Skocz do zawartości

Yato YT 82200 Dual Action


junioross

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzychu46 możesz i na 150 jechać, jednak 125 będzie wygodniejsze np. przy słupkach. Bawiłem się tym 150 mm na starych elementach i jako-tako daje radę. Nawet te gąbki nie są takie tragiczne jak ludzie piszą, od moich się rzep nie odkleił po praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Hej... Koniec końców kupiłem jakiś czas temu polerkę Yato. Do tej pory leżała nie używana ale nadchodzi czas że trzeba się zabrać za pierwszą pracę. Mam pytanie, chce wymienić fabryczny BP na mniejszy 125mm. Czytałem że pasuje od evoxy ale pojawiały się też informację że użytkownicy stosowali talerze od Adbl roller lub jeszcze jakieś innych firm. Czy stosując obojętnie jaki Bp125mm M8 będzie odpowiedni czy też pomimo ceny (ok 80zl w chwili obecnej) najbardziej odpowiedni będzie polecany ten od Evoxy? Z góry dziękuję za informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.sienkiewicz91 ten pierwszy BP nie będzie pasował. Musi mieć otwór na śrubę m8. Bierz od evoxy on ma spoko wentylacje. Od adbl tez pasuje. Ale najlepiej weź maszynę do sklepu stacjonarnego i przymierz a jak nie to zamów evoxe i po kłopocie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2022 o 21:25, powalla napisał:

W czym problem? Przychodzi maszyna, bierzesz ją pod pachę i idziesz do sklepu by przymierzyć BP.

Nie miałem polerki w rękach bo jeszcze do mnie jechała i wolałem się zapytać 🙂

 

@Putkowski07 i tak zrobiłem. Zamówione 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Putkowski07 napisał:

@t.sienkiewicz91 ten pierwszy BP nie będzie pasował. Musi mieć otwór na śrubę m8. Bierz od evoxy on ma spoko wentylacje. Od adbl tez pasuje. Ale najlepiej weź maszynę do sklepu stacjonarnego i przymierz a jak nie to zamów evoxe i po kłopocie 

Nie prawda mam to i to będzie pasować tylko ten z Le ma dużą wagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Odkopię temat. Czy komuś udało się znaleźć pasujący BP o średnicy 75mm? Wiem że pasują BP Evoxa, ale znalazłem tylko 125mm. Będę wdzięczny za link albo nazwę modelu.

Wysłane z mojego 23013PC75G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.