Skocz do zawartości

Mierniki grubości lakieru.


Gibon86

Rekomendowane odpowiedzi

Morgan, to co wg. Ciebie, albo 2 tyś. wydać, albo nic i niepodchodzić z polerką do auta?

 

dlaczego nie podchodzic ?

 

Po odpowiedziach w tym temacie wygląda na to że przytłaczająca większośc takowych mierników nie posiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że przytłaczająca większośc takowych mierników nie posiada
I bez problemu można się bez niego obejść.

 

jak widac można pewnie do pierwszej wpadki :)

 

robiąc swoje auto i znając jego historię to myślę że nie będzie problemów, chyba że ktoś popadnie w manię używania polerki i w końcu przekopie się przez klar

 

Przy robieniu cudzych aut które mogły byc wcześniej poddawane zabiegowi ryzyko wzrasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niego zainwestowałem właśnie po to żeby nie wkopać się na minę przy aucie znajomego czy kogoś innego :) bo czasem sam właściciel nie jest świadom historii swojego auta :/ od początku miałem go policzonego w kosztach wiec się też długo nie zastanawiałem, jedynie poczytałem trochę w tym temacie, znalazłem miernik który miał najlepszą dokładność/cenę i kupiłem :)

 

Potem zawsze można wypożyczyć znajomym za przykładowe 20zl, a i w przyszłości może się przydać przy zmianie autka :)

 

Jeżeli masz kupić miernik kosztem dobrej polerki to jeszcze to przemyśl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ten to już konkretny zabytek 1966 rok :shock:

Ja mam a52 z 1989. Dokładnie taki:

 

 

sprzedał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgan, to co wg. Ciebie, albo 2 tyś. wydać, albo nic i niepodchodzić z polerką do auta?

Tego nie napisałem ;)

Jeśli chcesz do tego podejść profi i wykorzystywać w tym celu miernik lakieru to musisz kupić porządny. A jeśli chcesz potraktować to hobbystycznie i kupić tani miernik to lepiej nie kupuj go wcale a zaoszczędzoną kasę zainwestuj w pady, pasty i inne akcesoria bardziej przydatne. Bo równie dobrze funkcje takiego miernika spełni Twoje oko a chociaż się nie będziesz stresował jego wskazaniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

kurcze Panowie pomóżcie, byłem mocno zdecydowany na miernik MGL 4 , http://allegro.pl/miernik-grubosci-laki ... 22818.html cena ok.600zł tutaj 300zł musaił bym więcej dopłacić, jest sens? Ten MGL4 ma sporo dobrych opni na necie jak tak czytam, np. test auto światu : http://www.elmarco.net.pl/PDF/Auto_MGL4.pdf

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na PW. Nie wiem co sądzić o tym polskim mierniku z allegro.Ale artykuł z Auto Świat wygląda na sponsorowany. O Paint Detective jest dużo pozytywnych opinii od pro-detailerów, również polskich. Może lepiej by było gdyby się wypowiedział ktoś kto używał miernika o którym pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy mógłby ktoś polecić miernik lakieru do celów detailingowych w przedziale cenowym +/- 1000 zł ? Zdaje sobie sprawę , że nie będzie on mierzył powierzchni niemetalowych. Zastanawiam się nad Paint Detective PD8, ale nie podoba mi się w nim brak sondy na kablu.

Ma ktoś jakiś ciekawszy pomysł ?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.