaje powłoce szklistości. Jeśli częste mycie auta jest Twoim sposobem na relaks to z pewnością ten produkt będzie Ci bliski. Jego kanarkowy kolor świetnie współgra z dobranym przez nas zapachem, który jeszcze chwilę po umyciu będzie nadawał świeżości. Znakomicie zbiera niewielkie ilości kurzu i drobne zabrudzenia. Nie pozostawia żadnych smug, świetnie się rozprowadza i kryje ślady odcisków. To nowy błyskawiczny sposób nabłyszczania. Przedłuża żywotność wcześniej położonych wosków. Nadaliśmy mu delikatny zapach melona muśnięty odrobiną cytrusa.

 

Cena 24.99zł za 250ml

 

Pierwsze wrażenie ? Mega kolor ;)

Zapach cytrusowy no po prostu kozacki

 

Drugie wrażenie ? No łeb urywa razem z jajami co do szybkości wypracowania jak i śliskości lakieru po aplikacji. W moim odczuciu nadaję sporej głebi koloru. Zapach który mi towarzyszył te 20 minut bo gdzieś tyle zajeła mi aplikacja na całe auto sprawił że miałem ochotę skoczyć po paczkę landrynek Absolutny sztos na rynku. Jeżeli coś nadaję lepszy zapach i szybszą aplikację i śliskość lepszą niż QD Fireball Ultimate Wax to musi to być coś z górnej półki. Jestem mega zafascynowany tym produktem. Tak na prawdę dzięki fajnemu triggerowi również wychodzi bardzo ekononicznie bo 2-3 strzały na element wystarczyły. No może na maske i dach psikłem więcej. Co do kropelkowania i przyciągania kurzu dam znać pod tym postem po jakimś czasie ;)

 

Dzięki za uwagę i gorąco polecam ;)

 

9e412a80444629c31a0883f48a1b5422.jpg7e2e49b3ded834d4d9fbd7690c23bd60.jpg2da1ed894a030893d54ab5e03fb6bedc.jpga4304a6de21d366beac016f2dae4c872.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
1 godzinę temu, witkoszczak napisał:

Wysłane z mojego

Za dużo kropel jak dla mnie. Fajnie zrzuca ale też dużo kropli.

 

Chyba mam złą definicję zrzutu. Generalnie każdy produkt zrzuca i ten poniżej, po lewej makabrycznie dobrze. Mi chodzi bardziej o robienie tafli. Musze na przyszłość być bardziej precyzyjny 🙂

Szukam produktu dobrego w samo osuszaniu bez kropli ale chyba fizyki nie oszukam....

#wnienawiścidokropelwychowany

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kropel jak dla mnie. Fajnie zrzuca ale też dużo kropli.
 
Chyba mam złą definicję zrzutu. Generalnie każdy produkt zrzuca i ten poniżej, po lewej makabrycznie dobrze. Mi chodzi bardziej o robienie tafli. Musze na przyszłość być bardziej precyzyjny
Szukam produktu dobrego w samo osuszaniu bez kropli ale chyba fizyki nie oszukam....
#wnienawiścidokropelwychowany
 
 
Wiesz co doświadczenie mam malutkie ale z tego co już próbowałem np QD Fireball Ultimate Coating Wax, Soft99 Luxury Gloss, SG Morning Dew to ten najbardziej zrzucał. Mimo wszystko będę sobie używał i Fireball i Chemotion ;)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę sobię Chemotion jak będzie okazja
Nie neguję jego działania - każdy z nas szuka "tego czegoś"
Wiadomo ;) Ja jako totalny amator chciałem przekazać jak zadziała produkt każdemu laikowi ;)


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Ostatnio zamieniłem kilka dłuższych zdać z chłopakami z chemotion i tak zamówiłem sobie ich qd na próbę. 

Na szybkości psiknalem na maskę syna 😎

Sliskosc na plastiku meega, może jutro będę myl samochód to dostanie porcje tego qd

IMG_20200410_183548.jpg

IMG_20200410_183537.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Bawił się może ktoś tym produktem?

Właśnie zmieniłem auto, po 3 czarnych wpadł.... srebrny.  No i jakiś qd na szybko z dobrą szklistością potrzebny. Mam easyone i będę się bawił, ale sprawdziłbym coś jeszcze. Water Gold to opcja oczywista, ale czemu nie spróbować czegoś nowego i od lokalnego producenta 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syrio na sklepie detailing house masz dobra promocje na ceramicznego QD od Gyeon 😉

Sam osobiście jeszcze nie używałem ale spotkałem się z wieloma opiniami ze szklistość jest na przyzwoitym poziomie. Dodatkowo przyciemnienie ale to na srebrnym powinno tylko dodać odrobinę "mokrości" 😉

Chemotion naprawdę fajny QD, chyba najlepszy produkt w ich asortymencie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.